Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Temizlik yapıldı taşınacağım evde ben dün hep küçük eşyaları ıvır zıvırı koliledim ama o bile üstümden tır geçmiş hissi yarattı ayakta durmakta zorlanıyorum bugün çok geç zamana kaldı bu taşınma işimiz keske 1 ay önce olsaydı bu kadar ağırlasmamıstım bende 🥺
Allah kolaylık versin o zaman size, kendinize dikkat edin 🤲🏻

Yaa nst sirasi cok bende bilmiyorum yonlendirmede yapmadilar nst yi bile sizlere sordum nasil diye diyorum ben bilmiyorum doktorum yok ali beye yonlendirdi nst yapilmasi gerekenleri bilmiyorum souleyin acil olarak geldim ben doktorum bekleme dedi git dedi sira cok hemsire daralmis sabahin korunde anladim da bendr sinirlenmek istemiyorum agrim var zstrn dedim
Ben de bugün gireceğim bana tok ve şekerli şeyler yiyerek gelin dediler

Benim bebişin de karın çevresi geride dün tam 32ydim doktorum üzerine basa basa çalışmamı istedi hareket her zaman iyidir 37 ye kadar çalışalım dedi ben de çalışmak istiyordum tamam dedim bir de bunun senin beslenmenle alakası yok dedi bende şeker olduğu için diyet yapıyordum sadece 3 kilo aldım gebeliğin başından beri kilo almamış olman hem sen hem bebek için çok daha iyi aynen böyle devam et dedi
Öyle mi diyorsun ya gerçekten ben de hep ayaklarım belim ağrıyor diye kendimi yıpratıyorum gibi geliyor 🤔🤔

Canım kıyamam hepinize eziyet olmuş. Bende ilk defa sabah girdim nst ye. Bebek hareketlerini beğenmedi hemşire esime meyve suyu aldırdı 3 4 hareket görünce durdurdu nst ui tamam dedi dr a daha gosteremedim sıra bekliyorum
Sukur benim iyi cikti haftasindan dolayi normal dedi ve suyun fazla oda yapar dedi kasilmalar sekerin varmi dedi yok dedim her sabah kanimdan aclik tokluk bakiyorum dedim bebek kilolu dedi masallah bundan sonra hep nstye gireceksin dedi

Şu an bebeklerimle aramdaki tek bağ onlara götürdüğüm sütüm🥹🥹 o yüzden sabırsızlıkla bekliyorum sağım saatlerini ama gözler de kapanıyo ve hep şiş😝
Insallah canim ikizler genelde aceleci oluyormus cevremde duyduklarim gorduklerim hep 32 33 de doguruyorlar ama masallah bir karinda 2 insan sonucta yinede cocuklar duruyor okadar seninkilere de az kaldi insallah evinize hep birlikte gidersiniz uzuluyorsundur cok haklisida🙏😔

Temizlik yapıldı taşınacağım evde ben dün hep küçük eşyaları ıvır zıvırı koliledim ama o bile üstümden tır geçmiş hissi yarattı ayakta durmakta zorlanıyorum bugün çok geç zamana kaldı bu taşınma işimiz keske 1 ay önce olsaydı bu kadar ağırlasmamıstım bende 🥺
Kolay gelsin, taşınmak çok zor gerçekten. Tr'de çok iyi evden eve taşıma firmaları var, her şeyi kendileri paketleyip kendileri kurup yerleştiriyorlar. Bu tür bir hizmet alsanız aslında çok güzel olur(maddi olarak zorlamayacaksa). Ben almıştım bu hizmeti ve hiç zorlanmamıştım o taşınmamda. Ama Belçika'da taşındık, neredeyse her şeyi kendimiz taşıyıp kurduk, aşırı yorucu geçti o.

Boşver instayı, orada ki videolara bakarsak erkek çocukları direkt doğar doğmaz anayı babayı huzurevine koyup, ne kadar hayırsız iş varsa onları yapmaya başlıyor 😂😂😂 Birde kuzum iki gündür sen sudur, hareketsizliktir biraz onlardan dolayı tedirgin de olmuş olabilirsin. Eğer bugün de aynı olursa bir daha gidersin hastaneye için rahat eder 🥹🙏🏻
Evet baya evham yaptım sanırım sürekli bir sorun mu olacak aksilik mi olacak modundayim 😮‍💨😮‍💨

Anlıyorum canım benim tansiyon normal hani ödem olunca supheleniyolar ondan dedim bebis nasi hareket etti mi? Yerleride daraldı aslında biraz daha az hareket edebilir
Ara ara hareket ediyor şükür ama gecen haftalara göre hareketleri daha az belirgin ve seyrek, yeri daraldigi icin sanirim. Videolarda goruyorum hep bebekler cok asiri vuruyor disardan baya belli oluyor özeniyorum valla

Sukur bebek herseyi iyi sudan kaynakliymis suyun fazla dedi bebek tombis dedi bundan sonra surrkli nst ye gireceksin dedi sabah sabah arabanin lastigi patladi onunla ugrasiyorum esimle tartistik isini birakip gelmis en yogun gunmus kaldirima carptim arabayi herhalde patldi birakti gitti beni
Kadınlar klubü editörlerine, yazılımcılarına sesleniyorum. Şu yanlışlıkla yazdığımız şeyleri geri alabilelim artık lütfen. 3 oldu kızın cevabını yanıtlıyorum 😂

Kizlar farkındamisiniZ nerdeyse 25 gün sonra bir çoğumuz doğurmuş olacak benim 21 gün kaldı çok korkularım var tedirginim heycanliyim endişeliyim bir sürü duygu karmasasi var icimde
Benim de son 30 gün inşallah ve ben de çook gerginim heyecanliyim degisik duygular icindeyimm

Canim cok iyi degilmis calismak bu haftalards dogumu tetikliyormus dun kizlar yaziyordu grubta doktorlar hemen cook mu is yaptin diyormus
Bende kaç gündür hiç oturmuyorum. Türkiye'den misafirim geldi, onu gezdircem diye saatlerce yürüyorum. Akşam belimin ağrısından uyuyamıyorum. İnşallah başıma bir iş gelmez.

X