Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Allah kolaylık versin o zaman size, kendinize dikkat edin

Ben de bugün gireceğim bana tok ve şekerli şeyler yiyerek gelin dediler

Öyle mi diyorsun ya gerçekten ben de hep ayaklarım belim ağrıyor diye kendimi yıpratıyorum gibi geliyor

Sukur benim iyi cikti haftasindan dolayi normal dedi ve suyun fazla oda yapar dedi kasilmalar sekerin varmi dedi yok dedim her sabah kanimdan aclik tokluk bakiyorum dedim bebek kilolu dedi masallah bundan sonra hep nstye gireceksin dedi

Şu an bebeklerimle aramdaki tek bağ onlara götürdüğüm sütüm o yüzden sabırsızlıkla bekliyorum sağım saatlerini ama gözler de kapanıyo ve hep şiş
Insallah canim ikizler genelde aceleci oluyormus cevremde duyduklarim gorduklerim hep 32 33 de doguruyorlar ama masallah bir karinda 2 insan sonucta yinede cocuklar duruyor okadar seninkilere de az kaldi insallah evinize hep birlikte gidersiniz uzuluyorsundur cok haklisida

Kolay gelsin, taşınmak çok zor gerçekten. Tr'de çok iyi evden eve taşıma firmaları var, her şeyi kendileri paketleyip kendileri kurup yerleştiriyorlar. Bu tür bir hizmet alsanız aslında çok güzel olur(maddi olarak zorlamayacaksa). Ben almıştım bu hizmeti ve hiç zorlanmamıştım o taşınmamda. Ama Belçika'da taşındık, neredeyse her şeyi kendimiz taşıyıp kurduk, aşırı yorucu geçti o.

Evet baya evham yaptım sanırım sürekli bir sorun mu olacak aksilik mi olacak modundayim

Anlıyorum canım benim tansiyon normal hani ödem olunca supheleniyolar ondan dedim bebis nasi hareket etti mi? Yerleride daraldı aslında biraz daha az hareket edebilir
Ara ara hareket ediyor şükür ama gecen haftalara göre hareketleri daha az belirgin ve seyrek, yeri daraldigi icin sanirim. Videolarda goruyorum hep bebekler cok asiri vuruyor disardan baya belli oluyor özeniyorum valla

Kadınlar klubü editörlerine, yazılımcılarına sesleniyorum. Şu yanlışlıkla yazdığımız şeyleri geri alabilelim artık lütfen. 3 oldu kızın cevabını yanıtlıyorum

Kizlar farkındamisiniZ nerdeyse 25 gün sonra bir çoğumuz doğurmuş olacak benim 21 gün kaldı çok korkularım var tedirginim heycanliyim endişeliyim bir sürü duygu karmasasi var icimde
Benim de son 30 gün inşallah ve ben de çook gerginim heyecanliyim degisik duygular icindeyimm

Canim cok iyi degilmis calismak bu haftalards dogumu tetikliyormus dun kizlar yaziyordu grubta doktorlar hemen cook mu is yaptin diyormus
Bende kaç gündür hiç oturmuyorum. Türkiye'den misafirim geldi, onu gezdircem diye saatlerce yürüyorum. Akşam belimin ağrısından uyuyamıyorum. İnşallah başıma bir iş gelmez.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…