Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Kızlar sterilizatör alan var mı? Ben weewell'inkini gözüme kestirdim ama, şimdi almak mantıksız mı olur bebişin emzik, biberon reddi ihtimaline karşı?
Ben yine bunu aldım eczacı arkadaşımın önerisi ile Otribebe ve Bruno baby önerdi 🌸 Hepsi ayrı ayrı bu şekilde alınıyormuş bilginiz olsun

Eklentiler

• A63C1290-A5BD-4C20-AA9A-F67BDA2666FE.jpeg
    A63C1290-A5BD-4C20-AA9A-F67BDA2666FE.jpeg
    61,8 KB · Görüntüleme: 53
Kızlar emzirme sütyeni ile anne bebek bakım çantam kaldı bu ikisi için öneri alabilir miyim?

Sütyen önerisi rica ederim özellikle. Gebe kalmadan önce 85E , 90D idi göğüslerim. Şuan karnım büyüdükçe onlarda büyüyor kaç oldular bilmiyorum yarım atlet giyip duruyorum aylardır 😅 büyük göğüsler için rahat bir sutyen önerisi rica ederim
Marks and spencerda ikili emzirme sütyenlerinde bir iki model 700 tl gibi bir fiyata satılıyordu. Ben oradan aldım.

Onlineda bedenim yoktu, mağazada aratıp yakınlardan gidip aldım. Güzel gayet.

Kızlar sterilizatör alan var mı? Ben weewell'inkini gözüme kestirdim ama, şimdi almak mantıksız mı olur bebişin emzik, biberon reddi ihtimaline karşı?
Ay sterilizatör sormuşsun ben aspiratör önerisi vermişim iyice yandı kafalar silemedim de😂😂😂 Neyse kalsın orda illa onu da soranlar olur 😁🙈🙈

Ben yine bunu aldım eczacı arkadaşımın önerisi ile Otribebe ve Bruno baby önerdi 🌸 Hepsi ayrı ayrı bu şekilde alınıyormuş bilginiz olsun

Ekran aldım canım. Teşekkürler ben otri bebe ve yedek uc almıştım serum fizyolojik almadım almak lazım sanırım. Kızlar ya ben bebisin burnunu nasıl temizleyecem tırnaklarını nasıl torpuleyecem kesecem bilmiyorum. Tirnaklari eşim yapar ama burnu umarım yapabilirim. Ağlayınca içim gider. Kedimin tirnaklarini veteriner kontrolümuz yoksa eşim keser hep canını acıkırım diye korkuyorum

Ben de bu çantanın siyahını aldıım, çok pahalıydı ama gerçekten çok kullanışlı. 🥲
arkadaşlarrr o çanta en güzeli ama çok pahalı olduğu için elemiştim. Şimdi tekrar tekrar gündemime getirdiniz. Aklım dışı gri içi açık yeşil olanda :)) ne kadar indirime giriyor girse, siz kaça almıştınız *

Çanta çok tatlı sen onerince bakmıştım canım ama sırt çantası değil yandan sanırım acaba zorlanır miyim diye düşündüm.

Dagi hoşuma gitti yanları yayvan gogsumun onu da toplar sanki.

Çok teşekkür ederim 💜
ben biraz acele ederek e bebekten almıştım ten rengi ve siyah. Kesinlikte dantelsiz model seçin. Göbek yukarı cıktığı için göğüs ve göbek arası dantel çok kaşındırıyor. tek önerim bu olabilir

Çanta çok tatlı sen onerince bakmıştım canım ama sırt çantası değil yandan sanırım acaba zorlanır miyim diye düşündüm.

Dagi hoşuma gitti yanları yayvan gogsumun onu da toplar sanki.

Çok teşekkür ederim 💜
Rica ederim ne demek ben çoğu anneden önde olduğum için daha önce hallettim tabi her şeyi 🙈🙈 Bu arabacığa asmak için çok iyi. Sırt çantam bir sürü vardı zaten onlardan birini kullanırım diye düşündüm ayrı almaya gerek duymadım açıkçası 🌸🌸

Ay sterilizatör sormuşsun ben aspiratör önerisi vermişim iyice yandı kafalar silemedim de😂😂😂 Neyse kalsın orda illa onu da soranlar olur 😁🙈🙈

Hahah boşver iyi olmuş aspiratör de önemli 🤣 Ben de otribebe aspiratör aldım canım, hatta serum fizyolojiği de aynı almışız ✌️

arkadaşlarrr o çanta en güzeli ama çok pahalı olduğu için elemiştim. Şimdi tekrar tekrar gündemime getirdiniz. Aklım dışı gri içi açık yeşil olanda :)) ne kadar indirime giriyor girse, siz kaça almıştınız *

ben biraz acele ederek e bebekten almıştım ten rengi ve siyah. Kesinlikte dantelsiz model seçin. Göbek yukarı cıktığı için göğüs ve göbek arası dantel çok kaşındırıyor. tek önerim bu olabilir

Teşekkürler canım güzel.bir detay verdin

Ekran aldım canım. Teşekkürler ben otri bebe ve yedek uc almıştım serum fizyolojik almadım almak lazım sanırım. Kızlar ya ben bebisin burnunu nasıl temizleyecem tırnaklarını nasıl torpuleyecem kesecem bilmiyorum. Tirnaklari eşim yapar ama burnu umarım yapabilirim. Ağlayınca içim gider. Kedimin tirnaklarini veteriner kontrolümuz yoksa eşim keser hep canını acıkırım diye korkuyorum
Tırnak olayı beni de çok korkutuyor niyeyse 🥹

Hahah boşver iyi olmuş aspiratör de önemli 🤣 Ben de otribebe aspiratör aldım canım, hatta serum fizyolojiği de aynı almışız ✌️

Sterilizor philips almıştım canım gebelik.basinda indirim.yakalamistim yoyko ek gıda blenderi ile ikisini almıştım

Eklentiler

• Screenshot_20240816_110046_Hepsiburada.jpg
    Screenshot_20240816_110046_Hepsiburada.jpg
    47,2 KB · Görüntüleme: 45
Marks and spencerda ikili emzirme sütyenlerinde bir iki model 700 tl gibi bir fiyata satılıyordu. Ben oradan aldım.

Onlineda bedenim yoktu, mağazada aratıp yakınlardan gidip aldım. Güzel gayet.
Teşekkürler canım benim de beden yok mağaza da samsunda yok maalesef güzel günlerde kullan

Geçen ay 3500'e düşmüştü bir satıcıda o zaman aldım canım. Grili olan da tam cybex easy twist bebek arabasının grili olanın renginden, süper takım olurlar. Ama ben siyah takım yaptım.

Şişlide bir eczaneden aldım getirttim ama öyle çok beklemedim ertesi gün geldi depolarında varmış sanırım. Soğuk kompresle birlikte verdiler dolapta muhafaza ettim. Randevuma gittiğimde de doktorum yaptırdı. 30-34 arası oluyor sanırım. Başka eczanelere de sorun isterseniz
Teşekkür ederim 🙏

X