2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Tatlı birşeyler ye ve yan yat tekmeler geliyor hemen hatta dondurmayı öneririm şekerin yoksa eğer muhteşem etkili
Valla dondurma tatlı hepsi denendi sadece gündüzleri çalışırken 1-3 arası belirgin hissediyorum. Hele akşam eve gidince sıfır yani tık yok :) belki oda yorulup o saatlerde dinlenme moduna geçiyordur. Artık yer değiştirdiğinde falan farkediyorumda karnımdaki gerginliğin yeri değişiyor
19+4 olduk tekme olayı sadece günde 2 3 sefercik

İlk hamilelik mi?
Aslında gün içinde değil ( gün içinde biz hareketli olduğumuz için onlarda sallantıda uyku durumuna gecerlermis) gece aktif olurlarmis( biz sakin olup dinlediğimiz için onlarda uyanıp aktiflesirmis) ben ilk seri tekmeleri gece uykumdan uyanıp öyle hissetmistim öyleki dışarıdan ben görünüyor hemde hissediliyordu

Evet ilk hamilelik ben dinlenme modundayken hiç hissetmiyorum nedense. Çalışırken sadece

Evet ilk hamilelik ben dinlenme modundayken hiç hissetmiyorum nedense. Çalışırken sadece
İlk hamilelikte geç hissediliyor diyorlar bende 19+5 te hissetmiştim ancak 24. Haftaya kadar hissetmemek normaldi diye hatırlıyorum. Yakın zamanda hissedersin canım gun içinde hissetmeye başlamışsın zaten zamanla bebiş güçlendikçe daha kuvvetlenecek

İnşallah bir an önce büyüsün hareketlensin :)

Devletteki kontrolümden geldim, doktor amniyotik banta benzer bişe gördüm detaylı ultrasonu erkene alın dedi hemen ağlamaya başladım tabi çok korktum, kendi doktorumu aradım hemen, ben onu görmüştüm önemli bir durum yok korkma dedi ama hala çok tedirginim

Çook şükür her şey yolundaymış, yüzde bin kız dedi cinsiyetine artık kesinleşti kıyafet almaya başlayabilirim haftasıyla uyumlu dedi, 19 cm 266 gr olmuş miniğim. Ama duruş pozisyonuna doktorum epey bi güldü bacaklarıyla elleriyle kapanmış iyice kıvrılmıştı yüzünü de zar zor ucundan bu kadar görebildik Allahım hepimize sağlıkla kucaklarımıza almayı nasip etsin

Eklentiler

• IMG_0727.jpeg
    118,8 KB · Görüntüleme: 107
İstanbulda detaylı ultrason için doktor önerilerinizi yazabilir misiniz kızlar iyice bi araştırıp geç kalmadan randevu almam lazım bayram sonrasına

İstanbulda detaylı ultrason için doktor önerilerinizi yazabilir misiniz kızlar iyice bi araştırıp geç kalmadan randevu almam lazım bayram sonrasına
Bana doktorum Mecidiyeköyde Prof. Aytül Çorbacıoğlunu önerdi ben oradan aldım nakitde 3000tl 6nisanda randevumuz gidince bakacağım nasıl artık.
Ama bahçelievler medipol 2600e yapıyormuş çoğu tanıdığım oraya gitti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…