Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Çıktım kızlar doktorum bilerek alttan bakmadı 4 cm bile olsa açılman tetiklemiyim ilerlemesin dedi. Kasılmalar güçlü istirahat dedi. İş güç yasak en azından 3 günü geçirelim 37. Hafta da olsun dedi. Parol iç yaticaksin dedi. 3200 ve 50 cm olmuş oğlum. Her şey yolunda şükür. Ağrı eşiğim yüksek doktorda ağrın yokmu diyor var ama idare ediyorum dedim 😂 eğer şiddetlenirse beklemek yok dedi. Hayırlısı bakalım kizlar dua edin bana

Moralim bozuk kizlar. ben 34. Haftadayimm bebek 2850 olmus, 2 hafta önden gidiyor dedi. Doktordan yine şamar yedim. Dikkat et kilo alma, kilolusun falan diyip durdu. Boyum 172 kilom 78,5 suan. Ama zaten bu ay cok dikkat etmeme rağmen bebis almış kiloyu, napabilirim😕
Kilolu olsa bir dert kilolu olmasa bir dert . Strese sokuyorlar insanı yani.

Her hafta geliyorum artık geçen hafta da sancı vardı. Ztn 2/3 haftadır yalancı sancılarım var alıştım ama bu düzenli gibi geldi
Henüz bende nstye girmedim ama bendede kesin sancı cıkar hep aynı saatlerde gündüz ve aksamdan sonra daha cok oluyo bazen gece uykumdan uyandırıyo nefes alamıyorum makatıma doğru ağrı itme gibi garip bişi oluyo 31.haftama gircem

Çıktım kızlar doktorum bilerek alttan bakmadı 4 cm bile olsa açılman tetiklemiyim ilerlemesin dedi. Kasılmalar güçlü istirahat dedi. İş güç yasak en azından 3 günü geçirelim 37. Hafta da olsun dedi. Parol iç yaticaksin dedi. 3200 ve 50 cm olmuş oğlum. Her şey yolunda şükür. Ağrı eşiğim yüksek doktorda ağrın yokmu diyor var ama idare ediyorum dedim 😂 eğer şiddetlenirse beklemek yok dedi. Hayırlısı bakalım kizlar dua edin bana
Aynen doğum başlar aynı düzende ve yoğunlukta. Olabildiğince istirahat et☺️☺️

Senle aynı haftadayiz inşallah 37 görürsun kilosu iyi maşallah ben bugün kontrole gittim 2850 di 1.5 hafta önce bugün 36+2yim hiç kilo almamış hatta 2750 dedi korkma gerilik yok gayet iyi dedi ama anlamadim bende nst girdim hiç sancı yok tü aşağı döndü ama kanala girmemiş 14 gün sonra 38 hafta sezeryanla alacağız dedi

Moralim bozuk kizlar. ben 34. Haftadayimm bebek 2850 olmus, 2 hafta önden gidiyor dedi. Doktordan yine şamar yedim. Dikkat et kilo alma, kilolusun falan diyip durdu. Boyum 172 kilom 78,5 suan. Ama zaten bu ay cok dikkat etmeme rağmen bebis almış kiloyu, napabilirim😕
Benimki 3 hafta önde. Ben 6 kilo aldım sadece. Gebelik şekeri olduğu için oluyor bendeki. Bir de başından beri önden gidiyordu zaten. Sıkma canını.. şekerli şeyler daha çok aldırıyormuş bebeğe. Meyveyi de çok yiyorsan kıs biraz.

