Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    216
İlginçler gerçekten. Eşime de bakıyorum diğer kardeşine göre daha sakindir daha saygılıdır daha karakterlidir. Evlat ayırt ettirmesin Rabbim bize inşallah. Gerci bu saatten sonra 2. Yi yapacak gücüm olmaz büyük ihtimal 😅 Allah aile huzurunuzu huzurumuzu bozmasın canım. Bunlar da bize soramıyor biliyorlar bal gibi bilmezler mi
Aynisi benim esimde saygili caliskan efendi bencil degil asla ama bizde herseyimizi kendimiz yaptik halen o ayrimcilik var bende yapiyorum cunku esimle ben onlari tanidim esime nekadar deger bende onlara okadar deger saglik sorunlari haric asla aramiyorum sormuyorum gitmiyorum esimde 1 gun olsun neden gitmiyorsun demedi ,Allah ima dua ediyorum 1+1 otururken 50 m2 evde dukkanimizi actik evimizi aldik yazligimizi arabalarimizi 7 yilda cok mucadele verdik simdi de oglumuz oluyor Allah ima sukurler olsun,deger verdikleri oglununda evliligi bitti esinden ayrildi isine bakmiyor surekli kadinlarla hayat iste biz ise kendii tirnaklarimizla geldigjmiz icin hep dua ediyoruz ailesi sokta zaten esimin bir anda herseye sahip olmasina sasirdi

Aynisi benim esimde saygili caliskan efendi bencil degil asla ama bizde herseyimizi kendimiz yaptik halen o ayrimcilik var bende yapiyorum cunku esimle ben onlari tanidim esime nekadar deger bende onlara okadar deger saglik sorunlari haric asla aramiyorum sormuyorum gitmiyorum esimde 1 gun olsun neden gitmiyorsun demedi ,Allah ima dua ediyorum 1+1 otururken 50 m2 evde dukkanimizi actik evimizi aldik yazligimizi arabalarimizi 7 yilda cok mucadele verdik simdi de oglumuz oluyor Allah ima sukurler olsun,deger verdikleri oglununda evliligi bitti esinden ayrildi isine bakmiyor surekli kadinlarla hayat iste biz ise kendii tirnaklarimizla geldigjmiz icin hep dua ediyoruz ailesi sokta zaten esimin bir anda herseye sahip olmasina sasirdi

Allah bereketinizi arttırsın canım. Biz de ikimiz eşimle kenara atabildigimizi attik. Bir de araba yukselttik evlendigimizden beri 4 araba değiştirdik yatırım olarak baktık.

Ne düşünüyorsun peki kuzum maşallah kilosu da iyi daha çok beklese iyice kilo alsa zorlar mı ki gerçi doğum günleri kaderlerinde bellidir demi ne yapsakta o gününü bekleyecek sanki yeter ki sağlıcakla gelsin inşallah 🤲🏻
38. Haftaya kadar yolu var dedi doktorum. Doktorum da ben de normal doğum istiyoruz. Zor olur diye düşünceler hiç aklıma getirmiyorum. En son doğumumda 3.550 doğdu oğlum. Oda hep sancılı idi son haftalarda. Hangi doğum çeşidi olursa olsun tek duam hepimiz için hayırlısı ile kolayı ve güzeli olsun, sağlıkla kucağımıza alalim

Son düzenleme:
Canım eşim de benimle aynı fikirde olmasa belki savunmaya geçerdim bu kadar sakin kalamazdim. Ama eşim de tartışmaya girmeden tamam baba sen bilirsin der kapatır telefonu önüne bakar. Mesafesini koyar. Benim ikili diyaloga girmem eşimi üzer onu üzmek en son istediğim şey 💜 sağlığımız yerinde olsun da ev sahibinin 1 evi kiracinin 1000 evi var derler 😅 oğlumla eşimle huzurum olsun yeter
Mesafe en iyisi, ben babamla uzun süredir görüşmem engelledim bile telefondan. Ha hiç bir saygısızlığim olmadı yanlışlar ondaydi gebeligimde gergin insanlar ile uğraşamam dedim. Kız kardeşimin nikahında bile görüşmedim konuşmaya kalkınca izin vermedim. Yani kısacası anne olsun baba olsun evlat olsun ayrımcılık, düşüncesizlik kim yaparsa yapsın bir yere kadar sabrediyor insan sonrası yeter artık diyorsun. Huzurumuz huzurun yerinde mi missss ohh

Kızlar çok teşekkür ederim yorumlarınız için, Allah razı olsun. Biraz da olsa içim rahatladı, çok anormal bir durumda olmadığımı anladım sayenizde 😃 insallah biraz daha yürüyüşlerimi artırarak devam etmeye çalışacağım. Dilerim ki hepimize hayırlı, kolay, sağlıklı doğum nasip olsun.
Sen kendine iyi bir doktor bul, az kalmış zamanında kilonu takma bebeğin ve sen iyi ol önemli olan bu. 4 kiloyu geçkin normal doğan bile biliyorum. Her anne her bebek ve tabi ki her doktor bir değil.

