Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Ben de biraz ondan biraz ondan alacağım galiba. İlk başta deneme yanılma yoluna gideceğiz mecbur.

Bu herkeste böyle mi ve hep böyle mi olacak ben de çok merak ediyorum :) Çünkü hareketlerimi çok kısıtlıyor ve kafam sürekli orada sürekli dürtüp sertliği kontrol ediyorum. Siz yine tatile gidip 6-7 saat dolaşabilmişsiniz, demekki çok rahatsızlık vermiyor. Doktorumu da arayıp soruyorum ama rahim uzunluğu iyi az su içiyorsundur, öğünlerini baya azalt, çok az ye ve gaz yapıcı yiyeceklerden kaçın diyor.
sanırım yani tamamen kendi sallamam, plesantam arkada olduğu için ve bebişin yeri dar olduğu için sertlik dediğim şey rahmin kendisi :))

Molfixe de baktım. O mu bu mu derken ortaya karışık bir şeyler alacağım en son . Evet kraftın bir kaç modeli vardı ebebekte. İnceledik eşimle. Değişiklik olmazsa kraft alacağım büyük ihtimallle

Ben de sleepy ve baby turco alcam galiba ilk olarak. Eğer iyi gelmezse değiştiririm artık.

Canım çarşafın kodu var mı? Ben yakınlardaki bir e bebeği aradım o reyona baktılar ama bulamadılar. Kodunu söylerseniz başka mağazalara bakarım dedi

Molfix kullancam cok memnundum ilk aylarda onu kullandım ek gidaya geçincede bimin bezini kullanmıştım bezi bırakana kadar

Sabah 07:00 ve akşam 23:00 progestan fitil, diğeri de 10:00 - 15:00 - 20:00. progestan ağızdan alınca baya etkiliyormuş bence fitil olarak devam et.
Evet daha once agzidan kullanmıştım ama mahfetmisti beni progestani 3 gün bıraksam mı die düşündüm ama dediğiniz gibi öğlen alsam olabilir

Sabah 07:00 ve akşam 23:00 progestan fitil, diğeri de 10:00 - 15:00 - 20:00. progestan ağızdan alınca baya etkiliyormuş bence fitil olarak devam et.
Enfeksiyon için verilen fitillerin gece yatarken vajinaya yerleştirilmesi gerekir ki etkisi olsun. Ayrıca fitilleri tek bir gün değil üç gün kullanacak bildiğim kadarıyla, her gece bir tane.

Aynı ben n

Yemin ederim bütün dertlerimin bir kısmını yazdın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…