Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Ben 31. Haftadan beri her hafta NST ye giriyorum. Doktor doğuma kadar her hafta Nst ye gireceksin iki haftada bir de muayene dedi. İki haftada bir muayeneden muayeneye para ödüyorum sadece. Nst için ayrı para ödemedim. Testlere ve detaylı ultrasona ayrı para ödedim.

Ay kızlar direk haberi okuyunca ona cevapla başladım mesaja. Aylar oldu foruma bakamadım bizim bugün 31. Hafta doldu yarın 31+1 olacağız. Son kontrol 28. Haftadaydı suyum azcık fazla oğlumda öndeydi bir tık şeker olabilir dedi önceli gebeliklerde yok ve genetik yok diye şekere bakmamıştı bunda şeker yüklemesi istemedi ama keşke isteseydik dedi doktor meyvayı baya azalt şekerli yiyecekleri de dedi bakalım 30 Ağustos tekrar kontrol var. Şekere dikkat etmek çok zor ama ben şekerim var gibi değilim vücut olarak. Onun Dışında herşey yolunda bizde de çok şükür. Mesajlarınızı okumaya çalıştım son sayfaları kötü bir haber görmedim çok şükür. Sizlerde iyisinizdir inşaallah Hepimiz sağlıkla kavuşalım inşallah az kaldı artık heyecan kaygı yine yükleniyor ilk aylardaki gibi hepimize kavuşunca hepsi geçecek hamileliğin en zor dönemleri uyumak ayrı dert uyanmak oturmak kalkmak yürümek yemek aç kalmak hepsi zorluyor dengeler şaştı yavrucuklar neredeyse 2 kg artık taşımak zorlaşıyor hepimize sabır güç kuvvet versin rabbim canlarım

Evet 30+6yım ve 1 2 haftadır hissetmeye başladım. Sıklaştı birkaç gündür

Canım benim en hayırlı şekilde evladına kavuş inşaallah bazıları sabırsız işte bal veletler ama neyseki riskli hafta bitmiş sayılır. 34 çok çok erken bir hafta değil

İnstagramda rokoko evi var modeller harika oraya yaptırcam hatta 60 gün teslim hemen vermem lazım sipariş. Hastane de kendimiz çekileceğiz ailece kızkardeşlerim çekecek. Sonrasında evde yenidoğan çekimi düşünüyoruz

Benim hıçkırık hanım sabah 5 den sonra 9 a kadar falan 5 kez hıçkırık tutuyor hemde vlcooook uzun sürüyor Dr normal dedi

Benim hastane çantam hazır değil. Bugün doğum yapan arkadaşımızla aramda 1 hafta var ve gece çok karın kasık ağrısı yaşadım uyuyamadım biraz telaşlandım çanta yapmadım henüz
Ben de 34+2'yim ama henüz çantam yok. Yalnız değilsiniz Evde boya yapılıyor. Hafta sonu hazırlayabileceğim çantayı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…