Senle aynı haftadayiz inşallah 37 görürsun kilosu iyi maşallah ben bugün kontrole gittim 2850 di 1.5 hafta önce bugün 36+2yim hiç kilo almamış hatta 2750 dedi korkma gerilik yok gayet iyi dedi ama anlamadim bende nst girdim hiç sancı yok tü aşağı döndü ama kanala girmemiş 14 gün sonra 38 hafta sezeryanla alacağız dedi
Benim normal doğum olduğu için beklemedeyim. İnşallah sağlıkla kucağımıza alırız canım. Ama unutma cihazlarda sapma oluyor. Doğunca anliycaz ☺️💙

O boya o kiloya mi çok diyor ilginç. Bebeğinde kilosu iyi anlamadım doktorun tutumu. Canını sıkma eğer memnun değilsen değiştir doktorunu

Benimki 3 hafta önde. Ben 6 kilo aldım sadece. Gebelik şekeri olduğu için oluyor bendeki. Bir de başından beri önden gidiyordu zaten. Sıkma canını.. şekerli şeyler daha çok aldırıyormuş bebeğe. Meyveyi de çok yiyorsan kıs biraz.
Gebelik sekerim de yok ama Dediğin gibi meyveden olabilir belki de. Azaltayim teşekkür ederim

O boya o kiloya mi çok diyor ilginç. Bebeğinde kilosu iyi anlamadım doktorun tutumu. Canını sıkma eğer memnun değilsen değiştir doktorunu
Özele gidiyorum bi de yani muamele gercekten can sıkıcı. Doktorumu değiştirmeyi bugün düşündüm cidden canım. Gerekirse devlete gecerim. Hayır yani kızarak diyor çok kilolusun nasıl doğum yapmayı düşünüyorsun. Sezeryan da normal de zor olur falan filan. Kendimi obez gibi hissettiriyor ki hiç öyle değil. Etrafımda görenler bile çok kilo almamışsın vs diyorlar normalde.

Hadi bi 3 gün daha beklesin bebiş maşallah 🧿 😇

69 kiloyla hamile kaldım canim. Kadın bana sürekli obezmisim gibi davranıyor. Ki boyum da uzun yani. Gerçekten canım çok sıkıldı
Canım kadın seni kıskanmış :) 10 kilo almışssın çok iyi bir kilo alımı ben 32+5 16 kilo alöışım şekerim falan yok kendimi tebrik ediyorum önceki hamiileliğimde 36 kilo almıştım :) gayet fitsin drun sana iyi gelmiyorsa değiştir kendini strese sokma

Selam kızlar, bu gebelik şekeri beni çok yordu ya şikayet etmek de istemiyorum çok şükür başka sıkıntım yok ama yiyememek çok yorucu.Doktoruma sabah sabah tüm suclarimi söyledim kaçamak yaptığımı hatta dün akşam künefe yediğimi sabah açlığın 120 çıktığını.O da artık diyetisyen ve dahiliye ile devam edelm dedi.Diyetisyene randevu aldım bende.Benim hep açlık yüksek çıkıyor böyle neden acaba , gebelikte açlık mi tokluk mu daha önemli yoksa ikisi de mi 😏
Geçmiş olsun, benim de açlık yüksek çıkıyor genelde. Muhtemelen gece acıkmaları, az da olsa atıştırmamıza yol açıyor. Sonrasında da hareket etmiyoruz. gündüz yediğimizde yürüyoruz bir şeyler yapıyoruz. Bu da sabah şekerinin daha yüksek çıkmasına sebep oluyor. Ben kaçamak yapmamaya çalışıyorum ama çok acıkıyorum, yiyebileceğim şeylerden fazla fazla yiyorum. Yoruldum çünkü ben de. Çok sıkı bir diyet, azıcık bozsan hemen şekere yansıyor.

Özele gidiyorum bi de yani muamele gercekten can sıkıcı. Doktorumu değiştirmeyi bugün düşündüm cidden canım. Gerekirse devlete gecerim. Hayır yani kızarak diyor çok kilolusun nasıl doğum yapmayı düşünüyorsun. Sezeryan da normal de zor olur falan filan. Kendimi obez gibi hissettiriyor ki hiç öyle değil. Etrafımda görenler bile çok kilo almamışsın vs diyorlar normalde.
Ya ben bile sinir oldum. Benim doktorum bugün kiloma bile bakmadı. 1.58 boya 74 kilo oldum sorun yok iyisin demisti mesela bencede moralini daha fazla bozmadan değiştir bu tavır doğumda bile çekilmez ki

X