2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Aynı zamanlardayız canım bende haftaya pazartesi gidicem bebeği görmeye kalp.atisini da duyarım belki
Ben bugün akıntı sebebiyle gittim kahverengimsi bir akıntım oldu da çok az o yüzden detaylıca vajinal ultrason bakıldı herhangi bir kanama filan yokmuş şükür progesterona da tekrar bakıldı o da iyi ama henüz kalp atışını duyamadık ama erken dedi doktor normal olduğunu söyledi. Ben ilk bebeğimi kaybettim malesef dünyaya getirdikten sonra, o yüzden çok tedirgin yaşıyorum bu hamileliğimi inşallah su gibi geçer.inşallah hepimiz kalp atışlarını da duyarız bir an önce.

Kızlar selam, biz biraz acele mi ettik bilmiyorum ama enflasyondan dolayı fiyat artacak diye beşik aldık 😂 normalde sonlara doğru alırız diyorduk ama gaza geldik. Daha 6. Haftada falanım
Bilemedim iptal mi etsem 😂
Yaa kıyamam canım alınmış alınmıştır 😀 aldıysan iptal etme bence artık

Aayyy ayyyy inşallah canım.... Valla mide bulantısı çok kötü. Ben ikinci çocuğum da 4 ay çektim. Mahvolduydum .mutfağın önünden ağız yüz tülbentle bağlı geçiyordum. Mide bulantısı için ilaçlarla geçirdim günlerimi. Sonra da iştahım bir açıldı. Acayipppp 😄😄😄 gelsin kilolaaarrr.. hahah
İlaçtan ve sağlıklı beslenemediğim için vicdan azabı çekiyorum 😣 inşallah hemen kesilir ve kimse yaşamaz 😣 zaten sürekli uykum var ya uyuyorum ya mide ağrısı bulantısı çekiyorum dışarı adım atamıyorum

Kızlar selam, biz biraz acele mi ettik bilmiyorum ama enflasyondan dolayı fiyat artacak diye beşik aldık 😂 normalde sonlara doğru alırız diyorduk ama gaza geldik. Daha 6. Haftada falanım
Bilemedim iptal mi etsem 😂
Bence iyi yaptın canım ben de bebek arabasını almak istiyorum 😂

Kese 2mm bence bu kese olacak dedi doktor. Değerim 2154 çıktı iki günde 5.5 kat artmış acaba bi sıkıntı olabilir mi kese çok mu küçük değere göre

Eklentiler

• 9DE84C15-B607-4289-B737-63AC7BEEE4FD.jpeg
    9DE84C15-B607-4289-B737-63AC7BEEE4FD.jpeg
    95,7 KB · Görüntüleme: 41
  • camphoto_758783491.jpeg
    camphoto_758783491.jpeg
    128,6 KB · Görüntüleme: 40
Keseyi kaç mm gördünüz ben bugün gittim değerimi bilmiyordum iki gün önce 393 demiştim 2mm kese gördü Sonra bi kan verdim 45 saatte 2154 olmuş
Ben yanlış yeri okumuyorsam eğer 10.4mm de gördüm bhgc değerime çok baktırmadım ben düzenli artış olunca bıraktım en son 725 te bıraktım 1 hafta sonra kese görmeye gittim

Sıkıntı olsa doktor bu konuda bi şeyler söylerdi ama
Doktor hcg değerimi bilmiyordu ki ben sancıyla gittim normalde randevum Salı günüydü. Cumartesi akşam değerim 393 çıktığı için Salı 1000 geçer kese de görünür diye düşündüm hızlı artıyor diyerek ama pazartesi sabah aşırı sancım oldu beş dakika sürdü iki kere olunca ben de doktora koştum bi sorun yok dedi keseyi gördü ama değeri bilmiyorduk 48 saat olunca baktır dedi bi baktırdım 5,5 kat artmış yarın arayacağım ara beni dedi

Doktor hcg değerimi bilmiyordu ki ben sancıyla gittim normalde randevum Salı günüydü. Cumartesi akşam değerim 393 çıktığı için Salı 1000 geçer kese de görünür diye düşündüm hızlı artıyor diyerek ama pazartesi sabah aşırı sancım oldu beş dakika sürdü iki kere olunca ben de doktora koştum bi sorun yok dedi keseyi gördü ama değeri bilmiyorduk 48 saat olunca baktır dedi bi baktırdım 5,5 kat artmış yarın arayacağım ara beni dedi
Benim de 3 günde 5.5 kat artmış kötü düşünme inşallah her şey yolundadır stres yapma böyle kendine bence her şey yolunda 🤲🏻🤲🏻🤲🏻

X