Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Ay o tasinmayi bizde yasadik cook zor babam annem esim olmass isim zordu yardjmsiz olmuyor birde temizlige gelen ablam var o muhtisti keske sende boyle birini bulsan
Temizliği filan yapıldı evin yerleşmeye de annem gelecek sasırtıcı ama kayınvalidem de gelcekmiş kızıyla umarım biter hemen rahat ederim

Yok canim kendi doktorum olmadigi icin baska doktora geldim burasi da cok yogun kendi doktorum ozel gibi onun tarafi nst de bize aitti burada nst sirasi vardi megersem tok karna ve bol su icip gelinmesi lazimmis hicbir bilgimde yoktu hemsire tartistim bende bilmiyorum dedim ikkkez basima geliyoe acile geldim ve doktorum yok dedim
Evet ya bol su içip tok karnınaymış bende dün gittim toktum ama su içmedim çok bir de tatlı yiyin diyorlar girmeden çikolata falan ona dikkat etmek lazım. Şimdi hiç kimse bakmadı mı sana canım ?

Kizlar farkındamisiniZ nerdeyse 25 gün sonra bir çoğumuz doğurmuş olacak benim 21 gün kaldı çok korkularım var tedirginim heycanliyim endişeliyim bir sürü duygu karmasasi var icimde
Günü belli olan sezeryanlilar peşpeşe güzel haberleri gelicek insallah benim takvim 31 gün diyor normal olunca kısmetim ne zaman bakalim

Kolay gelsin, taşınmak çok zor gerçekten. Tr'de çok iyi evden eve taşıma firmaları var, her şeyi kendileri paketleyip kendileri kurup yerleştiriyorlar. Bu tür bir hizmet alsanız aslında çok güzel olur(maddi olarak zorlamayacaksa). Ben almıştım bu hizmeti ve hiç zorlanmamıştım o taşınmamda. Ama Belçika'da taşındık, neredeyse her şeyi kendimiz taşıyıp kurduk, aşırı yorucu geçti o.
Teşekkür ederim 🌸 evet çok zor yorucu hele ki şu halde. Maddi olarak çok zorlar maalesef imkanım yok öyle bir şirket için umarım bir sey olmadan atlatsbilirim

Bende kaç gündür hiç oturmuyorum. Türkiye'den misafirim geldi, onu gezdircem diye saatlerce yürüyorum. Akşam belimin ağrısından uyuyamıyorum. İnşallah başıma bir iş gelmez.
Ben de yurtdışımdayım ve gerçekten misafir işi hamile değilken bile bezdirmişti, keşke kabul etmeseydin. Benim en son 6 aylıkken geldi misafirim ve açıkca söyledim ben sizinle gezip yorulamam siz gezin gelin eve. Sen de açıkca söyle bence, bu aylarda değmez kimseyi memnun etmek için kendini riske atmana.

Evet ya bol su içip tok karnınaymış bende dün gittim toktum ama su içmedim çok bir de tatlı yiyin diyorlar girmeden çikolata falan ona dikkat etmek lazım. Şimdi hiç kimse bakmadı mı sana canım ?
Bakti canim nst girdim sukur iyi cikti doktora gittim oda dediki suyun fazla dedi o yapar dedi kasilmalari normal dedi haftanda gelmis bundan sonra bool bol nst sana dedi bebek kilolu dedi 2700 mu 2600 oyle bisey dedi sekerin mi var dedi yok dedim aclik tokluk kandan hergun bakiyorum dedim

Temizliği filan yapıldı evin yerleşmeye de annem gelecek sasırtıcı ama kayınvalidem de gelcekmiş kızıyla umarım biter hemen rahat ederim
Uzulmuslerdir sana kizlarisin yaa el degilsin kuzenden ablandan dosttan beklemiyorsun anneden babadan bekliyorsun ama genel olarak hayatta su var tirnagin varsa kendin kasiyacaksin bu kesin canimmm benim dost dedigim bir arkadasimla bu surecte mesafe koydum bir tek o uzdu beni ablam kuzenim teysem degilde o cok uzdu sacma sapan seyler anlatarak en zor zamanimda bile gelmedi sonra aradi bir gun geliyim mi dedi yok dedim kimseyle gorusecek psikolojide degilim evimiz yanyanaydi hic ne kapimi caldi ne geldi surekli degisik bahaneler bende dedim dost arkadas raki sofralarindaymis okadar

