Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Kızlar az önce bir uyandim ellerim felaket sismis ve kapanmiyor şislikten resmen. Neden boyle olmus olabilirki asiri sismis. Dun su gelmesi suphesi ile acile gitmistim cok sukir su cikmamisti bebek de normaldi. Ama yine hareketini hissetmiyorum ya
Günaydın ❤️ yanlış yönlendirmek gibi olmasın bildiğimi söylüyorum ama bu hafta doktororuma gittiğimde hergün aynı tempoda hareket etmiyor, bazı günler az hissediyorum hareketlerini dedim. Doktorumda artık büyüdüğü için alanı kalmadı çok haraket etmemesi normal, karnını doyurup sessiz bir yere geç ve hareketlerini kontrol et dedi. Ekstrem aşırı hareketsizlik varsa gelirsin demişti.

Kızlar az önce bir uyandim ellerim felaket sismis ve kapanmiyor şislikten resmen. Neden boyle olmus olabilirki asiri sismis. Dun su gelmesi suphesi ile acile gitmistim cok sukir su cikmamisti bebek de normaldi. Ama yine hareketini hissetmiyorum ya
Her sabah kalkınca benimde çok şişmiş oluyor ayak tabanlarımda şişiyor uyanınca biraz hareket edip su içince normale dönüyor. Dün çok tuzlu şeyler yedin mi canım ?

Dönüyorum inşallah 😅 ciğer geliştirici yaptılar durmadan bişeyler verildi tüm gece bugünde taburcu edilecekmişüm bekliyorum istanbula dönebilir miyim diye bi doktor gelsinde. Muayene olunca yaz bekliyoruz senii 🌸
Ay insallah dururlar cook acelesi cikti hepsi yaa vallahi Allah buyuktur😁😁insallah guzel haberler verirsin bize sende

Ay insallah dururlar cook acelesi cikti hepsi yaa vallahi Allah buyuktur😁😁insallah guzel haberler verirsin bize sende
Aynen ekim anneleri hep eylül hatta ağustos oldu bende ucundan ağustosu kaçırdım 😅 ama eylülü görürüm artık diye düşünüyorum ekimi göreceğimi sanmıyorum 😅🤷‍♀️

İlk başta düzenli olmasına gerek yok zaten belden hissediyorsan git doktoruna zaten sancın çıkarsa söylüyorlar işte düzene girince gel diyip eve gönderiyorlar en azından için rahat eder. Birde acı eşiğine bağlı ya ben ilk hamileliğimde de şimdi de hafif hissettim öyle ağır dayanılmaz ağrı daha ileride açılmalaer oldukça oluyor
Acı eşiğim çok yüksek yaa iyi birşey mi bilmiyorum ☺️

Çıktın mı muayeneden canım ?
Yok canim kendi doktorum olmadigi icin baska doktora geldim burasi da cok yogun kendi doktorum ozel gibi onun tarafi nst de bize aitti burada nst sirasi vardi megersem tok karna ve bol su icip gelinmesi lazimmis hicbir bilgimde yoktu hemsire tartistim bende bilmiyorum dedim ikkkez basima geliyoe acile geldim ve doktorum yok dedim

Yok canim kendi doktorum olmadigi icin baska doktora geldim burasi da cok yogun kendi doktorum ozel gibi onun tarafi nst de bize aitti burada nst sirasi vardi megersem tok karna ve bol su icip gelinmesi lazimmis hicbir bilgimde yoktu hemsire tartistim bende bilmiyorum dedim ikkkez basima geliyoe acile geldim ve doktorum yok dedim
Ay canım sakin ol ya sinirlenmemeye çalış inşallah bir sıkıntı yoktur

Günaydın ❤️ yanlış yönlendirmek gibi olmasın bildiğimi söylüyorum ama bu hafta doktororuma gittiğimde hergün aynı tempoda hareket etmiyor, bazı günler az hissediyorum hareketlerini dedim. Doktorumda artık büyüdüğü için alanı kalmadı çok haraket etmemesi normal, karnını doyurup sessiz bir yere geç ve hareketlerini kontrol et dedi. Ekstrem aşırı hareketsizlik varsa gelirsin demişti.
Instagramda videolar goruyorum bebekler asiriii ve fazla hareket ediyor, benimkinin hareketleri seyrek ve çok asiri disardan belli olmuyor. Ama yeri daraldigi icin olabilir bence de

Canim kendini çok yormamaya çalış lütfen eşyalar bi eve girsin biran önce duzenleyecegim diye kendini yıpratma
kendinize yaşam alanı oluşturacak kadar bi yeri eşinle ayarlayin diğer yerler zamanla olur lütfen tek başına bukadar ağır yükü bi anda omuzlamaya çalışma
seni de anliyorum bebis gelmeden bian once hersey duzene otursun istiyosun fakat ev tasimak duzenlemek kolay bi is deil aylarini alir insanin bir duzene girmesi
artık haftalarimiz çok ileri ben biraz ev işi yapsam arkasından müthiş bi sanciyla karsilasiyorum belimden kasiklarimdan biraz dinlenince geçiyor ama gecmeyebilirde inan her seferinde doguruyorum sanıyorum
Riske atma kendini lütfen özellikle ağır birseyler sakin kaldırma tamam?
Gerçekten gece cok cok kötüydüm yorulmuşum fazlasıyla uyuyamadım yorgunluktan ağrılardan. Evet işte tamda dediğin gibi bebiş gelmeden halletsem düşüncesine girdim sonra zaten tüm zamanımı ona ayırmak istiyorum kızımın okulu da açılıyor hersey üst üste geldi. Kaldırmıyorum ama ayakta durmak bile maf ediyor insanı ne zaman eskisi gibi iş yapacağım uyuyacağım merak ediyorum ☺️

Canim cok iyi degilmis calismak bu haftalards dogumu tetikliyormus dun kizlar yaziyordu grubta doktorlar hemen cook mu is yaptin diyormus
Korka korka yapıyorum sonradan gece vicdan azabı 🙈 temizlik vs yapmadım ama evdeki küçük bütün eşyaları koliledim inşallah bir sey olmadan şu günleri atlatırım 😕

Gerçekten gece cok cok kötüydüm yorulmuşum fazlasıyla uyuyamadım yorgunluktan ağrılardan. Evet işte tamda dediğin gibi bebiş gelmeden halletsem düşüncesine girdim sonra zaten tüm zamanımı ona ayırmak istiyorum kızımın okulu da açılıyor hersey üst üste geldi. Kaldırmıyorum ama ayakta durmak bile maf ediyor insanı ne zaman eskisi gibi iş yapacağım uyuyacağım merak ediyorum ☺️
Temizlik işleri yapıyorsanız eğer, bunun için birini tutma imkanınız yok mu? Düzen konularını da eşine tarif edersin o yapar belki.. Kendini bu kadar yorma 🙁

X