Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Kızlar sterilizatör alan var mı? Ben weewell'inkini gözüme kestirdim ama, şimdi almak mantıksız mı olur bebişin emzik, biberon reddi ihtimaline karşı?
Ben yine bunu aldım eczacı arkadaşımın önerisi ile Otribebe ve Bruno baby önerdi Hepsi ayrı ayrı bu şekilde alınıyormuş bilginiz olsun

Eklentiler

• A63C1290-A5BD-4C20-AA9A-F67BDA2666FE.jpeg
    61,8 KB · Görüntüleme: 53
Marks and spencerda ikili emzirme sütyenlerinde bir iki model 700 tl gibi bir fiyata satılıyordu. Ben oradan aldım.

Onlineda bedenim yoktu, mağazada aratıp yakınlardan gidip aldım. Güzel gayet.

Kızlar sterilizatör alan var mı? Ben weewell'inkini gözüme kestirdim ama, şimdi almak mantıksız mı olur bebişin emzik, biberon reddi ihtimaline karşı?
Ay sterilizatör sormuşsun ben aspiratör önerisi vermişim iyice yandı kafalar silemedim de Neyse kalsın orda illa onu da soranlar olur

Ben yine bunu aldım eczacı arkadaşımın önerisi ile Otribebe ve Bruno baby önerdi Hepsi ayrı ayrı bu şekilde alınıyormuş bilginiz olsun

Ekran aldım canım. Teşekkürler ben otri bebe ve yedek uc almıştım serum fizyolojik almadım almak lazım sanırım. Kızlar ya ben bebisin burnunu nasıl temizleyecem tırnaklarını nasıl torpuleyecem kesecem bilmiyorum. Tirnaklari eşim yapar ama burnu umarım yapabilirim. Ağlayınca içim gider. Kedimin tirnaklarini veteriner kontrolümuz yoksa eşim keser hep canını acıkırım diye korkuyorum

Ben de bu çantanın siyahını aldıım, çok pahalıydı ama gerçekten çok kullanışlı.
arkadaşlarrr o çanta en güzeli ama çok pahalı olduğu için elemiştim. Şimdi tekrar tekrar gündemime getirdiniz. Aklım dışı gri içi açık yeşil olanda :)) ne kadar indirime giriyor girse, siz kaça almıştınız *

ben biraz acele ederek e bebekten almıştım ten rengi ve siyah. Kesinlikte dantelsiz model seçin. Göbek yukarı cıktığı için göğüs ve göbek arası dantel çok kaşındırıyor. tek önerim bu olabilir

Rica ederim ne demek ben çoğu anneden önde olduğum için daha önce hallettim tabi her şeyi Bu arabacığa asmak için çok iyi. Sırt çantam bir sürü vardı zaten onlardan birini kullanırım diye düşündüm ayrı almaya gerek duymadım açıkçası

Ay sterilizatör sormuşsun ben aspiratör önerisi vermişim iyice yandı kafalar silemedim de Neyse kalsın orda illa onu da soranlar olur

Hahah boşver iyi olmuş aspiratör de önemli Ben de otribebe aspiratör aldım canım, hatta serum fizyolojiği de aynı almışız

Teşekkürler canım güzel.bir detay verdin

Tırnak olayı beni de çok korkutuyor niyeyse

Hahah boşver iyi olmuş aspiratör de önemli Ben de otribebe aspiratör aldım canım, hatta serum fizyolojiği de aynı almışız

Sterilizor philips almıştım canım gebelik.basinda indirim.yakalamistim yoyko ek gıda blenderi ile ikisini almıştım

Eklentiler

• Screenshot_20240816_110046_Hepsiburada.jpg
    47,2 KB · Görüntüleme: 45
Teşekkürler canım benim de beden yok mağaza da samsunda yok maalesef güzel günlerde kullan

Geçen ay 3500'e düşmüştü bir satıcıda o zaman aldım canım. Grili olan da tam cybex easy twist bebek arabasının grili olanın renginden, süper takım olurlar. Ama ben siyah takım yaptım.

Teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…