Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Ay canım sakin ol ya sinirlenmemeye çalış inşallah bir sıkıntı yoktur
Yaa nst sirasi cok bende bilmiyorum yonlendirmede yapmadilar nst yi bile sizlere sordum nasil diye diyorum ben bilmiyorum doktorum yok ali beye yonlendirdi nst yapilmasi gerekenleri bilmiyorum souleyin acil olarak geldim ben doktorum bekleme dedi git dedi sira cok hemsire daralmis sabahin korunde anladim da bendr sinirlenmek istemiyorum agrim var zstrn dedim

Bende kendi kendime hep oglum eylulu gor uzme beni dedim eylule 1 gun kala kendini gosterdi agrilarlaoglum akilli cikti
İstedikleri zaman gelsinler yeter ki güzelliklerl3 sıkıntı olmadan gelsinler bizde onlara ayak uyduruyoruz erkekler geç doğar diye hep bi söz var ama bence erkekler aceleci benim oğlum da 32de zorluyor baksana

İstedikleri zaman gelsinler yeter ki güzelliklerl3 sıkıntı olmadan gelsinler bizde onlara ayak uyduruyoruz erkekler geç doğar diye hep bi söz var ama bence erkekler aceleci benim oğlum da 32de zorluyor baksana
Ayy 34+3 benimki ,seninkide hayirlisiyla gelsin geliyorlar saglikli olsunlarda seninkide 2 hafta kalsa en kotu cook guzel olur Allah im sen buyuksun

Nst için bişey yapmıyoruz ki canım dediğin gibi su çikolata falan işte hareketlerine de bakılıyor çünkü iki sayı zaten biri bebeğin hareketleri biri sancına bakılıyor sıra varsa zor çünkü en az 20 dk bakılıyor bazı doktorlar 30 40 dk isteyedebiliyor

Temizlik işleri yapıyorsanız eğer, bunun için birini tutma imkanınız yok mu? Düzen konularını da eşine tarif edersin o yapar belki.. Kendini bu kadar yorma
Temizlik yapıldı taşınacağım evde ben dün hep küçük eşyaları ıvır zıvırı koliledim ama o bile üstümden tır geçmiş hissi yarattı ayakta durmakta zorlanıyorum bugün çok geç zamana kaldı bu taşınma işimiz keske 1 ay önce olsaydı bu kadar ağırlasmamıstım bende

Valla ekstra degisik veya tuzlu seyler yemedim, fazla ayakta kaldim hareket ettim ondan mi acaba
Canım sabahları uyandığımda ayaklarım ve ellerim acıyor sürekli oluyor bu durum şişlikten. Sonra gün içinde hareket ettikçe biraz toparlıyorum. Ama çok ayakta kalıp çok kendimi yordukça tekrar şişmeye başlıyor. Bol bol su iç. Soğuk uygulama yapabilirsin.

Korka korka yapıyorum sonradan gece vicdan azabı temizlik vs yapmadım ama evdeki küçük bütün eşyaları koliledim inşallah bir sey olmadan şu günleri atlatırım
Ay o tasinmayi bizde yasadik cook zor babam annem esim olmass isim zordu yardjmsiz olmuyor birde temizlige gelen ablam var o muhtisti keske sende boyle birini bulsan

Sancım var diyince aslında seni öne alması lazım rutin kontrole gelen de var sonuçta o bekleyebilir mesela rutin gittiğim hastanede öyle yapılıyor muayene için bile bazen benden sonra gelen ileri haftadaki gebelerden 1 2 böyle önden alıyorlar bekletmiyorlar P PINAR OGUZ

Canım kıyamam hepinize eziyet olmuş. Bende ilk defa sabah girdim nst ye. Bebek hareketlerini beğenmedi hemşire esime meyve suyu aldırdı 3 4 hareket görünce durdurdu nst ui tamam dedi dr a daha gosteremedim sıra bekliyorum

Biraz abart durumunu ağrım var falan de belden vuruyor de soksunlar

Benim bebişin de karın çevresi geride dün tam 32ydim doktorum üzerine basa basa çalışmamı istedi hareket her zaman iyidir 37 ye kadar çalışalım dedi ben de çalışmak istiyordum tamam dedim bir de bunun senin beslenmenle alakası yok dedi bende şeker olduğu için diyet yapıyordum sadece 3 kilo aldım gebeliğin başından beri kilo almamış olman hem sen hem bebek için çok daha iyi aynen böyle devam et dedi

Evet sıra oluyor bazen ben de hiç girmedim ama doktora gittiğimde görüyorum öncesinde tok olmak gerektiğini falan da bilmiyordum mesele senlik bi durum yok aslında bir de doktorlar kendi devamlı hastası olmayınca bi tık ilgisiz kalabiliyorlar haklısın ama yine de sakin olmaya çalış bebeğim

Anlamadim sabah sabah biras atistik yemek ve su icip gelmek lazim su da 1 lt yakin diyor bende bilmiyorum diyorum sansa su iciyorum haberim yok benim durumim acil diye geldim kendi hocam olsa onun tarafinda nst tek ona ozel ilgide.oyle

Bence çok iyi bişey ben en ağrılı sancıyo son yarım saat hissettim 10 saat falan sürdü sancılar ilk doğumda o mantıkla iyi oluyor ama her gebelik farklı umarım bu seferki doğumumda öyle olur
Aynı olmuşuz ilk dogumda ben de tüm gece çekmiştim uyumamıştim ama 5 dk bir olmayınca da çok takmamistim sabaha karşı sıklaşınca gittim 8 gibi girdim hastane 10.30 gibi kucağımda idi

Sen acele edersen bitsin diye farklı bir durum olur asıl o zaman her şeyin kalır ortada zorlama zamana yay, sakin ol, son ayda o kadar yorucu şeylere girme yüzdün yüzdün az kaldı mazallah

Instagramda videolar goruyorum bebekler asiriii ve fazla hareket ediyor, benimkinin hareketleri seyrek ve çok asiri disardan belli olmuyor. Ama yeri daraldigi icin olabilir bence de
Boşver instayı, orada ki videolara bakarsak erkek çocukları direkt doğar doğmaz anayı babayı huzurevine koyup, ne kadar hayırsız iş varsa onları yapmaya başlıyor Birde kuzum iki gündür sen sudur, hareketsizliktir biraz onlardan dolayı tedirgin de olmuş olabilirsin. Eğer bugün de aynı olursa bir daha gidersin hastaneye için rahat eder

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…