2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Perinatolog ücretleri çok pahalı ya. Bugün aradılar cumartesi günü randevum için 3800 tl. Medicalpark göztepe için. Anadolu yakası önerilere açığım

İstanbulda detaylı ultrason için doktor önerilerinizi yazabilir misiniz kızlar iyice bi araştırıp geç kalmadan randevu almam lazım bayram sonrasına
Canm Recep Has çok çok iyi bir perinatolog. İlk gebelikte de kendisine gittim. Araştırmanı tavsiye ederim ama randevuları aylar öncesinden doluyordu

Googledan hiç okuma hep kötü şeyler yazılıyor her hastalıkta. drun telaş yapma demiş belki çok sık karşılaştıkları ve korkulacak birşey olmadığı için böyle demiştir. Kötü birşey olsa risk alıp söylememezlik yapmazdı. Ama tabiki haklısın bilmediği birşey duyunca insan korkabiliyor iyi bir perinatolog görüşü alınca bize de haber ver

Benim 6 Nisan randevum 21 haftadan önce bakmıyor gelişimini tam o haftada tamamlıyormuş bebek. Kendi doktorum da onu önerdi yıllardır Aytül hocaya güvenirim bitek ama istediğin yerde yaptırabilirsin dedi. Fiyat farkıda çok olmayınca ordan aldık randevuyu

Canm Recep Has çok çok iyi bir perinatolog. İlk gebelikte de kendisine gittim. Araştırmanı tavsiye ederim ama randevuları aylar öncesinden doluyordu
Tamam onu da bi araştırayım çok sağolun
Ben 17 nisana istiyorum 21+4 oluyor o zamana, aradım nolur nolmaz randevu oluşturdum ama bana 3100 dediler

Merhaba arkadaşlar forumu takip ediyorum ama hiç yazmadim daha önce,18.2 haftalık benim bebeğimde bugünkü kontrolumde böbrekte genişleme kalpte parlaklık gördü doktorum genel de tek bulgu olunca bir sorun olmuyormuş yani sadece biri olunca bir sorun teşkil etmiyor ama iki bulgu olunca down sendromu riski olabiliyor dedi,perinatolojiyr yönlendirdi detaylı ultrasona girdik kendi doktorum iki böbrekte de görmüştü perinatolog sadece tek böbrekte dedi diğer bütün gelişimleri de iyi normal güzel dedi ikili testim de normal çıkmıştı öyle olunca yüzde 95 bir sorun teşkil etmez dedi,22.haftada tekrar detayliya girecez inşallah ilerlemr olmaz bir sorun teşkil etmez dualarınıza katarsanız sevinirim yazılanlardan çok istifade ettim buradaki yine bir sormak istedim böyle birşeyl3 karşılaşan oldu mu, inşallah olmamıştır tabi de Rabbim hepimize sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin bebeklerimizi

Canım korkma çünkü her gittiğimizde inan hepimiz bişeyler duyup geliyoruz doktorların olabilir demesi bile yetiyor ayrıca her dr farklı bişey söylüyor hamilelik dipsiz bir kuyu resmen sağ Salim kucağımıza alalım artık diye dua ediyorum sen fetal dna yaptırmış mıydın ?

Yaptırmadık doktorumuz isterseniz yaptırın dedi ama ben biraz araştırdım okuduklarım biraz da perinatologun konusmasi içimizi rahatlatti o yüzden yaptirmayalim dedik ama düşünüyoruz bir yandan da,diğer detaylıda daha net birseu söyler doktorumuz büyük ihtimalle

Çok geçmiş olsun öncelikle. Bana da bağırsakta parlama var dediler ama sonra yok değilmiş dediler o iki üç gün bile kafaya çok taktım. Ama fetal dna yaptırıp içini rahatlatmanı tavsiye ederim. Benim doktorum eğer fetalim olmasaydı isterdim dedi çünkü

Ya çok sevindimm bak değilmiş yanlış görülmüş de olabilir. Sabah gidince de haber ver
Evet çok şükür o değilmiş ama bişe var ne olduğunu anlayamadılar, randevu aldım gittim hocalar çıkmış hep asistanlar kalmış 15.30 du gittiğimde yoklardı ama randevu açıyorlar o saatte mesai mi biter yarın tekrar gidicem bakalım kaç saat beklicem adamları

ben güzel haberlerle gelemedim kızlar çok kötüyüm, hastaneye yatış verdiler. Rahim ağzımda açılma var eğer tansiyonum düşerse yarın operasyona alacaklar.
Ya ne oldu bize nazar mı değdi. Çok çok geçmiş olsun inşallah her şey yolunda gider

ben güzel haberlerle gelemedim kızlar çok kötüyüm, hastaneye yatış verdiler. Rahim ağzımda açılma var eğer tansiyonum düşerse yarın operasyona alacaklar.
Cnm yaa. Sen de enfeksiyon vardi crp yuksekti ondan mi. Nedeni neymis. Insallh operasyona gerek kalmaz hic kalkma yerinden. Operasyon dedigin dikis mi atilacak o sekilde 38. Haftaya kadr gelen duymustm birkac kisi

aaaa nedenmis uzulmeee duzelir guzelce dinlen sakin kafanda kotu seyler kurup tansiyonunu oynatma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…