Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Hanımlar kendini bilen biri kimseyle kıyaslama yapmaz inanın sizin keyfinizi bozmak kafa karıştırmak için konuşuyolar. Detaylı acıklama yapmayın boşuna yani anlamazlar bende ilk bebekte cok maruz kalmıştım cinsiyet belli olmadan erkek isimleri sıraladılar bende kalacaksın lohusa zamanı eltim inek gibi süt vermiş bilmem ne sütün yetmiyo mu sürekli emzir diyodu bebek doymuş catlıyo ağlamaktan acillik olmuştuk kaynanam yuzunden dr. bana kızmıştı sen geceleri emzirmiyosun götünde pireler ucuşurken ben gak demesine kalkıp emzirirdim daha yeni emzirip koydum dememe ragmen uyuyan cocugu alıp mememe veriyodu triplere giriyodu altını iyi sil felan filan hee Allah razı olsun iyi baktı iş yemek yaptırmadı o konuda hakkını yiyememcok ezildik haklıyken haksızlığa maruz kaldık o yüzden he diyin kendi bildiğinizi yapın o şunu demiş bu bunu demiş kendinizi yiyip bitirmeyin.şimdi bundada yapmaya calışıyolar ama yemezler artık

Kızlar sizinkiler bişey mi ya anlatayım da gülün (ama sinirden) benim kv önce doğuma girmek istedi sonra genç olsa 3.yü doğurmak istedi sonracığıma foşur foşur sütü aktığını, cildinin o hamileliğinde çok güzel olduğunu söyleyip aa sende neden leke çıkmadı dedi hemen ardından plesantamı ve kolostrum sütümü cildine sürmek için istedi gençleştiriyormuş arkadaşlar allahtan eşim cevap veriyor ama yinede nato kafa nato mermer

Aaaa ay neler duyacağız yaaa

Yani çevremizde herkesin doktordan iyi bilmesini cidden anlamıyorum. Evet tamam tecrübeli olabilirsiniz ama tıp okumadınız sonuçta diyesim geliyor da kimseyle tersleşmek istemiyorum

Tövbeler olsun bahane bulmak istemiyorum ama o ne öyle kızzzz

Töbee töbee valla ya daha neler duycaz

İlk kayınvalidem benim ilk doğumumda doğuma gitmeme izin vermemişti 5 dk bire düştü gitmem lazım diyorum. Yok sen anlamazsın gün sancısı onlar boşuna özele gidiyorsun fln bir de, Su ve leke yokmuş en son oğlu kızdı evdemi doğsun diye bir gittik doktora 4 cm açılma doğum başlamış. Allah akıl fikir versin hepsine

Kizlar kontrolden çıktım 34+6 2850 kg boy 49 35+5 le uyumluymus 1hafta ileri çıktı bu hafta suyu fazlalasmis 19 Eylül de alalım dedi daha hala donmemis makat pozisyonda sezeryan olcaz bizde durumlaar böyle
Hayırla güzellikle gelsin yavrucak. Cumartesi benim de kontrol 35+5 de gideceğim bakalım durum nedir en son 31. Hafta da gittim heyecanlıyım

Canım tuvaletin var mı mesane dolu olunca da böyle gerginleşiyor karın
vardı zaten ona kalkmaya çalışırken oldu ama böyle olunca hafif hareket edince gevşerdi, wcden çıktım hala gevşemedi taş gibi.
Eğer çok kasıldıysan ılık duşa gir canım belki kasların gevşer
evet duşa girmeyi düşünüyorum ben de birazdan.

Kızlar ya benim göğüslerim küçük. Bralet kullanıyorum o yüzden günlük hayatımda. Şimdi hamilelikte büyümediler. Ama bedenim genişledi haliyle kilo alınca ve braletler sıkıyor. Şimdi ben şu son ay ve doğum sonrası için sütyen arayışındayım. Öneriniz var mı? Acaba diyorum yine normal bralet alsam ama eskiler s olduğu için s yerine M beden mi alsam? Kullanışlı olur mu? Bez tarzı emzirme sütyenleri de göğsüme hiç yakışmaz gibi geliyor. Sarmaz gibi. Öneriniz var mı siz neler aldınız? Şimdi 32 haftadayım daha hiç büyümedi. Doğum sonrası da aşırı bir büyüme beklemiyorum açıkçası sadece dolgunluk bekliyorum sizce de öyle mi olur?

Kızlar bi de ben hep bebeğin ihtiyaçlarına odaklanmışım. Kendimi pek düşünmemiştim. Şimdi bize neler lazım?
-depend
-ped
-göğüs pedi
-göğüs ucu kremi
-emzirmeye uygun atlet
-sütyen
-dikişleri rahatsız etmeyecek yüksel bel külot
-2 sabahlıklı pijama takımı
-gecelik
-hastanede giymek için terlik
-hastane banyosu için ayrı terlik
-üşürsek diye kalın hırka
-normal çorap
-üşürsek diye kalın çorap
-tesettürlü olanlar için şal/eşarp, açıklar için toka taç vs
Ekleyeceğiniz maddeler, öneri tavsiyeleriniz var mı kızlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…