2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
ben de bayadır kullanıyorum canım doğana kadar devam dedi folik asitten sonra buna geçtik başka ilaç içmedim hiç
Bana bir çok ilaç yan etki yaptı bunlar iyi şimdilik ama işte hala huzursuzluk var içimde ilaç konusunda bazan içmeyi de unutuyorum açıkcası

Ayy kızlar bu detaylı ultrason işi beni strese soktu.Bugun 3-4 yer aradım kimi çok geç tarihe randevu veriyor.Kimi 6-7 bin TL fiyat veriyor.Fiyatlar açıkçası bana çok yüksek geldi

Ayy kızlar bu detaylı ultrason işi beni strese soktu.Bugun 3-4 yer aradım kimi çok geç tarihe randevu veriyor.Kimi 6-7 bin TL fiyat veriyor.Fiyatlar açıkçası bana çok yüksek geldi
Devlette sırayı kolay veriyorlar aletleri de iyidir sanırım ben özelden daha çok güveniyorum bu konuda. Özeldeki ultrason cihazı bizim devlettekinden daha zayıf geldi bana görüntü kalitesi vs olarak.

Devlette sırayı kolay veriyorlar aletleri de iyidir sanırım ben özelden daha çok güveniyorum bu konuda. Özeldeki ultrason cihazı bizim devlettekinden daha zayıf geldi bana görüntü kalitesi vs olarak.
Devlette perinatalojide takipteyim zaten ama doktor ikiz gebelik olduğu için bizim cihazlar yetersi kalir diyip özele yönlendirdi malesef

Bende de var bayağı ped zararlı diye kullanamıyorum ama okulda da böylesi çok zor oluyor

Bende de var bayağı ped zararlı diye kullanamıyorum ama okulda da böylesi çok zor oluyor
Sürekli mi oluyor ben regli takvimine baktım bu zamanlar oluyordum ben ve sanırım ondan yoğunluk var sık değil bende aralıklı oluyor doktora sorma şansın varsa sor istersen ben unutmzsam Perşembe günü sorarım doktora yine

Kızlar bebeğin hareketlerini nerde hissediyorsunuz ya ? Ben alt karında böyle kaşık kısmında hissediyorum çoğunluklukla. Bazen yukarıda sertleşiyor sadece. 18+6

Kızlar bebeğin hareketlerini nerde hissediyorsunuz ya ? Ben alt karında böyle kaşık kısmında hissediyorum çoğunluklukla. Bazen yukarıda sertleşiyor sadece. 18+6
En belirgin 20 haftadan sonra diye okudum bi çok yerde bende çok nadir hissediyorum hareketli bir yaşam tarzınız varsa ondan da hissetmiyor olabilirsin ben 19+2deyim çok çok nadir hissediyorum genelde yatınca

Benim sancı değilde aşırı derece de gazım var karnım gurul gurul dışarıdan duyuluyor ses bebeğin hareketimi gaz mı anlamıyorum bazen kan ilacına başlayınca oldu benim
Benim kan ilacından değil ya sidefer kullanıyorum 3 ay oldu nerdeyse sıkıntı yaşamadım. akşam yediklerimi fazla kaçırdım sanırım ilk defa başıma geliyor fena kramp gibi ağrı çektim bugün daha iyi buyuk oranda geçti gibi

Herkes turuncu olmaya başlamış maşallah

Bende devlette yaptıracağım detaylıyı cuma randevum var inşallah sorunsuz sıkıntısız güzel geçer

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…