İhtiyaçları olsa zaten direkt ben teklif ederdim. 5 milyonluk evi direkt nakit alabilecek kredi çekmeyecek kadar durumları iyi canım. Benimde aklım almıyor. Bizim aile de annem özel bir yemek yapsa en basitinden birimiz olmayalım dondurucuya atar saklar. Pandemi zamanı gorusemeyince çok kapıya gelip 2 dk verip gitmislerdir ki evimiz arası arabayla 20 dakika yakın değil. Annem der boğazımdan geçmiyor. Yani en basit örnek verdim. Burayı da bu konuda rehin aldığım için çok üzgünüm ama gerçekten çok etkilendik. 2 haftadır hevesle ev bakıp yürümeye halim yok elimizde tabure ev ev gezdik. Yani baştan de değil mi niyetini. Bizi hele de bu halde beni doğumuma kalmış 21 gün ne peşinden sürüklüyorsun😅 eşim oldukça mesafeli çünkü değişik bencil insanlar. Ben mesela kayinvalidemin evinde rahat yemek yiyemem dolabını asla açmam. 1 yıllık anca evliydim eşimle diyet yapıyorduk. 2 aile dostunu çağırmış kayinvalidem bizi de yemeğe cagirmislardi. Köfte vardı ortada valla saymamistim kaç tane yediğimi ama kayinpederim diyetinde kaç tane vardı 5 tane köfte yedin ohhh bıraktın diyeti demekki demisti o kadar zoruma gitmişti ki yediğim köfteyi sayması. Tamam yemiyorum diyip bırakmıştım geri kofteyi kayinvalidem yalvardı aile dostlaru ne kadar ayıp dedi babasına. Saçma sapan bir halde kaldım. Baktım konu uzayacak yuttum o kofteyi ama nasıl geçti boğazımdan bir de bana sorun. Eşim mesaideydi masada yoktu. Anlattigimda çok sinirlenmisti uzun bir süre gitmemisti ailesine. Mesela bunlar benim ailemde ayıptır. Tam tersi diyetteyim dese eşim annem diyetini evinde yap oğlum der. İçim çok dolu kızlar burayı rehin aldım hakkınızı helal edin daha da yazmiyim en iyisi
yok ya hiç normal değil, evindeki sofrandaki biri kim olursa olsun yediğiyle ilgili şaka bile yapılmaz. Eşin çok şanslı ki senin gibi sabırlı sakin biriyle birlikte😊 böyle bencil anne babayla en iyisi zorunlu haller dışında görüşmemek. Torun sevmeyi falan da hak etmiyorlar valla. Eşin de nasılsa herşeyin farkında olduğu için hiç canını sıkma, yoklarmış gibi hayatınıza devam edin, siz değil onlar kaybeder.

Kızlar gebelik dışında birsey yazacağım size. Esimin babasının durumu oldukça iyi. 8 senelik evliyiz hicbirsey beklemedik aldırmadık istemedik kesinlikle. 2 kardeşler.diger kardeşe evlenirken İzmirden lüks bir sitede ev ve Mercedes araba alındı hediye edildi iki tarafta yardım etti. Benim esimde bende kimseye minnet etmem. Bizim düğünümüz yapıldı iki tarafta ev eşyalarına yardım etti. Düğün altinlarimizla da arabamizi aldik. Surekli de elimize para gectikce yukselttik. Kardesinin her sey ailelerden hediye oldugu icin 6 senelik evli o da dugun altinlari duruyormus. Herkes sansli degil olabilir. Huzurum olsun. Benim ailem kendi yağı ile kavrulan insanlar. Ama kardeşlerim arasında hiçbir zaman ayrım yapmadılar. Bunlardan pandemi zamanı ev alalım dedik 50 bin tl peşinat istedi eşim ne gerek var dediler vermediler eşim 1 kez sordu bu cevabı alınca da hicbirsey söylemedi. 1 ay sonra rastgele ogrendikki esimin kardeşine 3. Evlerini alsınlar diye onlara 75 bin tl vermişler. Eşime dedim bosver zorunda değiller o tarafta karşı tarafta çok yardım ediyor belki o yüzden veriyorlardır kafana takma falan filan konuştum ama ara ara bir sürü yardım attıklarını duyduk eşimin bu durum zoruna gitmeye başladı ve araya mesafe koydu.

