Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
69 kiloyla hamile kaldım canim. Kadın bana sürekli obezmisim gibi davranıyor. Ki boyum da uzun yani. Gerçekten canım çok sıkıldı
Hiç takılmayın canını da sıkma bence bebeğin kilosu suyu ödem osu posu derken sizin kilonuz çok iyi bebeğinde kilosu güzel bende 13 kilo aldım 46yla kaldım herşeyide yiyorum benımde 1 hafta önde dedi bebekte haftasına göre kilolu demişti

Canım haftalardır bebeği büyütmek için uğraşıyorsun. Çok şükür de bebeğin kilo aldı. 🤍 Vücut başarıya ulaşınca dinlenme eğilimine geçiyor kendini bırakıyor bence :)
Kesinlikle şu an hiç yemek yiyesim yok. Bu hafta rahatlayıp biraz salıcam sonra kilo almamış olcak sonra korkup yicem yine almış olcak böyle ilerliyoruz 😆 Yemek yemekten sıkıldım artık. Eşim diyor insan yemek yemekten sıkılır mı yaa keşke bana ye deseler diyor 😅

Kesinlikle şu an hiç yemek yiyesim yok. Bu hafta rahatlayıp biraz salıcam sonra kilo almamış olcak sonra korkup yicem yine almış olcak böyle ilerliyoruz 😆 Yemek yemekten sıkıldım artık. Eşim diyor insan yemek yemekten sıkılır mı yaa keşke bana ye deseler diyor 😅
Yine de devam et canım. Bak güzel haber aldın canın bir daha sıkılmasın 🤍

69 kiloyla hamile kaldım canim. Kadın bana sürekli obezmisim gibi davranıyor. Ki boyum da uzun yani. Gerçekten canım çok sıkıldı
Yani doktor senin ve bebeğin sağlığını herkesten her şeyden iyi bilir ama boyun kilon gayet ideal bence, hele ki hamile birine göre.. sıkma canını ❤️ Ben de 1.66 boy 58 kiloyla hamile kaldım şimdi tam 70 kiloyum, dikkat etmek lazım tabi ama kiloyu aldıktan sonra da yapacak pek bir şey yok, üzülme ❤️❤️❤️

Ben de sıkıldım mecburi şeyler yemekten yazın yumurta yiyemezdim bu yaz her gün, bir şeyler zorunlu olunca tad vermiyor sanki

Bende de ağrı şeklinde var sunnetli çocuklar gibi yürüyorum bazen pantolon giyerken dizini ağrıdan cekmiyorum dizimi kaldirinca acayip ağrıyor vajina kısmı riskli bir durum mu bilmiyorum

Siz ve bebeğiniz sağlıklıysa kiloyu hiç kafaya takmayın.. doktor bakış açısı çok farklı oluyor gerçekten ben 28 haftaya kadar istanbuldaydım orda ki doktorum kilodan hiç hoşlanmıyordu 167 boy 58 kilo başladım 28 de 65 olmuştum çok tepki göstermişti şok olmuştum..Ankaraya taşınınca kendi doktoruma gitmeye başladım sen çok zayıf ve fit hamilesin diyor mesela😅 35+5 +12 kiloyla devam 70i gördüm bu hafta

Siz ve bebeğiniz sağlıklıysa kiloyu hiç kafaya takmayın.. doktor bakış açısı çok farklı oluyor gerçekten ben 28 haftaya kadar istanbuldaydım orda ki doktorum kilodan hiç hoşlanmıyordu 167 boy 58 kilo başladım 28 de 65 olmuştum çok tepki göstermişti şok olmuştum..Ankaraya taşınınca kendi doktoruma gitmeye başladım sen çok zayıf ve fit hamilesin diyor mesela😅 35+5 +12 kiloyla devam 70i gördüm bu hafta
Kadınlar mı genelde takıntılı acaba 😅

Ben de sıkıldım ya yemek yemekten. Zoruna yiyorum, midem bulanıyor sonra. Eşim canın ne çekiyor onu yapalım diyor hiçbir şey çekmiyor işte sıkıntı orda😅

Bende de ağrı şeklinde var sunnetli çocuklar gibi yürüyorum bazen pantolon giyerken dizini ağrıdan cekmiyorum dizimi kaldirinca acayip ağrıyor vajina kısmı riskli bir durum mu bilmiyorum
🥲 Bu haftalarda normaldir diye düşünüyorum ya 🙏🏻 Ama dün bende biraz sık oldu biraz endişelendim bebik çıkacak sandım 😅
Batma gibi değilde geçen 3 4 kere vurdu herhalde acaip acıyordu ağlıcaktım nolur vurma diye ayağa kalkmaya korkuyodum 😅
Ben de "Ah kızım vah kızım" diyorum ama fayda etmiyor 🤣
Bende yaşıyorum özellikle sağ tarafta var sadece, çatı kemiklerin ayrılıyordur bebek rahat çıksın diye dedi doktor çok normal olur dedi
Bebikler sağlıkla zamanında çıksa da rahatlasak artık bi 🥲 Yetişemiyorum olanlara artık 🤣

Kızlar vajinal batma yaşıyor musunuz? Ben iki gündür evde "Auv! Auuv!" diye bağırarak takılıyorum. 😳 Daha neler geliiiicik başımıza kızlaaar 😳
Bende de bi kaç gündür daha fazla olarak hissettiriyor bu batmalar 😄 siz kaç haftalıksınız benim 35+4 . 35. Haftada daha fazla olmaya başladığını hissettim.

🥲 Bu haftalarda normaldir diye düşünüyorum ya 🙏🏻 Ama dün bende biraz sık oldu biraz endişelendim bebik çıkacak sandım 😅

Ben de "Ah kızım vah kızım" diyorum ama fayda etmiyor 🤣

Bebikler sağlıkla zamanında çıksa da rahatlasak artık bi 🥲 Yetişemiyorum olanlara artık 🤣
Hiç acımaları yok. Vuruyorlar anladık yani güçlüsünuz masallah 😍

X