Ben de yurtdışımdayım ve gerçekten misafir işi hamile değilken bile bezdirmişti, keşke kabul etmeseydin. Benim en son 6 aylıkken geldi misafirim ve açıkca söyledim ben sizinle gezip yorulamam siz gezin gelin eve. Sen de açıkca söyle bence, bu aylarda değmez kimseyi memnun etmek için kendini riske atmana.
Kabul ettiğime çok pişman oldum bende. Gelenler her gün çıkıp gezmek istiyor, benim adım atmaya takatim yok. Hamile kadın günde 15000 adım atarmı 😥

Kabul ettiğime çok pişman oldum bende. Gelenler her gün çıkıp gezmek istiyor, benim adım atmaya takatim yok. Hamile kadın günde 15000 adım atarmı 😥
Kendine bu eziyeti yapma zaten yatılı misafir zor.

Birde Avrupadaysan Google haritalar çok iyi orada rahat gezebilirler.
Dinlen biraz evde bebeği düşün kendini düşün 🪷

Bakti canim nst girdim sukur iyi cikti doktora gittim oda dediki suyun fazla dedi o yapar dedi kasilmalari normal dedi haftanda gelmis bundan sonra bool bol nst sana dedi bebek kilolu dedi 2700 mu 2600 oyle bisey dedi sekerin mi var dedi yok dedim aclik tokluk kandan hergun bakiyorum dedim
Bizim bebişler kilolu olcak Pınarcım ☺️ sevindim bir şey olmamasına 🙏 şeker bende de yok ama bu su neden fazla neden bebek şişko ben anlamıyorum 🥹

Benim 25 gun kaldi insallah durur zorlamaz kendini bugun zaten 6000 binlik olduk ogluma dedin canin sagolsun nst si muayanesi lastik patladi esimle tartistim sacma zor gundu saglikli olalim giden parq olsun para zorda olsa konuluyor
Geldi mi her şey üst üste gelir zaten kuzum. Sen sıkma canını giden para olsun takma kafana stres de olmamak lazım. Ayy 25 gün seninde baya az ben doğurana kadar herkes doğurmuş olcak ya☺️

Biraz canım sıkıldı kızlar. Geçen hafta 240 gram alınca diğer hafta az alır ama filan diye uyarmıştı bı hafta hiç almamış. Nst iyi çıktı. Doktor aynı bi değişiklik yok moralini bozma dedi ama işte. Zaten artık 33 e gelmişiz belki 34 te ciğer geliştirici iğne filanda yaparız dedi. Erken alıncak büyük ihtimalle ama hangi haftada bilemiyorum. İnşallah bu hafta alır bari kilo da alımı durmamış olur 😞🥺

Bende kaç gündür hiç oturmuyorum. Türkiye'den misafirim geldi, onu gezdircem diye saatlerce yürüyorum. Akşam belimin ağrısından uyuyamıyorum. İnşallah başıma bir iş gelmez.
Benim de 1 ay önce yatılı misafirlerim gelmişti Tr'den. İkisi de 3 çocuklu 5 kişilik aile, peş peşe geldiler. Eşim çok yardımcı oldu sağ olsun. Ben sadece 1 gün gezdim ınlarla(o da kuzenimdi). Diğer günler kendileri gezdiler, karışmadım. Evde de yardım ettiler. Ona rağmen acayip yorulmuştum. Zaten belim ağrıyordu, 2 büklüm olmuştum. Yatılı misafir ağırlamak çok zor iş. Kolay gelsin.

Allah kolaylık versin ben bu hamileliğimde kimseyi davet etmedim gücüm yok anneme bile zor gidiyorum birde gezdircem 🙈 benimde annem babam abim 2 günlüğe geldiler ev almıştım babam işinden dolayı anca gelebildi.uzaklıkta yok gelmişken kaldılar oğlum istiyo diye ailemde olsa çok yoruldum yorulmadım da karnım sık sık sertleşince yamuluyorum malesef😁

X