Neyse hiç aklımızda yokken babası bir ev alayim oturun dedi. Ev benim üstüme olur siz oturursunuz dedi. Biz de mutlu olduk. Ev gezdik falan filan bugün de bir ev de karar kıldık. Babası demesin mi bana kira verirsiniz 😅🤣 Biz ev sahibimizden de evimizdende memnunuz. Neymiş diğer kardeşin de hakkı varmış bu evde ona göstereceklermis bak oturuyorlar ama kira veriyorlar diye. Ev zaten onun üzerine olacaktı. Biz de eşimle karar verdik. İlk söylediğinde şok olduk cevap veremedik arabalarimiza binip ayrıldık. Eve gelince konuştuk. Bu şekilde kabul etmediğimizi söyleyeceğiz. Kimseye minnet etmek istemem eşim de benim gibi. Çok zoruna gitti esimin bu durum. Biz bir şey istemedik. Karşı tarafa yapılan Dünya şey var. Eşime kalsa benim de hakkimdan gidiyor onlara verdikçe ama ne halleri varsa görsün diyor. Bende asla lafını ettirmedim hep bosver dedim. Ama bu da artık zoruma gitti. Hamile hamile kaç ev gezdik heves ettirdiler. Şimdi de üzmeyiz sizi dolar cinsinden kira verirsiniz diyorlar. Ee benim kiram tl keyfimde yerinde neden sana kira vereyim 🤣 burayı bu şekilde işgal etmek istemezdim ama zorumuza gitmedi desek yalan olur. İçimi boşaltmak istedim
Bizim bir akraba çok fena evlat ayrımı yapardı. Elinde avucunda ne varsa küçük oğluna verdi. En son oturduğu ev kaldı sadece, onuda ben ölünce büyük oğlumla gelinime pay düşmesin diyerek küçük oğlunun üstüne yaptı. Allah'ın işi küçük oğlu genç yaşta vefat etti, evde karısına kaldı. Kadın ilk iş kayınvalidesini evden çıkarıp evi sattı. Millet şok oldu, nasıl yapar böyle birşey, kadının kaç senelik evi, ölene kadar otursun diye ısrar ettiler, kabul etmedi. Ev bana kocamdan kaldı istediğimi yaparım dedi. O yaşta kadın kendi evladından mal kaçırmaya çalışırken şimdi onun evine sofrasına muhtaç oldu.

Kızlar gebelik dışında birsey yazacağım size. Esimin babasının durumu oldukça iyi. 8 senelik evliyiz hicbirsey beklemedik aldırmadık istemedik kesinlikle. 2 kardeşler.diger kardeşe evlenirken İzmirden lüks bir sitede ev ve Mercedes araba alındı hediye edildi iki tarafta yardım etti. Benim esimde bende kimseye minnet etmem. Bizim düğünümüz yapıldı iki tarafta ev eşyalarına yardım etti. Düğün altinlarimizla da arabamizi aldik. Surekli de elimize para gectikce yukselttik. Kardesinin her sey ailelerden hediye oldugu icin 6 senelik evli o da dugun altinlari duruyormus. Herkes sansli degil olabilir. Huzurum olsun. Benim ailem kendi yağı ile kavrulan insanlar. Ama kardeşlerim arasında hiçbir zaman ayrım yapmadılar. Bunlardan pandemi zamanı ev alalım dedik 50 bin tl peşinat istedi eşim ne gerek var dediler vermediler eşim 1 kez sordu bu cevabı alınca da hicbirsey söylemedi. 1 ay sonra rastgele ogrendikki esimin kardeşine 3. Evlerini alsınlar diye onlara 75 bin tl vermişler. Eşime dedim bosver zorunda değiller o tarafta karşı tarafta çok yardım ediyor belki o yüzden veriyorlardır kafana takma falan filan konuştum ama ara ara bir sürü yardım attıklarını duyduk eşimin bu durum zoruna gitmeye başladı ve araya mesafe koydu.

