Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Günaydın yanlış yönlendirmek gibi olmasın bildiğimi söylüyorum ama bu hafta doktororuma gittiğimde hergün aynı tempoda hareket etmiyor, bazı günler az hissediyorum hareketlerini dedim. Doktorumda artık büyüdüğü için alanı kalmadı çok haraket etmemesi normal, karnını doyurup sessiz bir yere geç ve hareketlerini kontrol et dedi. Ekstrem aşırı hareketsizlik varsa gelirsin demişti.

Her sabah kalkınca benimde çok şişmiş oluyor ayak tabanlarımda şişiyor uyanınca biraz hareket edip su içince normale dönüyor. Dün çok tuzlu şeyler yedin mi canım ?

Dönüyorum inşallah ciğer geliştirici yaptılar durmadan bişeyler verildi tüm gece bugünde taburcu edilecekmişüm bekliyorum istanbula dönebilir miyim diye bi doktor gelsinde. Muayene olunca yaz bekliyoruz senii
Ay insallah dururlar cook acelesi cikti hepsi yaa vallahi Allah buyukturinsallah guzel haberler verirsin bize sende

Ay insallah dururlar cook acelesi cikti hepsi yaa vallahi Allah buyukturinsallah guzel haberler verirsin bize sende
Aynen ekim anneleri hep eylül hatta ağustos oldu bende ucundan ağustosu kaçırdım ama eylülü görürüm artık diye düşünüyorum ekimi göreceğimi sanmıyorum

Acı eşiğim çok yüksek yaa iyi birşey mi bilmiyorum

Çıktın mı muayeneden canım ?
Yok canim kendi doktorum olmadigi icin baska doktora geldim burasi da cok yogun kendi doktorum ozel gibi onun tarafi nst de bize aitti burada nst sirasi vardi megersem tok karna ve bol su icip gelinmesi lazimmis hicbir bilgimde yoktu hemsire tartistim bende bilmiyorum dedim ikkkez basima geliyoe acile geldim ve doktorum yok dedim

Ay canım sakin ol ya sinirlenmemeye çalış inşallah bir sıkıntı yoktur

Her sabah kalkınca benimde çok şişmiş oluyor ayak tabanlarımda şişiyor uyanınca biraz hareket edip su içince normale dönüyor. Dün çok tuzlu şeyler yedin mi canım ?
Valla ekstra degisik veya tuzlu seyler yemedim, fazla ayakta kaldim hareket ettim ondan mi acaba

Instagramda videolar goruyorum bebekler asiriii ve fazla hareket ediyor, benimkinin hareketleri seyrek ve çok asiri disardan belli olmuyor. Ama yeri daraldigi icin olabilir bence de

Gerçekten gece cok cok kötüydüm yorulmuşum fazlasıyla uyuyamadım yorgunluktan ağrılardan. Evet işte tamda dediğin gibi bebiş gelmeden halletsem düşüncesine girdim sonra zaten tüm zamanımı ona ayırmak istiyorum kızımın okulu da açılıyor hersey üst üste geldi. Kaldırmıyorum ama ayakta durmak bile maf ediyor insanı ne zaman eskisi gibi iş yapacağım uyuyacağım merak ediyorum

Canim cok iyi degilmis calismak bu haftalards dogumu tetikliyormus dun kizlar yaziyordu grubta doktorlar hemen cook mu is yaptin diyormus
Korka korka yapıyorum sonradan gece vicdan azabı temizlik vs yapmadım ama evdeki küçük bütün eşyaları koliledim inşallah bir sey olmadan şu günleri atlatırım

Temizlik işleri yapıyorsanız eğer, bunun için birini tutma imkanınız yok mu? Düzen konularını da eşine tarif edersin o yapar belki.. Kendini bu kadar yorma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…