2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Kızlar bugün çok korktum ya iki defa kaydım disardaydim bu aralar alışveriş yapıyorum disardaydim yol yokuştu yolda kaydım diz.ustu düştüm 😞😞 diz üstü düştüm karnım yere falan gelmedi sonra bugün eve geldim iftardan sonra mutfağın yerini sildim serdim halisini on beş dk sonra mutfağa gitim ayağım yine kaydı kendimi tutum tek dizim yere geldi bilmiyorum ne oldu bugün ya hep kaydım

Kızlar bugün çok korktum ya iki defa kaydım disardaydim bu aralar alışveriş yapıyorum disardaydim yol yokuştu yolda kaydım diz.ustu düştüm 😞😞 diz üstü düştüm karnım yere falan gelmedi sonra bugün eve geldim iftardan sonra mutfağın yerini sildim serdim halisini on beş dk sonra mutfağa gitim ayağım yine kaydı kendimi tutum tek dizim yere geldi bilmiyorum ne oldu bugün ya hep kaydım
Geçmiş olsun canım benim, Allah beterinden korusun. Çok şükür karnına gelmemiş

bugün bebişe kargo geldi bu yavrum da kendinin sanıp sevindi genelde kargolar onun için gelir😂 bakalım napcaz inşallah kardeş kıskançlığı vakası yaşamayız😂
Çok güzel sağlıcakla giydirmek nasip olsun bizim de var gs li bir sürü eşyamız hatta hastahane çıkışımız bile 🥹

Eklentiler

• IMG_2755.jpeg
    IMG_2755.jpeg
    105,3 KB · Görüntüleme: 84
Offfff ilk defa bu kadar uzun süre kontrole gitmedim , bebeği en son 16 martta gördüm sonraki kontrol 10 Nisan’da.. acaba arada gitsem mi ya görmeye çok merak ediyorum .

ah çok geçmiş olsun 😓😓 minik adımlar at dikkat etmek lazım bazen unutuyoruz bebişleri sanırım

Günaydın canımm🥰 benim bugün kontrolüm var uzun zaman olmuştu gitmeyeli heyecanlı ve stresliyim dua edin 🙏🏻💕
Ayyy hadi bakalım hayırlı haberlerle gel inşallah 🌺 hepimiz kontrol günü olduğu zaman böyle oluyoruz galiba yarında benim var kontrol eşimde gelecek hareketli halini görecek içim içime sığmıyor eşiminde mutluluğunu düşünmekten 🤭🤭🤭🤭

Günaydın canımm🥰 benim bugün kontrolüm var uzun zaman olmuştu gitmeyeli heyecanlı ve stresliyim dua edin 🙏🏻💕

ay benim de bugüüün aynı durumdayımm 🙏🏻🙏🏻güzel geçsiin inşallah 🌸🌸💕💕
Günaydın hadi güzel haberler gelsin insallah 🙏🏻🙏🏻 ben de erkenden uyandım bugün kalçam falan ağrıyor bacaklarım ağrıyor ya insallah geçer gün içinde :/

Demek genel de aynı yerlerde takılıyorlar :)
Benimde tam göbek deliğimin 1 cm altında sol tarafta pıt pıt mısır patlaması gibi bişeyler oluyor son 3 4 gündür.
içerden baloncuk değip gidiyor gibi ama günde 2 3 defa aynı saatlerde :KK43: Sonra tık yok

Ah neler yaptık bi görsen 😂 ben de çok hevesliydim uyuyamadım heyecandan o yüzden aksilik oldu bence sen hevessiz git gösterir😂 baya çikolata yedim doktor ve asistani dönsün diye karnımı ovaladı falan tık yok. Çıkmaya yakın bi döner gibi oldu onda de iki eliyle yüzünü kapattı sadece elleri göründü😂 öyle olunca doktor demekki göstermek istemiyor zorlamayalım dedi😂
Hevessiz gitme şansım yok daha hiç yüzünü görmedim benimkide hep elleri ile kapatıyor doktor durtse bile sadece burnunu azıcık gösterip hemen tekrar kapatıyor 🙈 sağlıkları yerinde olsunda yüzünü doğumda görmeyede razıyız ama yinede insan merak ediyor 😍

Günaydın hadi güzel haberler gelsin insallah 🙏🏻🙏🏻 ben de erkenden uyandım bugün kalçam falan ağrıyor bacaklarım ağrıyor ya insallah geçer gün içinde :/
ben de dün akşam hiç uzanamadım, dinlenemedim o kadar ağrım var ki karnım çok gergin oluyor böyle zamanlarda hiç anlamıyorum. Umarım geçer senin de gün içinde benim geçmez nöbetim var bugün 😂

Demek genel de aynı yerlerde takılıyorlar :)
Benimde tam göbek deliğimin 1 cm altında sol tarafta pıt pıt mısır patlaması gibi bişeyler oluyor son 3 4 gündür.
içerden baloncuk değip gidiyor gibi ama günde 2 3 defa aynı saatlerde :KK43: Sonra tık yok
Tatlı birşeyler ye ve yan yat tekmeler geliyor hemen 😂 hatta dondurmayı öneririm şekerin yoksa eğer muhteşem etkili😂

Benim devlette kontrolüm var canım ona çıkıcam şimdi, benim de bacaklarım ağrıyor bi sorayım bakalım

Canım çok geçmiş olsun inşallah bir daha başına gelmez ama her hamile mutlaka düşme vakası yaşıyor diyorlar malum kilo ve göbek yüzünden dengemiz kayboluyor ve bu şartlarda denge kurmayı öğreniyoruz. Sen iyi düşün bebise birşey olmadı dizin geldi yere sadece.

X