Neyse hiç aklımızda yokken babası bir ev alayim oturun dedi. Ev benim üstüme olur siz oturursunuz dedi. Biz de mutlu olduk. Ev gezdik falan filan bugün de bir ev de karar kıldık. Babası demesin mi bana kira verirsiniz 😅🤣 Biz ev sahibimizden de evimizdende memnunuz. Neymiş diğer kardeşin de hakkı varmış bu evde ona göstereceklermis bak oturuyorlar ama kira veriyorlar diye. Ev zaten onun üzerine olacaktı. Biz de eşimle karar verdik. İlk söylediğinde şok olduk cevap veremedik arabalarimiza binip ayrıldık. Eve gelince konuştuk. Bu şekilde kabul etmediğimizi söyleyeceğiz. Kimseye minnet etmek istemem eşim de benim gibi. Çok zoruna gitti esimin bu durum. Biz bir şey istemedik. Karşı tarafa yapılan Dünya şey var. Eşime kalsa benim de hakkimdan gidiyor onlara verdikçe ama ne halleri varsa görsün diyor. Bende asla lafını ettirmedim hep bosver dedim. Ama bu da artık zoruma gitti. Hamile hamile kaç ev gezdik heves ettirdiler. Şimdi de üzmeyiz sizi dolar cinsinden kira verirsiniz diyorlar. Ee benim kiram tl keyfimde yerinde neden sana kira vereyim 🤣 burayı bu şekilde işgal etmek istemezdim ama zorumuza gitmedi desek yalan olur. İçimi boşaltmak istedim
Ne yazık ki aileler bu ayrımı isteyerek ya da istemeyerek yapıyorlar. Benim eşimin ailesi de çok muhafazakar bir aile beni ilk başta hiç istemediler sırf açığım diye. Diğer gelinlerini kendileri seçmiş evlerini takılarını her şeylerini özene bözene yapmışlar. Allah yukarda hiç biri gözümde değil ben sadece eşim üzülmesin istedim. Eşim çok diretti annesi eve almadı 1 hafta arabada yattı, sonra evini ayırdı bana geldi. Ben tekim her şeyi ben üstlenicem ailem senle evlenmeme razı değil var mısın yok musun. Dedim yokum ben anne baba ve çocuk arasına giremem vebalini taşıyamam. Bana 5 10 yıl sonra dönüp senin yüzünden demeni yüreğim kaldırmaz. Ya ailenin rızasını alacaksın ya da ben yokum dedim. Neyse sonunda bir şekilde ikna etti ama nasıl desem, Bir istemeye bir nikaha geldiler misafir gibi, hatta babası istemeye bile gelmedi. Ne bir iğne bişey aldılar, ne düğünümüze geldiler. Her şeyi benim ailem ve eşim yaptı. Gel zaman git zaman sandıkları kadar öcü bir insan olmadığımı anladılar çok sevmeye başladılar ama o kalp kırıklığı hep kalıyor insanın içinde. Doğumdan 12 gün sonra bebeği görmeye geldiler mesela. Mesafeliyiz ama küste değiliz. Senede 1 kere evime ya gelirler ya gelmezler. Belki de böylesi daha iyidir. Diğer oğulları gelinleri torunları hep yanındalar. Uzun süre bebeği görmeye gelmeyinceler baktım eşim çok üzülüyor dedim yalnız mı hissediyorsun kendini yok dedi siz varsınız ya. O zaman anladım o da ailesi olarak kendine beni ve annemi seçmiş benim de başka kimsem yok zaten. Bizim de böyle bir hikayemiz var gece gece içimi dökmüş oldum ☺️☺️

Kızlar bebiş özellikle gece yatağa yattığımda aynı nabız atar gibi düzenli aralıklarla (3-4 dk) tekme atıyor. Hıçkırık mı bu sizce? Yaşayan var mı bunuu?
Düzenli nabız atar gibi oluyorsa hıçkırık dedi doktorum bana. Benim oğlan gün içinde çok hıçkırıyor ilk damarım atıyor sanmıştım :)

