2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Karın ağrıları normal sanırım, doktor bana özellikle 5-7 hafta arası karnında gerginlik ve ufak sancılar olabilir dedi ama benim bazen gece bile giriyor sancı

Sizle aynıyız. Bende iğne kullanıyorum şimdiden göbeğim mosmor oldu benimde. Kaç gende pihlasma bozukluğu var
Altaki gibi çıkmıştı trombofili testi sonuçlarım. Doktor PAI'nin bozukluğunu gördükten sonra bunu görmemiz yeterli iğneye başlamamız gerekiyor demişti ve başladık. ben pıhtılaşma olduğunu bildiğim için ovülasyon dönemimde dahil hep coraspirin kullandım hergün

Kızlar günaydın yazan herkesi ekledim, güncelledim. Tabloda eksik varsa beni etiketleyip yazabilirsiniz. Her şey yolunda mı? Bulantım yok ama yedikten sonra son lokmada bir tiksinme geliyor. Bir de geçen hafta kokudan balık yiyemedim peynir ekmek yedim dışarda Onun dışında hiç bir sorun yok spor yapan var mı aranızda? Ben 5 senedir düzenli spor yapıyorum şu anda da devam ediyorum doktorum nefes nefese kalmadığın sürece sorun yok dedi. Önceden ağırlık ve yoğun tempolu spor yaparken öğrendiğimden beri pilates ve nefes çalışıyoruz şu anda. Çok fazla nefesimi tutuyorum nedensizce bu iyi bir şey değilmiş hamileyken.

ben de aletli pilates yapıyordum ama doktorum ilk 3 ay yapma dedi ben de ara verdim

Bende gebelik planladığımız için ecoprin folikasit kullandım. İnşallah hepimiz için hersey çok güzel olur. Igneniniz kaç lik

Günaydın canım biz bugun 7+1 olduk. Dün gece uyurken hızlıca döndüm bebiş korktu sanırım hemen ağrı ile tepki gösterdi Onun dışında iyiyiz siz nasılsınız bakalım?
Ben de iyiyim. Biraz ağrı ve bulantım var şimdi bir şeyler yiyip bastırmaya çalışıcam. Aç kalınca bulantım daha çok oluyor.

Merhaba... beni de ekler misiniz? yas:34 /3. Gebeligim/ 5+6kese gördük./ kalp atışı için 10 sonra gidicem./ ankara. Eşim erkek diyor ama ben kız hissediyorum sağlıkla gelsinler

Ne güzel bende evde pilates ve yoga yapıyordum ancak hocam hamilelik döneminde programın bana uygun olmadığını söyledi o nedenle ara verdim. İlk 3 ay sonrasında hamile yogası olarak başka hocayla devam edeceğim

ben de aletli pilates yapıyordum ama doktorum ilk 3 ay yapma dedi ben de ara verdim

Benim doktorum da hocam da yapabilirsin dedi. Çok yorulmadığın sürece sorun yok dedi yavaş yavaş yapıyoruz çünkü bir kere bırakırsam bir daha gitmem kendimi biliyorum Biz de bir ders pilates hareketleri bazen aletle bazen matta bir ders de hamile yogası yapıyoruz sırayla özellikle nefes çalışmak çok iyi :)

Seninki güzelmiş canım benim bol koşmali bol squat mekik vs epey kan ter içinde kalmalı şekildeydi tam düzene soktum karın kasları belli olmaya başladı bebiş ben varım dedi neyse doğumdan sonra bomba gibi inşallah

Aslında senin gibi spor yapan insanların doğumu da hamileliği de daha kolay oluyormuş özellikle son haftalarda squatı çok öneriyorlar. Ben koşmaktan nefret ediyorum benim de karın ve kol ağırlıklı çok yorulduğum bir antrenmanım olurdu şu an yaptığımız dinlenme gibi o kadar rahat ki eskiye göre Zaten o kadar halim yok bıraksalar matta uyuyacağım

Ah ne güzel söyledin kız hadi inşallah eğer azıcık anneme benzersem bir saatte doğuruyor kadın kol egzersizlerini bende hiç sevmiyorum sevemedim bir türlü o nedenle güçsüz kaldı kollar simgedduman var Instagram'da onun gebe kampları ve doğum hikayeleri çok iyi hatta hafta hafta egzersiz paylaşıyor 12. Hafta sonrası onları yapmaya başlayacağım sende bir göz at istersen çok yorma boşver kendini prensesler gibi geçir sporunu

Kızlar ben geldim çok şükür kese ve bebek göründü ama kalp atışını haftaya duymak istiyorum geç döllenme olmuş 6 haftalık değil 5 haftalık kese dedi ama kanama alanın yok bir sıkıntı görmüyorum dedi

Eklentiler

• IMG_20231212_123525.jpg
    91,7 KB · Görüntüleme: 50
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…