Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Ay çok teşekkür ederiz
Madela marka. Bunun hastane tipi olanını kiraladık. Pistonlu falan bişi. Googleda çıkar. Zaten hastanede olan makinenin üzerinde telefon falan vardı ordan aradık. Yoksa biz de bilmiyorduk.

iki türlü de olabilir basur yada doğum başlangıcı kasıklardan gelen sancı şiddetiyle istemsiz ıkınma geliyosa sancı dakikalarını takip et baktın cok ıkınma oluyosa git acile baktır gecmıs olsun

Canım bence sen bir görün bana ğel hemeroid kaynaklı gibi gelmedi

Sık sık sanki büyük tuvaletim çıkacakmış gibi bir his geliyor aciyla birlikte. Basurdan mi desem 10gundur var ilk defa boyle his oldu. Carsamba sabah kontrolum var Allahtan
Basur için var mu yaptığın bişi benimde dışta basur memeleri var şişti aşırı canım acıuor ne yapsam fayda etmiyor zaten ilk hamilelikte de sorun oldu bu durum tek korktuğun şey resmen

Rahim ağzı kapalı böyle olunca 2-3 hafta doğum beklemiyoruz dedi

Haklısın insan ağzından çıkanı bazen bilmiyor can acısıyla Allah affetsin öyle cok zor Allah evlatlarımıza sağlık versin zamanlıca gelsinler inşallah umarım senin için de benim için de kısa sürede bu sıkıntılar biter son günlerimizi rahat rahat geçiririz

Ne güzel eşinizin ailesi yanınızda olmuş bizimkiler 2 sokak uzakta ama gelip bir iğne kaldırmadılar ben bu halimle toparlanıyorum aylardır ne diyim ki … umarım su durumda satılmaz oturduğunuz ev o yüzden buraya yazıyorum samimiyetinize inanıyorum güzel kalbinize her zaman okuyorum yazıp can sıkmak istemiyorum cok bunaldığım zamanlar sizden destek almak için yazıyorum. Kardeşim bekar ailemle yaşıyor annem yaşlı esyaları getirsem o yorulacak beni yormamak için diye düşünüp getirmedim. Kayınvalidem arayıp sormuyor daha bir corap almadılar heves edip

Kac yasinda oglun coook gecmis olsun salgin var diyorlqr surekli bitmeyen salginlarla mucadeledeyiz ulkede her tur insan var her ulkenin hastaliklari icimizde biri bitse biri basliyor sen kendinide koru canim bagisikligina dikkat et cok
10 yaşında canım gerçekten ne salgını bitiyor ne virüsü. Hicbirsey yediremedim patates haslamasiyla duruyor neyse ki ilaclar fayda etmeye basladi. Bende elimden geldiğince dikkat ediyorum inşallah bulaşmadan atlatırım

Sabahtan toz karbonat serpiştir yatağın üstüne canım akşama kadar odanın camı açık şekilde karbonatla beklesin yatak. Akşama süpür karbonatı temiz çarşaf ser yatışa hazır
Ah canım o gün eşim 2 litre beyaz sirkeyi yatağa boca etmiş koltukta uyuyoruz bu seferde sirke kokusundan mahvoldum yatak anlayacağın gitti. Atcaz mecbur tam delirmelik

Dualarımız seninle.. İnşallah yüzün gülerek çıkacaksın doktorun yanından
Yok kullanmıyordum 3 saat aralıklarla nstye giriyorum, sancı gözükmüyor inşallah taburcu olacağım doktor gördükten sonra
Çok çok geçmiş olsun Çok şükür her şey yolundaymış

Basur için var mu yaptığın bişi benimde dışta basur memeleri var şişti aşırı canım acıuor ne yapsam fayda etmiyor zaten ilk hamilelikte de sorun oldu bu durum tek korktuğun şey resmen
Doktorum travazol kullanabilirsin dedi benim de dista basur memeleri var 10gundur vardi ama dün resmen asiri acidi sancidi

Kasiktan sanci gelmiyor kuzum sadece makat bolgesinde sanci oluyor asiri buyuk tuvaletim varmis da istemsizce cikiyormus gibi bir his oluyor o an bir aci oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…