Popüler Konu 2024 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    219
Etli yemekleri artır. Lor peynirinde yüksek protein bulunur bir de. Alerji yapmıyorsa kahvaltıda onu tüketebilirsin. Güzel güzel büyüsün bebiş ❤

Ya tahin ve pekmez çok severim demirim de biraz düşük çıkmıştı ama şekerden dolayı cesaret edemedim. Bide özellikle boy konusu ultrasonda kesin sonuç vermiyor bence , bebiş tam dik pozisyonda değil ki her zaman bide en ufak bir harekette de değişebiliyor.Hatta bazı doktorlar bir süre sonra boy ölçümünü yapmıyor yani söylemiyor.Kilo da öyle gibi bence ben 2750 doğmuşum çocukluk yıllarımda zayiftim evet ama sonrasında balık etliye döndüm gibi 174 boy, 66 kilo Gerçi evlendikten sonra gördüm bu kiloyu da öncesinde hep 61 civarıydı.
Bide doktorun dediğine göre haftasiyla uyumlu olma konusunda 3 haftadan fazla onde veya gerideyse takip gerektiriyor onun dışında çok anlamlı bir fark değil şeklinde söylüyorlar

Herkese merhaba, 27+4 içerisindeyim günlük su tüketimim çok iyi fakat ayaklarımda ciddi anlamda ödem toplanıyor. Tuzlu da tüketmiyorum. Masa başı işte çalışıyorum ve hareket alanım kısıtlı olduğum yerden hareketler yapsam, minik 5-8 dk yürüyüşlerde yapsam geçmiyor. Bu tarz durum yaşayan var mı aranızda ? Havalar sıcak evet ama ofis içerisinde klimadan dolayı o sıcaklığıda hissetmiyorum gün sonuna kadar..

Boy için baştan popoya ölçmüyorlar. Uyluk kemiğini ölçüyorlar, o ölçüyü 7 ile çarpınca bize boy uzunluğunu veriyor. FL yazan değer bu.

Eve gidince ayaklarınızı yükseğe uzatıp dinlenin.

Belediyeye yenidoğan. Başvurusu yap hemen herşeyin yolluyorlar beşikten çantaya beze harika bir uygulama

Merhaba kızlar. 28+4 haftalık hamileyim. Sol göğsümün ucu uzun zamandır acıyordu hatta kaşınıyordu. Son zamanlarda böyle ucu iyice sertleşti ve nokta nokta oldu. Çatlamış gibi bir görüntüsü var. Sabah elime bi ıslaklık geldi oradan bi baktım kanamış. Daha bebiş gelmeden göğüslerim sorun cıkarmaya başladı doğmadan böyle olduysa emzirme zamanı nasıl olacak acaba diye stres oldum. Benim durumumu yaşayan var mı aranızda?

26 haftadayım aynı durumdayım akşam ayak altına iki kırlent koyup dinlenmeme rağmen sabah tam inmiş olmuyor bile.ayaklarımı uzatarak oturma imkanım olsa şişmiyor masabaşı sorunu bu

Göğüslerinizi nemlendirmiyor musunuz?
Göbeğiniz için hangi yağı kullanıyorsanız onu göğüslerinize, belinize, kalçalarınıza ve üst bacaklarınıza da sürün.

Benimde gögüs uçları falan ağrıyor kanama olmadı ama acıyor lansinoh sürüyorum ağrısını alıyor zaten 32 haftadan snra sürün diyorlar sizde deneyin e bebekten aldım yada eczanede lanolin var ondan alıp sürün

Göğüslerinizi nemlendirmiyor musunuz?
Göbeğiniz için hangi yağı kullanıyorsanız onu göğüslerinize, belinize, kalçalarınıza ve üst bacaklarınıza da sürün.
Lierac çatlak kremim var göbeğime üst bacağıma sürüyorum ama göğüslerime pek sürmemiştim açıkçası Süreyim artık her gün düzenli

Lansinoh evet çok duydum. Şimdilik Lierac çatlak kremim var onu süreyim o zaman

Şuan bebek emmiyorken en güzel önerebilicegim sarı kantoran yağı ama doğalini bulun sürün 2/3 en Max geçer Allah'ın izniyle

Benim acı veya kaşıntı yok ama kabuk kabuktu bir süredir. Doktoruma da söyledim, göğüs kremi sür dedi. Her gün göğüs kremi ve sudocream sürüyorum geçti kabuklar

Canım yeşil mercimek yiyebilirsin çok protein var onda da yemeğini yapıp birazda pekmez falan sabahları ye .sut badem sütü yulaf sütü falan demeyebilirsin daha hafif onlar peyniri arttır gerekirse avokado ceviz bunlar çok etkili olur tavsiyem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…