2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Ben de baya karın ağrısı çekiyordum normal diye düşündüm. Ablalarım uyardı beni doktora gittim progestan verdi. İhmal etmeyip gitmişsin sen de bir şey olmaz inşallah Kese görünür belki. Benim de doktorun tahminine göre fazla artmıştı beta hcg değerim. 1600leri görmemiz lazım demişti benimki 4500 falandı.

Bana da Progestan verdi. Azaldı mı ağrılar ve gördünüz mü şimdi bebeği

Selamlarrrr
Yaş 32
İlk çocuk
SAT 7 Kasım
Kese için doktor kontrolüm bugün
Şuan 5+1 diyor uygulama
Tahmini doğum tarihi 13. Ağustos
Şehir Eskişehir
Beni de eklersen çok sevinirim

Kızlar adet sancısı gibi sancı çeken var mı benim arada sancı giriyor
Ben ya. 5+3 teyim. Dün doktorum da dedi. Tam yerleşme aşamasında olduğu için özellikle bugünlerde adet ağrısına benzer ağrıların olabilir dedi. İki gündür bıçak gibi saplanan şiddetli ağrılarım oluyor.

Ama canım da çekmiyor benim abur cubur falan. Normalde bayılırım. Canım hep Zeytin, avokado, et gibi gibi yağlı şeyler çekiyor.
Bende öyleyim önceden sevdiğim hiçbir şey şuanda iyi gelmiyor. Sağlıklı şeylerde yemek istemiyorum aç kalmak benim için daha iyi geliyor nedense

6+6 olcak malesef başladı senin canının çektiği şeyi okurken bile bi fenalaştım çok sinirlerim bozuk yemek yapmak istemiyorum görmekte istemiyorum14. Haftaya kadar sürermiş inşallah sürmez
ay ben de öyleyim mutfağa gidince bile bi fenalık basıyo yemek yapamıyorum sabah akşam midem bulanıyor sabah zeytin yiyorum iyi geliyo biraz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…