Ne yazık ki aileler bu ayrımı isteyerek ya da istemeyerek yapıyorlar. Benim eşimin ailesi de çok muhafazakar bir aile beni ilk başta hiç istemediler sırf açığım diye. Diğer gelinlerini kendileri seçmiş evlerini takılarını her şeylerini özene bözene yapmışlar. Allah yukarda hiç biri gözümde değil ben sadece eşim üzülmesin istedim. Eşim çok diretti annesi eve almadı 1 hafta arabada yattı, sonra evini ayırdı bana geldi. Ben tekim her şeyi ben üstlenicem ailem senle evlenmeme razı değil var mısın yok musun. Dedim yokum ben anne baba ve çocuk arasına giremem vebalini taşıyamam. Bana 5 10 yıl sonra dönüp senin yüzünden demeni yüreğim kaldırmaz. Ya ailenin rızasını alacaksın ya da ben yokum dedim. Neyse sonunda bir şekilde ikna etti ama nasıl desem, Bir istemeye bir nikaha geldiler misafir gibi, hatta babası istemeye bile gelmedi. Ne bir iğne bişey aldılar, ne düğünümüze geldiler. Her şeyi benim ailem ve eşim yaptı. Gel zaman git zaman sandıkları kadar öcü bir insan olmadığımı anladılar çok sevmeye başladılar ama o kalp kırıklığı hep kalıyor insanın içinde. Doğumdan 12 gün sonra bebeği görmeye geldiler mesela. Mesafeliyiz ama küste değiliz. Senede 1 kere evime ya gelirler ya gelmezler. Belki de böylesi daha iyidir. Diğer oğulları gelinleri torunları hep yanındalar. Uzun süre bebeği görmeye gelmeyinceler baktım eşim çok üzülüyor dedim yalnız mı hissediyorsun kendini yok dedi siz varsınız ya. O zaman anladım o da ailesi olarak kendine beni ve annemi seçmiş benim de başka kimsem yok zaten. Bizim de böyle bir hikayemiz var gece gece içimi dökmüş oldum ☺️☺️
Oh iyi yaptın arada lazım kafamız dağılıyor. Ailen ve bebeğinle huzurun mutluluğun bol olsun canım

Oh iyi yaptın arada lazım kafamız dağılıyor. Ailen ve bebeğinle huzurun mutluluğun bol olsun canım
Senin de canım, sen de hiç boşuna üzme kendini. Karnımız tok sırtımız pek çok şükür, Allah evlat sevgisini de tattırıyor daha ne olsun 🥰🥰 Bundan sonra kendi kurduğumuz aileye bakacağız biz bize yeteriz diyebileceğiz 💃💃

Gece gece aksiyon yaşadık kızlar ya. 36 hafta olduk bugün. Saat 1 gibi yatacakken acayip mide bulantısı ve karın/bel ağrısı (sancı/zonklama gibi bi şey) oldu. Bi de üstüne kustum gebeliğim boyunca ilk kez, ağrı daha da arttı. Hastaneye gittik, acilde girişe söyledim doğumhaneye yönlendirdiler. Açılma yoktu neyse ki, nst’de sancı da çıkmadı. Serum bağladılar bulantı ağrı vs için. Biraz rahatladım.

Sonra acilden çıkarken demezler mi 1200 tl ödeme, e benim doğum paketli tamamlayıcı sigortam var. İşte mesai saati dışı, dış işlem girdik filan saçmaladılar. Dedim tabii ki ödemeyeceğim, çözeceksiniz bunu, müdürünü aradı kız, pazartesi doktoruma randevum vardı zaten, o güne aktarmaya çalışacaklarmış vs. Dedim artık nasıl çözersiniz bilmiyorum ben ödeme yapmayacağım bana baştan bilgi vermediniz işlem yaparken soru da sormadınız sigortama dair. Neyse çıktık bakalım pazartesi göreceğiz. Valla gece gece hem gerildim hem sinirlendim.

Kızlar dünden beri baş ağrısı, göğüs uçlarında ağrı batma kabarma var göğüs ucu kremine mi başlamalı mıyım bu sütün geleceğinin mi belirtisi ? Bir de antibiyotik krem fitil kullanmama ve bitmesine rağmen enfeksiyon belirtilerim devam ediyor. Kaşınma koyu idrar yanma hassaslasma var. Bu kadar enfeksiyon bebeğe zarar verir diye korkuyorum.

