Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Evet karnım taş gibi oldu ama sancı için daha çok erken degilmi yaa. 32. haftadayim daha.
Yalancı sancılar olabiliyor, vücudun seni gerçeğine hazırlamaya başlıyoor Sık olmadığı sürece (10 dakika aralıklarla ya da günde 10 kez gibi) sorun yokmuş Benim de o haftada olmuştu ama sancı tanımını bilmediğim için anlamamıştım, doktorum anlatınca anladım sonradan.

Moralini bozma lütfeen Karar ne olursa olsun güzel bir hafta, ciğer geliştirici de olmuşsuun.
En hayırlısı, en sağlıklısı olacak Dua edeceğiiiz sana ve bebeğine Güzel haberlerini bekliyoruuuz.

öncelikle hakkınızda hayırlısı nasılsa öyle olsun.. En azından emin ellerdesiniz Hep güzel haberler alıp güzel haberler verin inşallah Dualarımız sizinle

Öncelikle çok geçmiş olsun, inşallah vakitlice gelir sizde bebişte çok sağlıklı olursunuz

Haftasonu kayinvalidemler bizdeydi her işe kosturdular sagolsunlar ama evde biri varken insan istedigi zaman yatip istedigi zaman kalkamiyor illa hizmet etmesi gerekiyor yemek cay kahve servisi vs derken surekli ayaktaydım bir de afedersiniz ama sütyen takmak zorunda kaldim baya daraldım kalbim sıkıştı valla. Dün gece de karın bel sırt agrisindan uyuyamadim gece uyandim hatta acaba sancim mi geldi diye dusundum.sabah gecti sukur uzanip yatamadigim icinmis meger. Cok ayakta kalmak oturmak hic yaramiyor bana ya. 36+6 haftalik olduk bakalim sag saglim dogsun insallah bebislerimiz gününde

Canım hayırlısıyla en güzeli neyse o olsun Beklemeyi tercih ederse güzel olur etmezse de sağlıkla gelsin inşallah İkinizede sağlık diliyorum

Canım hiç üzülme 28. Haftamda protein kacagi çıktı bende. 24 saatlik idrardede oldukça yüksek çıktı. Her hafta kontrole gidiyorum durum değerlendirmesi yapiyor dr um. 38. Hafta maalesef gebelik zehirlenmesinde beklenmezmis. Max 37 ye girdiğin hafta almak zorundayız dedi 3 haftam kaldı. Bugün yine 24 saatlik idrar toplamaya başladım evde. Yarın kontrolüm var hem ameliyat için dosyam da hazırlanacak Yarın. İlk bende çok korkmuştum bebeği hemen alacak sanmistim. Dr un yaklaşımı çok önemli görüyorum ki senin dr unda mantıklı. Hakkında hayırlısı olsun

Son düzenleme:
Tuhaf hissetmen çok normal beklediğin bir tarih var ve bunun dışında yeni şeyler oluyor. Hep diyoruz ya gelecekleri zamanı bebekler biliyor işte durum bu önemli olan şuan senin ve bebeğinin sağlığı emin ellerdesin ve her şey çok güzel olucak vakti ile sağlıkla gelsin

Canım çok geçmiş olsun güzel haberlerini bekliyoruz bebegin doğsa bile haftası iyi maşallah. Ama tabi sağlıklı ve vaktinde doğum olması ilk temennimiz

Kaçıncı haftalarda geliyor süt, bende yok hiç öyle bsey 35.haftadayim

Ahh canim benim gebelik zehirlenmesini bulmalarina cok sevindim cok tehlikeliymis nasil oluyor bu gebelik zehirlenmesi anlamis degilim evine yakinmisin kim kaliyor yaninda suanda hastahanen neydi normalde dualarimiz seninle insallah seninde sagligin tehlike altina girmeden yavru kusu saglikli bir sekilde eline verirler

Bende bir kardeşi olsun isterim ama doğurdugumda neredeyse 36 yaşında olacağım baya da zor geçti geçiyor gebeligim. Nasip olur mu biliyorum
Hayırlısı olsun diyelim bu grubun yaş ortalaması yüksek zaten baya sohbetlerden de çok belli oluyor herkesin aklı başında Bilinçli anneleriz zamanı gelince en doğru kararı vereceğimize eminim. 2 yıl geçmesi lazımmış zaten aradan tekrar sağlıklı bir hamilelik yaşamak için doktorum öyle söyledi. Tıpta çok gelişti benim doğum yaptığım gün 47 yaşında biri de doğuma girmişti. Her şey mümkün Allah nasip ettikten sonra. Bakacağız artık

Ben de benim gibi yapayalnız kalmasın diye istiyorum aslında tek çocuk olmakta çok zor
Esimde aynisini diyor bende kardesin faydasini gormedim dedim ben istemiyorum dedim yarin bir gun sinandigimiz konuda onlarida sinarsak eger dedim bu beni cok uzer dedim evlat ayrimi

Çok teşekkürler arkadaşlar, hepimizin hakkında hayırlısı.
Perlitik öncelikle sana sorayım ama bilen varsa yazarsa çok makbule geçer. Yarın sabah 8 de idrarda protein 24 saat dolmuş olacak inşallah. Ne zaman sonuçlanır peki dedim en fazla 1 hafta içinde gibi absürt bir cevap aldım. Sonra da lab ile konuşuruz falan dediler. Ne zaman belli oluyor bu yahu 1 haftaya kim öle kim kala öyle saçmalık mı olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…