Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
gayet anladım da görüşlerimiz farklı sadece. kendi en yakın arkadaşımdan da özellikle hamileliğim boyunca negatif yorum kabul etmiyorum. daha geçen yazmıştım planlı sezaryen olacak olmamla ilgili olumsuz konuşmalar yapmaya kalktı, durdurmayı tercih ettim. karşımdaki kırılmasın diye kendi duygularımı bastırmak için doğru bir dönem olduğunu düşünmüyorum ve bunu bencillik olarak da tanımlayamayacağım. dediğim gibi görüşlerimiz farklı, siz o şekil bir muameleden ve karşınızdaki kırılmasın diye üzüntünüzü içinize atmaktan memnun olursun ama benim için uygun değildir.

Son düzenleme:
Ben 38 im dusun halimi mahvettiler su sira beni esime diuorum cok korkuyorum nasil basedecegim herkes hayatimin cok zor olacagini soyluyor iyi duygu alamiuorum
Ya ben de 37 yim. Kayınvalidem ilk zamanlar sürekli yaş baskısı yaptı, yok yaşın var, yok şöyle yok böyle. Daha başka şeyler de oldu tabi. Eşimle tartıştım hep onun yüzünden ona patladım. Sonraki süreçte de arkadaşlarıma, yakınlarıma dedim hep benim de yaşım var ama falan diye. Psikolojimi etkiledi. Ama sağolsun diğerleri hep yaşında ne var ki insanlar daha ileriki yaşlarda bile anne oluyor dediler. Rahatlattılar hep. Annem de hep destekçi bu konuda sağolsun.

Canim haber ver bize olur mu merak ediyoruz senide inş güzel haberler ile gel
Canımm Çok şükür suyum değilmiş gelen doktor idrar kesesine baskı olduğu için bu haftalarda normal böyle durumlar dedi. Bebişim de ultrasonda hareket ediyordu nstde de vurdu birkac kere çok şükür

Haber ver bize de canım. Tatlı birşeyler yedin mi ona rağmen hissedemedin mi bebeği?
Yedim kuzum her seyi denedim. Cok sukur gelen suyum degilmis doktor idrar olabilir bu haftalarda normal artik dedi. Ultrasonda da hareket ediyordu şükür. Nstdeyken de birkac kere tekme atti hastaneye gidesi varmis bebisimin

Canım hayırlı haberler inşallah. Gelen su ise de çok fazla gelmedi demiştin, umarım ki bir şey yoktur hareket hiç mi hissetmiyorsun, azaldı mı?
Hareket hic hissedememistim sanirim alani dataldigi icin artik cok sukur gelen suyum degilmis doktor idrar olabilir dedi ultrasonda da hareketlerini gördük

Canımm Çok şükür suyum değilmiş gelen doktor idrar kesesine baskı olduğu için bu haftalarda normal böyle durumlar dedi. Bebişim de ultrasonda hareket ediyordu nstde de vurdu birkac kere çok şükür
Çok sevindim canım benim doğru zamanda hayırla sağlıkla kucağına al ins

Gecen benim kayinvalidem eşimi aradı. Eşimde eli kirliydi hoparlörle konuşuyordu. Saçma sapan şeyler söyledi benimle ilgili anlamsız cahil fikirlerini belirtti. Eşim cevabını verdi telefonu kapattiktan sonra da suratında o stresi gördüm. Ben ne yapabilirim ki üzüldün mü. İzin vermediğimiz sürece yapamaz üzülme dedi. Ben de eşime benim için önemli olan senin düşüncen. Annen annem veya bir başkası konuşur sadece birsey yapamaz ya da yaptıramaz. Seninle kimse için kavga etmem dedim . Şimdiye kadar da gerçekten ne yasarsak yasayalim kimse için eşimle tartismadim. Tartismiyor muyuz tartisiyoruz ama kendimizle ilgili oluyor bu. Kayinvalide yüzünden ilişki yıpratmaya değmez. Veya başka 3. Şahıslar yüzünden.

Hareket hic hissedememistim sanirim alani dataldigi icin artik cok sukur gelen suyum degilmis doktor idrar olabilir dedi ultrasonda da hareketlerini gördük
Oh şükür aman su olmadığını nereden anladı peki? Test mi yaptı, açıklığa mı baktı, yoksa ultrasondaki su miktarından mı yorumladı acaba? Bize de fikir oluyor

Sağol canım moral oluyor böyle doğunca tüm bebekler annesine kavuşsun bir an önce benim bebeğimde gelsin herkesin bebeği odaya gelince kucağı boş olmak zor
Canım hayırlı olsun üzülme lütfen. Benim de bir tanıdığım 38. Haftasında doğum yaptı ve o da su yutmuştu. 5 gün kadar küvezde kaldı. Şuan hiçbişeyi yok bebişin. Sende kendini suçlama lütfen. Bu durumlar yaşanabiliyor maalesef.

İlk zamanlar eşim annesini savunuyordu kötülüğümüze bir şey demiyor falan ama yaşadığımı bir olumsuzluktan sonra ben size demedim mi gördünüz mü demesinin de iyi yanını göremedim. Eşim anlamıyor tabi bana nasıl etki ettiğini o yüzden savununca sinir oluyordum. Şimdi artık anladı o da cevabı veriyor. ama eşimin de iki arada bir derede kalmasını istemiyorum artık çok sallamamaya çalışıyorum.

Kızlar geçen hafta erken doğum tehlikem vardı. Dün kontrole gittim. Nst de sancım çıkmadı çok şükür. Ara ara kasılmalarım oluyor.Eskiye göre azaldı. Rahim ağzımda yumuşama varmış. İlaç kullanmaya devam edeceğim. Şuan 34. Haftamdayım. Umarım hepimiz vaktimde hayırlısıyla kucağımıza alırız miniklerimizi

Alanı daraldığı için olabilir aynen, benimkide toplanıp duruyor artık hep sert karnım kabullendim. Yarın kontrolüm var bakalım sorucam

Kızlar selam kv yorumları almış başını gitmiş. No panik no stres. S*ktredin lütfen ben daha önceleri çok takiliyordum her şeylerine. Öğrendim ki en mantıklı tepki tepkisiz kalmak yada muhatap olmamakmış. Ayrıca eşime surekli senin anan şöyle böyle demekte çok ters etki yaratırken. Hiç bir şey söylemeyip geçip olani biteni izlemek ay resmen keyiften dört köşe ediyor insanı. He bu arada bende eşimde aylardır kendileriyle görüşmüyoruz. E bana değil kendi evladına sırt dönmüşler ne yapalım. Bi kendileri ana oldu zaten diğer herkes çöp. Ecnebi evladı benim kv zaten ahaha. Her neyse bolca müzik dinleyin dinlenin son haftalarımız. Hepinizi seviyorum

Alanı daraldığı için olabilir aynen, benimkide toplanıp duruyor artık hep sert karnım kabullendim. Yarın kontrolüm var bakalım sorucam
Evet benim karnim da sürekli sert hemsire onlar sancı dedi ağrı acı olmuyor ama dedim ki benim hep oluyordu öyle kasilmalarim son haftalarda daha da sıklaştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…