Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Aynisini yasadim dun tum gun canim benim yazdiklarini senin suanda ne durumdasin sen
Öyle olunca doktor yatış vermişti. Çünkü açılmam da başlamıştı. 3 gün hastanede tedavi gördüm. Ciğer geliştirici vuruldu. İlaç ve serum aldım. Sonra açıklık kapanınca taburcu oldum. Şuan hala ilaç kullanmaya devam ediyorum. Sancılarım yine oluyor ama öncekine göre daha az. Genel olarak dinleniyorum ağır işler falan yapmıyorum canım.

Su geldiğinde tutamiyorsunuz mesela o ıslaklık bende de oluyor ama akıntım çok oluyor öyle yani su resmen cisin gelmiş de tutamadan akıyor gibi oluyor hele ki 40.hafta benim bı anda yerler bile göl olmuştu o kadar çok gelmişti . Sağ salim alırsıniz inşallah kucağınıza son haftalar çok daha stresli

Bende 33. Hafta bıraktım ama iğne ye devam bende de bı tedirginlik yok değil çünkü önceki gebeliklerimde hiç bırakmamıştım bir de 150 mg lik kullaniyordum

Amin inşallah dua edin lütfen o kadar endişeleniyorum ki birşey olacak diye

herkese selamm bugün 34+5 olduk kontrolümüz vardı benim bebik de kilo alımı az olanlardan, nerdeyse 35 hafta oldu 2350 gr olmuş..kan akışında filan sıkıntı yok, genetik bi durum olabilir dedi..benim de 3. Sezeryan olucak bi risk sıkıntı olmazsa 39 a kadar beklemek isterim dedim bundan sonra her hafta gidicem kontrollere

Ay çok teşekkür ederim yaa iyi ki varsınız

Ciğer geliştirici iğne olunca doğumu yapıyorlar mı bir iki hafta sonrasına? Sanki öyle bir şey okudum ama ne kadar doğru bilmiyorum

Anneyiz, anne adayıyız sana kafaya takma desem de inan ben de aynı senin gibi olurdum. Bu durumda sadece doktorumuzun dediğine odaklanalım bence, o sorun görmediyse şükür diyip hayırla sağlıkla doğmasını bekleyeceğiz allahın izniyle Hem dünyaya gelince annişkosu onu bir güzel besler de, getirir kendine

Kramp bende de çok oluyor bu ara. Magnezyum kullanmaya başladım. Birde hamile yastiklarindan almayı düşünüyorum bu ara. Gece rahat uyuyamayinca gündüzde çok zor geçiyor.

Valla Türkiyeden gelenler için tek sorun vize. Vize alabildikten sonra sana fikrini sormuyorlar musaitmisin gelebilirmiyiz diye
Neyse artık bu sene yaptık böyle bir hata, bundan sonra dediğin gibi yolu tarif edeceğim, kendileri çıkıp gezsinler

Kızlar merhaba kısmetse ekimin 18 i gibi doğumun olacak yaklaşık 1 hafta önce annem ve babam gelecekler inşallah belki ablamın da gelme ihtimali var izin ayarlayabilirse ama doğuma kayınvalidem de gelmek istiyor ben kayınvalidemin daha sonra gelmesini istiyorum hem kendimi biraz toplamak istiyorum hem de ablam gitmiş olur evde fazla kalabalık olmaz diye düşünüyorum çünkü evim 2+1 öyle geniş bir ev değil bunu uygun bir dille eşimle nasıl konuşabilirim eşimi de kırmak üzmek istemiyorum bir annem mi fazlalık diye düşünsün istemiyorum ama kayınvalidemin yanında ne bebeği emzirebilirim ne de ondan bir şey isteyebilirim çekinirim her türlü, o yüzden kendimi toparladıktan sonra gelmesini istiyorum

Kızlar üşütmüşüm ben de.. boğazım ağrıyor, hafif burnum tıkanık ve biraz da halim yok. nane limon içtim, başka bir önerisi olan var mı? Ne yapabilirim sizce ?

Selam canimmm, Açıkçası anneni ve babanı yanında istemen ne kadar haksa senin için, sanırım eş içinde aynı şekilde hak oluyor. Bence hiç bisey söyleme kuzum. Kalabalık vs yapacak pek bisey yok. Sen anne oluyorsun o baba tabi yanında kendinden birini istiyor insan. Zor olur ama güzel olur bosver. Fazladan yardım edecek insan varmış gibi düşün ve iyi yönlerine odaklan. Stres yaratmasin sende bu düşünceler. Tabiki gönül ister senin istediğin olsun ama bence konuşmak biraz sıkıntı yaratabilir. Yok illa konuşurum diyorsan şöyle diyebilirsin belkide. Annemler varken yardımcı olacaklar. Aynı anda gelmesinler ki annemler gidince de annenler yardımcı olsun falan gibi bir kanaldan da konuşulabilir. Fikir olsun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…