2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Bana doktorum Zeki Sahinoglu'nu önerdi nakitte 3250 mi ne dediler bi sor istersen oraya da.
Yaa aslında onu arayacaktım siz mi yoksa başka biri mıydı hatırlamıyorum ama biri daha tavsiye etmişti.Bugun bir baktım benim daha önce tavsiye uzerine gittigim perinatalogla beraber çalışıyormuş acaba ayıp olur mu diye dusundum.Daha önceki gittigim perinatalogu doktorum tavsiye etmedi.

Yaa aslında onu arayacaktım siz mi yoksa başka biri mıydı hatırlamıyorum ama biri daha tavsiye etmişti.Bugun bir baktım benim daha önce tavsiye uzerine gittigim perinatalogla beraber çalışıyormuş acaba ayıp olur mu diye dusundum.Daha önceki gittigim perinatalogu doktorum tavsiye etmedi.
Ben söylemiş olabilirim ilk hamileliğimdeki sorunları biz onun sayesinde öğrendik.
Şimdi 5 nisana randevu aldım nakit 3400 dedi kart 3700

kızlar selam herkese ben de bugün detaylı ultrasona girdim bebişin sırtı dönüktü göremedik yüzünü 😊 haftay bidaha çağırdı inşallah o zaman gösterir 😊
Gazel2110 Gazel2110 canım mehmet irfan hocaya gittim gayet iyiydi ilgilendi baya ben memnun kaldım
Tatlı falan yedin mi canım yinede yüzünü göstermedi mi? Bende cuma günü gideceğim daha hiç yüzünü görmedim hep cuma günü yüzünü göreceğim diye umut ediyorum 🙈

Sürekli mi oluyor ben regli takvimine baktım bu zamanlar oluyordum ben ve sanırım ondan yoğunluk var sık değil bende aralıklı oluyor doktora sorma şansın varsa sor istersen ben unutmzsam Perşembe günü sorarım doktora yine
Benim de akıntım var bazen de çok, ama normal sanırım yarın kontrolüm var sorucam yazarım buraya

Sürekli mi oluyor ben regli takvimine baktım bu zamanlar oluyordum ben ve sanırım ondan yoğunluk var sık değil bende aralıklı oluyor doktora sorma şansın varsa sor istersen ben unutmzsam Perşembe günü sorarım doktora yine
gün içerisinde sürekli değil genellikle sabahları aslında, regl bakmak hiç aklıma gelmedi ona da bir bakarım. Yarın kontrolüm var orada soracağım bakalım

Ben söylemiş olabilirim ilk hamileliğimdeki sorunları biz onun sayesinde öğrendik.
Şimdi 5 nisana randevu aldım nakit 3400 dedi kart 3700
Doğrudur bende Mehmet Uludogan a gitmistim tek gebelik için 3700 çoğul gebelik için 4500 demişlerdi.Mecburen bende tekrar oraya gidicem ama bu defa Zeki Sahinoglunu deniycem bakalım.Uygun olursa ben bayram sonrasina birakicam.18 Nisan gibi.Umarim sizde hayırlı güzel haberler alırsınız.

gün içerisinde sürekli değil genellikle sabahları aslında, regl bakmak hiç aklıma gelmedi ona da bir bakarım. Yarın kontrolüm var orada soracağım bakalım
Benim 1 2 gündür olunca netten baktım hatta atayım

Eklentiler

• Screenshot_2024-03-26-16-04-10-81_680d03679600f7af0b4c700c6b270fe7.jpg
    Screenshot_2024-03-26-16-04-10-81_680d03679600f7af0b4c700c6b270fe7.jpg
    76,9 KB · Görüntüleme: 19
Arkadaşlar son adet tarihine göre 18+6 hamileyim ama 13 martta gittiğimde perinatoloji 18 haftalık dedi ve bugun kadın doğuma gittim 18 haftalık dedi yarın perinatoloji de detaylı ultrasonumuz var perinatolojiye göre 20 haftalığız hangisi doğru şaşırdım biraz. Aslında her gittiğimizde renkli olsral görüyoruz perinatoloji de detaylı şekilde inceliyor organlarını ama erken mi :) bilemedim

Doğrudur bende Mehmet Uludogan a gitmistim tek gebelik için 3700 çoğul gebelik için 4500 demişlerdi.Mecburen bende tekrar oraya gidicem ama bu defa Zeki Sahinoglunu deniycem bakalım.Uygun olursa ben bayram sonrasina birakicam.18 Nisan gibi.Umarim sizde hayırlı güzel haberler alırsınız.
aaa unutmuşum hamilelik işte dersin :p mehmet uludoğana yapılan yorumlar sertti baya, şaşırdım. ben de 16 nisana aldım randevu

aaa unutmuşum hamilelik işte dersin :p mehmet uludoğana yapılan yorumlar sertti baya, şaşırdım. ben de 16 nisana aldım randevu
🤣🤣 yapılan yorumlar doğruymuş bizide bildiği haşlayıp gönderdi.Ben tavsiye üzerine acil gitmistim o yüzden araştırma fırsatım olmadı.Yqpacak bisey yok dünyanın parasını ödeyip gidiyoruz nerde rahat hissedeceksek orayi tercih edicez

X