2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Sizin kaç haftalık . Hemen başlamış mi Allah yardımcınız olsun. Bende önümüz haftalar başlar gibi hissediyorum. Modem çok tuhaf
6+6 olcak malesef başladı senin canının çektiği şeyi okurken bile bi fenalaştım çok sinirlerim bozuk yemek yapmak istemiyorum görmekte istemiyorum14. Haftaya kadar sürermiş inşallah sürmez

6+6 olcak malesef başladı senin canının çektiği şeyi okurken bile bi fenalaştım çok sinirlerim bozuk yemek yapmak istemiyorum görmekte istemiyorum14. Haftaya kadar sürermiş inşallah sürmez
Aayyy ayyyy inşallah canım.... Valla mide bulantısı çok kötü. Ben ikinci çocuğum da 4 ay çektim. Mahvolduydum .mutfağın önünden ağız yüz tülbentle bağlı geçiyordum. Mide bulantısı için ilaçlarla geçirdim günlerimi. Sonra da iştahım bir açıldı. Acayipppp gelsin kilolaaarrr.. hahah

Kızlar yarın sabah bilgisayardan hepinizi gireceğim ss aldım sağ kasığımda ağrı var bugün nedense arabay lap lap atıyorum kendimi unutup
Tablo çok güzel maşallah... emeklerinize teşekkür ederim. inşallah hepimiz sağlıkla hayırlısıyla bebeklerimize kavuşuruz. Bende yarın doktora gideceğim keseyi görmedik henüz. İnşallah güzel haberler alırım bilgilerimi yazarım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…