Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Kızlar şimdi bir şey soracağım. 32 de çalışamaz raporunu aldık. Raporu direk şirkete veriyoruz bitiyor mu başka bir işlem yapmamız gerekir mi herhangi bir prosedür vs. ?

Kendine gelse de gözü bizi mi görür hemen kız? Bebeğiyle, kendiyle ilgilenir. Akşamüstüne doğru yazar muhtemelen. İnşallah çok iyi geçmiştir doğum.

Benim hastane çantam hazır değil. Bugün doğum yapan arkadaşımızla aramda 1 hafta var ve gece çok karın kasık ağrısı yaşadım uyuyamadım biraz telaşlandım çanta yapmadım henüz
Aslında belli ne konacağı hemen hallediver hızlıca. Ben de rahim kısaldı dendiği gün hazırladım bir tek halihazırda kullandığım kişisel bakım ürünlerini falan eklemedim. Bir de eşimin çantası hazır değil. Onu da o düşünsün

Kızlar doğurdum 34+2 2570 gram doğdu küveze şimdilik gerek kalmadı, emziriyorum bebeğimi Dualarını eksik etmeyen herkese çok çok teşekkür ediyorum
Ayy masallah cok sevindim hayirli olsun bebisin saglikli uzun yillariniz olsun cok sukur kuvezede girmemis

Kızlar doğurdum 34+2 2570 gram doğdu küveze şimdilik gerek kalmadı, emziriyorum bebeğimi Dualarını eksik etmeyen herkese çok çok teşekkür ediyorum
Ohhhh çok şüküüür maşallah canımm Allah bir ömür sağlık, sıhhat, mutluluk versin. Gözün aydın. Darısı bize

oh yaa maşallah size analı oğullu güle güle büyütün Ali Barlas abimizi =) artık endişelerden sıyrılıp bebeğine odaklanma zamanı canım bize önerilerin olursa yaz ne olur, tabii artık minnoştan fırsat bulabilirsen eve de en yakın zamanda geçersiniz inşallah

Canlar nasılsınız? 30+6 da komtrolden geldim şimdi gelişimiz 2 hafta civarında önden gidiyor kilosu da 1970 ölçtü. Baş aşağı duruyormuş. Şuanfa bir sıkııntı gözükmüyor dedi, 3 hafta daha iğneye devam dedi proluton için. Ama bir problemimiz var bende varis sıkıntısı vardı vajinada da varmış inşallah doğumun kesisiz olur yoksa kanama çok oluyor dedi inşalla bir sıkıntı olmaz ya çok tedirgin oldum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…