Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Selamlar,

Ayy emzirme sütyeni için ben de bir türlü karar veremiyorum ama HM mama kategorisini öneren çok kişi olmuş. Bra gibilermiş daha çok. Ama yine de karar veremiyorum, çalıştığım için çıkıp bakamıyorum akşamları da neredeyse hiç halim kalmıyor.

Çanta için ise gebeliği ilk öğrendiğimde aşağıdakileri takım yapmıştım, ama şimdi fiyatları daha da artmış maalesef.

Kuzum benim, maşallah, gözlerini de açmış, kıyamam ona Tüm dualarımız sizinle güzelim

Allahım mucize yaaa ışıl ışıl güçlü Yaz. Çok sevindim annesi güzel haberlerin hep daim olsun. Bizden de cokkk selamlar ablamıza

Maşallah yavruma. Teyzeleri yesin onun fındık burnunu. Çok güçlü kız canım. Insallah tez zamanda çıkar oralardan annesi. Seni de öpüyoruz inşallah her şey daha güzel olucak

Tırnakları biz de kesemeyiz diye düşündük o yüzden ebebekten törpü aldım. Kullanananlar memnun hep.

Oyşş kuzum benim

Maşallah canıma benimmm Kilo da alıyorsa hiiiç düşünmeyin gerisini ahh Barlasımın ablası Acaba ileride çocuklarımız arkadaş olur mu olsa da bilemeyiz sanırım Keşke grup hep devam etse

Maşallah sana güçlü kız Bahtın ömrün güzel olsun

Oh maşallah. Günden güne daha da iyi olacak, hızlıca toparlayıp kucağına gelecek annesi.

Haklısın en azından eşinle yardımlaşa yapıyorsanız ne güzel Allah razı olsun ondan ama insan başkalarından da bekliyor işte
Annem tatilde baban kendi bakar kafasında ama ben babama çok düşkünüm bu durumda sabah akşam gidip yemek işini yapıyorum bide üstüne hastalandı dün acile gittik bugun dişi kötüydü dişciye yoruldum çok sıcaklarda vicdan yükü bırakıyor annem haberi yok umrunda değil valla

Fındık burunlu güzel kızım maşallah sana dualarımız seninle sağ Salim çıkacaksın inşallah güzel haberler duymak ne güzel

Tırnakları biz de kesemeyiz diye düşündük o yüzden ebebekten törpü aldım. Kullanananlar memnun hep.

Törpü bende aldım canım ama ona bile cesaret edebileceğimi düşünmüyorum ne bilim bur cesaret gelir yapabilirim inşallah böyle canını yakma ihtimali olan şeyleri yapabileceğimi düşünmüyorum nedense. Mesela kan verirken bazen bebek çocuk denk geliyorum tanimiyom etmiyorum ama onlar bağırdıkca içim gidiyor ben bayılacak gibi oluyorum kedim de bile cani yansa içim gidiyor yanlışlıkla önüme atlayınca vuruyorum istemeden bazen adimima denk geliyor ona bile çok üzülüyorum sarılıp öpüp özür diliyorum tirnaklarini da hep esim keser elimi suremem. sanırım biraz fazla hassasım.

Boncuk gözlerinden öperim maşallah suphanallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…