2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Çevrem alışverişi soruyor ben daha elle tutulur bir şey almadım temmuzda okullar tatil rahat rahat gezerek veya araştırarak alırım zaten diyorum. Beklemedeyim halen.

İnşallahh hepimiz hayırlı haberlerle geliriz
Aminnnn
Turuncudan kastın ne bakıyorum anlayamadım :))))
Anne simgesi yaa ondan dedim
İsimlerin rengi sanırım
Aynen
Kızlar2 gündür hastanedeyim dua edin çok kötü sancım var apandistten şüpheleniyorlar çok riskliymiş Bebek için
Rabbim acil şifalar versin inşallah dualarımız sizinle
onu anladım da ne oluyor turuncu olunca
Siyah isim yazarken turuncu anneler kulübü oluyor yaa onu demek istedim
İstanbulda detaylı ultrason için doktor önerilerinizi yazabilir misiniz kızlar iyice bi araştırıp geç kalmadan randevu almam lazım bayram sonrasına
Öneri mi olur bilmem ama ben devlete gideceğim cuma günü duruma göre fikir verebilirim belki özele dair hiç bir bilgim yok bu konuda

Perinatolojiye gidiyorum kızlar 4 te amniyotik bant var mı varsa tehlikeli mi öğrenmek için. Google da bi sürü kötü saçma şey yazıyor.

Perinatolojiye gidiyorum kızlar 4 te amniyotik bant var mı varsa tehlikeli mi öğrenmek için. Google da bi sürü kötü saçma şey yazıyor.
Canım ben de iki gündür kafamdakilerden yaşadığını anlıyorum bazen bir doktorun gördüğünü başka bir doktor görmüyor ve yok diyor. Benim öyle oldu şahsen içini ferah tut. Neymiş bu amniyotik bant zararı neymiş

Kızlar2 gündür hastanedeyim dua edin çok kötü sancım var apandistten şüpheleniyorlar çok riskliymiş Bebek için
Geçmiş olsun canım. Sağ tarafında sancı şeklinde oldu dimi ağrın 3 gündür benimde öyle bizde apandist ve böbrekten şüphelendik bugun doktora gittim şükür apandist çıkmadı seninde değildir inşallah

Bebeğe dolanırsa dolandığı organa zarar veriyormuş aklıma bile getirmek istemediğim bi sürü zararı varmiş, benim doktorum da görmüş ben de gördüm zaten ama telaşlanacak bir durum yok kafana takma dedi ama ona da cumaya randevu aldım. Bilmiyorum çıldırcam artık sağlıkla doğsalardı

Peki kendi kendine dolandığı yerden çıkmıyor muymuş doktorun rahatsa rahat ok canım anlıyorum haklısın çok ama çıldırsan da şu anda elden bir şey gelmiyor..

Peki kendi kendine dolandığı yerden çıkmıyor muymuş doktorun rahatsa rahat ok canım anlıyorum haklısın çok ama çıldırsan da şu anda elden bir şey gelmiyor..
Yok kendi kendine ypk olmuyormuş ama şimdi perinatoloji ne dıcek onların makineleri daha iyi inşallah sorun yoktur

Canım dur korkma hemen perinataloga git bi bakalım o ne diyecek sakin ol biliyorum zor ama tehlikeli olsa zaten doktorun uyarırdı

Google baktığımda az kalsın intihar edecektim o seviyeye gelmiştim Google dan bişey okuma canım doktorlar bile söylüyor bunu uzak durmaya çalış

bak cnm doktorun bile seni telaslandırmak istememiş bazen bız ınsanlar beyın gucuyle aslında bıseylerı yapmıs oluyoruz ıstemsızce o yuzden aklına hıc bır zmn kotu seyler getırme Allh yardımcın olsun

Her Dr farklı şey söylüyor. En iyisini peritanalog söyler. Bana da başta çok şey söylediler çok şükür problem olmadı. Hem kendini hem bebeği stres e sokma, inşallah güzel şeyler duyarsın. Hayırlısı ile şu ağustos ayı gelseydi artık..

Canım dur korkma hemen perinataloga git bi bakalım o ne diyecek sakin ol biliyorum zor ama tehlikeli olsa zaten doktorun uyarırdı
İnşallah doktorumun dediği gibidir durum bana hiç bahsetmedi bundan muhtemelen bizim evhamlı olduğumuzun farkında ama önemli olsa uyarırdı diye düşünüyorum. Bu kadın beni çok korkuttu eşim de sinirlendi neden kendi doktorumuz dışında doktora gidiyoruz diye bakalım perinatolog ne dıcek

Bi daha kendi doktorum dışında gitmicem ya sabahtan beri ağlamaktan helak oldum. Bakalım perinatolog ne derse ona göre hareket edicez artık

Önerdiğiniz doktorun yorumları çok iyi gerçekten ben de ona düşünebilirim çok teşekkür ederim. Tanıdığım iki kişi (biri eltim) bahçelievler medipolde yaptırmıştı detaylıyı doktorun adı Reyhandı ama ikisi de doktorun muamelesinden hiç memnun kalmadılar öyle kötü kalmış aklımda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…