2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Allah yardımcın olsun öncelikle. İnşallah her şey iyi olur senin için. Benim de safra kesemde taş var Ramazan'dan sonra ameliyat olmayı düşünüyorum ama çok korkuyorum bir kaç yerde çok kötü şeyler okudum ve korkuyorum lütfen ameliyat olursanız bana yazın olur mu süreci

Ya cok sevindm cok sukur. Darisi bana. Insalh guzel haberlerle cikariz biz de. Orasi da ayri bir heyecan. Tatli yemedin mi

Anladım canım teşekkür ederim, bende soruyum. Sana hangi Multivitamini başladı

Kızlar 20+5im ben, sizlerde akıntı var mı? şeffaf bazen hafif beyaz ya da?
Bende de var baya, normaldir diye düşünüyorum
Merhaba Kızlar günaydın sizin bebekler belli olmaya başladımı benim artık saklanmıyor 19 hafta olduk bugün
Benim göbüş 13. Haftadan beri baya belli. İlk gebeliğim ama kesin içimde yer yok dışardan büyüyor..
Kızlar iki üç gecedir uykudan uyanınca bacağıma kramp girdiğini farkediyorum, sizde de var mı bu durum
Bende de var magnezyum kullanıyorum çok rahatlattı

palm angels tabloya baktım da bizim bebişin ismini yazmamışım ismi Ateş olacak şehir İzmir bu arada sezeryan olacağı için de 17-20 Ağustos arası alırız herhangi bir sorun olmazsa öncesinde dedi doktorumuz

Bende de var baya, normaldir diye düşünüyorum

Benim göbüş 13. Haftadan beri baya belli. İlk gebeliğim ama kesin içimde yer yok dışardan büyüyor..

Bende de var magnezyum kullanıyorum çok rahatlattı
Çoğunluk magnezyum kullanıyormuş ve çok rahatlamış bana doktorum neden vermedi bilmiyorum ama bende isteyeceğim

Olmadım henüz. Zor bir süreç siz de mi hamilesiniz?

Yok hamile değilim ama hamileyken çok zorlandım midem çok bulanıyordu
Anladım. Hamile degilken olun.hele de tekrar hamilelik düşünceniz varsa geciktirmeyin. Basit bir ameliyatmis kapalı yapılıyormuş korkmayın ama sonrasi icin kafanizda kötü düşünceler varsa önce endoskopi kolonoskopi bilgisayarli tomogrofi gibi tetkiklerle karindaki tüm organlara baktırıp öyle olabilirsiniz. Eğer ben hamilelikten sonra ameliyat olursam önce herseyime baktırıp olucam gercekten sorun safra kesesi taşı mı mideye karacigere pankreasa vs.baktiricam. olduktan sonra mide sorunu karaciger sorunu vs.yasayanlar okudum ama tamamen kurtulan rahatlayan insan da çok. Allah yardımcınız olsun cok geçmiş olsun.

Canım bazen öyle çıkabiliyor 1 hafta ileri 1 hafta geri normal kabul ediyor doktorlar benimde kendi doktorum haftasıyla uyumlu ölçtü diğer dr 5 gün geri ölçtü fark acılmadıkca korkmayın diyorlar ama Yinede insanın kafasına takılıyor

Amin çok teşekkür ederim

Benim iyi geçti bu arada. Merak edenler olmuştu teşekkür ederim bağırsakta ben bir parlaklık görmüyorum normal gayet dedi. gen testin olduğu için başka bir şeye gerek yok dedi. Kistik fibrozis testi de anneden kan alınıp italyada bir labda bakılıyormuş. Ama gerek yok rahat ol 2 hafta sonra gel dedi

Ya cok sevindm cok sukur. Darisi bana. Insalh guzel haberlerle cikariz biz de. Orasi da ayri bir heyecan. Tatli yemedin mi
Yedim canım ya hatta doktor git 20dk yürü bidaha tatlı ye dedi. Yaptım yine de göstermedi sırtı dönüktü hep ama ilgiliydi baya doktor tek tek anlattı inşallah senşn de çok güzel geçer

Tatlı falan yedin mi canım yinede yüzünü göstermedi mi? Bende cuma günü gideceğim daha hiç yüzünü görmedim hep cuma günü yüzünü göreceğim diye umut ediyorum
Ah neler yaptık bi görsen ben de çok hevesliydim uyuyamadım heyecandan o yüzden aksilik oldu bence sen hevessiz git gösterir baya çikolata yedim doktor ve asistani dönsün diye karnımı ovaladı falan tık yok. Çıkmaya yakın bi döner gibi oldu onda de iki eliyle yüzünü kapattı sadece elleri göründü öyle olunca doktor demekki göstermek istemiyor zorlamayalım dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…