Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Erken doğum riskin varsa kesinlikle yaptırmalısın canım. Ben de yaptırdım bebeğim bu sayede küveze girmedi kolik falan da değil. Hatta kilo alması durabilir dediler ciğer geliştiriciden sonra tam tersi 1 haftada 400 gram aldı ☺️
Hareketleri azalır korkma dedi. Dün akşam iyiydi, Sabahtan beri hissetmedim bekliyorum bakalım. Sana kaç doz yaptılar.
Hadi bakalım benimde kilo almaya devam eder inş

Erken doğum riskin varsa kesinlikle yaptırmalısın canım. Ben de yaptırdım bebeğim bu sayede küveze girmedi kolik falan da değil. Hatta kilo alması durabilir dediler ciğer geliştiriciden sonra tam tersi 1 haftada 400 gram aldı ☺️
Sen nasılsın pekiii? Barlas bebikto nasıl? Büyüdüğünü görmek nasıl bir duygu? 🥹

Evet baktılar diğer ölçüleri haftasıyla uyumlu çok şükür 🙏🏻 Kilo 1900 dedi. Damarlarda direnç olmasa da plesanta bebeği yeterli beslemiyor dedi hemşire
Anladım hayırlısı olsun hakkında inşallah zamanında sağlıkla doğar ☺️🌸 Bende böyle olunca doktor vursamıydı acaba diyorum ama hayırlısı olsun bakalım

Kızlar benim hastaneden istenenler listesine 3-4 adet
İlk başta aventti tek damla olanını indiremedi benim bebiş ilk doğduğunda emme refleksi daha zayıftı 2 damla olanı kullandım sonra mamajoo aldım ama onun akımı çok daha hızlıydı kullanamadım. Şimdi Aventin 1 damla olan başlığına geri döndüm çok yavaş aslında akımı ben bile çekemiyorum baktım 🙈🙈
ayy bu biberon işi derya deniz galiba 😂😂

İkilem derken ? Bir karar ver bebekte hangisi olsun demediler. Şu an planan doğum tarihi belli değil belki bebek 38.haftada doğacak. Erken yapıldığını düşündüm ve bunu paylaştım.
Seni zor durumda bırakmışlar demek ki ne tuhaflar. Hakkında hayırlısi canım. Vaktinde sağlıkla gelsin 🤲💙

Evet ama şeker ve TSH sıkıntısı varsa riskli gebelik grubuna giriyormuş, yüksek risklilerin durumunu bilmiyorum onların farklı sanrm
Bende şeker ve rh uyuşmazlığı ikisi de ayrı ayrı yüksek riskli gebelik faktörü zaten hamileliğim yüksek riskli diye geçiyor bununla ilgili raporum da var ama tsh ı da bilmiyorum onunla ilgili de ilaç kullanıyorum x3 yüksek riskli mi oldum şimdi 😂

Kızlarr dün kontrole gittim ciğer geliştirici yapalım her ihtimale karşı dediler. İçime sinmedi fakat itiraz edemedim yaptılar. Bugün sabah tekrar yapılacaklar. Yaptırmasam mı acaba diye düşünüyorum? İçinde kortizon olduğu için bebeği strese sokar mı ? kolik olmasına sebep olduğunu okumuştum :KK43:
Neden illa yapalım diyorlar kaçıncı haftan çok mu risk var erken gelme gibi

Kızlar valla sersem gibiyim sanki hep uyumak istiyorum. Enerjim yok. Dün kustuktan sonra da böyle canım bir şeyde yemek istemiyor. Niye böyle oldum anlamadım 😕 Kilo alcak mı almıcak mı diye vücut kendini sıktı sıktı herhalde birden gevşedim böyle mi oldu nedir

Doktor dayım kızlar daha muayene olmadım nst bu durumda 36+5 teyim 1 hafta önde idi bebek geçen hafta ki muayene de

Eklentiler

• IMG_20240907_131924.jpg
    IMG_20240907_131924.jpg
    129,6 KB · Görüntüleme: 61
Moralim bozuk kizlar. ben 34. Haftadayimm bebek 2850 olmus, 2 hafta önden gidiyor dedi. Doktordan yine şamar yedim. Dikkat et kilo alma, kilolusun falan diyip durdu. Boyum 172 kilom 78,5 suan. Ama zaten bu ay cok dikkat etmeme rağmen bebis almış kiloyu, napabilirim😕
Kaç kiloyla kaldın ki hamile bebek almış kilo ne güzel işte ay bu doktorlarıda anlayamıyorum 34.hafta gayet normal bence

X