Kızlar dünden beri baş ağrısı, göğüs uçlarında ağrı batma kabarma var göğüs ucu kremine mi başlamalı mıyım bu sütün geleceğinin mi belirtisi ? Bir de antibiyotik krem fitil kullanmama ve bitmesine rağmen enfeksiyon belirtilerim devam ediyor. Kaşınma koyu idrar yanma hassaslasma var. Bu kadar enfeksiyon bebeğe zarar verir diye korkuyorum.
Benim sütüm geliyordu ara ara bu hafta çok gelmeye başladı, kaşıntı oluyor göğüs ucında çok fazla yani kabardı da ama kesinlikle dokunmuyorum göğüs uyarılınca rahim kasılıp doğum eylemini başlatıyormuş doktor sıkı bir sütyen tak dedi ona rağmen az da olsa gelmiş bence sende elleme canım ben doğumdan 1 gün önce falan krem sürmeyi düşünüyorum ancak

Mesafe en iyisi, ben babamla uzun süredir görüşmem engelledim bile telefondan. Ha hiç bir saygısızlığim olmadı yanlışlar ondaydi gebeligimde gergin insanlar ile uğraşamam dedim. Kız kardeşimin nikahında bile görüşmedim konuşmaya kalkınca izin vermedim. Yani kısacası anne olsun baba olsun evlat olsun ayrımcılık, düşüncesizlik kim yaparsa yapsın bir yere kadar sabrediyor insan sonrası yeter artık diyorsun. Huzurumuz huzurun yerinde mi missss ohh

Çok doğru dedin canım. Biz zaten o kadar çok şey yaptılar ki aynı sehirdeyiz ayda 1 1.5ayda 1 falan 1 saatligine gider dönerdik. Evimize desen en son pandemi öncesi gelmişlerdir. Baya mesafeliydik aslında. 2.5 hafta önce bizi çağırdılar. Böyle birsey yapmak istiyoruz diye kendileri dediler hatta bize de araştırın dediler gidin gezin. Valla içimizden gelmedi kendimiz 1 yeri bile ne aradık ne baktık. Yine onlar aradı şura var bura var gelin Önemli olan sizin begenmeniz diye. Esimde dedi kafalarına taş düştü galiba. Ama dünkü olaydan sonra huylu huyundan vazgeçmez dedi bir kez baba gibi davranınca şaşırmıştım oğluma çok iyi baba olacağım dedi. Demin uyandik evimizi seviyorduk esime dedim ki cennet gözüktü bu ev bana hic sorma bana da diyor. Çekirdek ailelerimizle huzurlu olalım inşallah yavrum 💜

yok ya hiç normal değil, evindeki sofrandaki biri kim olursa olsun yediğiyle ilgili şaka bile yapılmaz. Eşin çok şanslı ki senin gibi sabırlı sakin biriyle birlikte😊 böyle bencil anne babayla en iyisi zorunlu haller dışında görüşmemek. Torun sevmeyi falan da hak etmiyorlar valla. Eşin de nasılsa herşeyin farkında olduğu için hiç canını sıkma, yoklarmış gibi hayatınıza devam edin, siz değil onlar kaybeder.

Valla canım ben normalde de sabırlı biriyimdir. Ne zaman görüssek ( ayda 1 veya 1.5 ayda 1 1 2 saat oturur kalkariz) hep benzer birsey olduğu için gerilmeme deger insanlar olduğunu düşünmüyorum. Bir de ben laf söylersem tüm gemileri yakarım sabirliyim ama sabırlı insanların genel özelligi bilirsiniz. Eşime her zaman derim onların bunların değil benim için önemli olan senin düşüncen senin fikirlerin davranışların. Eğer o da onlara hak verse lafını söylemese beni sürekli götürse zorlasa veya korusa belki savunmaya geçerdim. Ama adam her şeyin farkında aile tarafından çok eksik sevgisiz. Bir de ben yük olamam kocama 💜 ne olursa olsun annesi babası çok söylense de bir değerleri yok gözümde dese de. Hastalanınca içi gidiyor gözlerinde görüyorum onun. Cok merhametlidir sevgi doludur

Canım benim ön yargi işte ne kadar kötü bir şey. Eşin de sığınacak seni ve aileni görmüş. Çok iyi yapmışsın ama baştan o vebali alamam diye konuşarak. Sağlıklı için rahat baslamissiniz en azından. Maşallah oglusunuzla da taclandiniz çok mutlu olun olalım inşallah 💜 benim de eşim benim ailemle maşallah çok iyidir. Her hafta kesin en az 1 kere görüşürüz mesela. Ben demem eşim der hadi gidelim mi diye. Anneme ana der. Babama sarılır. Kardeşlerime abilik eder. Ailem de onu yureklendirir ama her konuda bilir bunu. Zehirlenmeden dolayı 2 aydır hafta içi annemlerde kalıyoruz maşallah izliyorum onları bazen sanki ben gelinim o evin oğlu 😅

X