2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Kızlar herkes iyidir insallah, biz 17+3 uz bugun. Tam 2 hafta sonra randevumuz 3 hafta oldu gormeyeli bakalim zaman nasil gececek. Dun saglık ocagı rutin kontrol icin cagirdi orada tansiyon, rutin kan tahlili ve kalp atısına bakıldı bebegin. Birde kilo tabii :) iyi oldu arada bir kontrol gibi

Günaydın kızlar haftasonundan beri hiç bakamadım buralara. Grip oldum yatıyordum dün hiç gözümü bile açamadım bugün biraz daha toparlaninca hem işe geldim hemde buralara bı bakayım dedim. Detaylilar başlamış herkese hayırlı sonuçlar inşallah 🙏 bende cuma günü gideceğim ama gripten dolayı etkilenmiş midir diye diken üstündeyim gerçi hareketlerini falan hep hissettim ben hastayken bile enerjikti minik kuduruk kız 😂
Geçmiş olsun canım biran önce iyi ol inşallah benimde cuma detaylı Allah nasip ederse insan ne kadar stres oluyor istemsiz sakin kalmaya çalıştıkça buraları okudukça kalbim yerinden çıkıcak gibi oluyor yine 🤭🤭🤭

Geçmiş olsun canım biran önce iyi ol inşallah benimde cuma detaylı Allah nasip ederse insan ne kadar stres oluyor istemsiz sakin kalmaya çalıştıkça buraları okudukça kalbim yerinden çıkıcak gibi oluyor yine 🤭🤭🤭
Aynı gün gireceğiz detayliya 😍 al benden de o kadar. Fetal DNA yaptirmama rağmen hala korkuyorum ama bir yandan diyorum bir problem varsa en azından çözümde var 😍 ben daha hiç yüzünü görmedim hep yüzünü kapattı utangac kızım bu sefer yüzünü görür müyüm diye de heyecanım var 😍

Aynı gün gireceğiz detayliya 😍 al benden de o kadar. Fetal DNA yaptirmama rağmen hala korkuyorum ama bir yandan diyorum bir problem varsa en azından çözümde var 😍 ben daha hiç yüzünü görmedim hep yüzünü kapattı utangac kızım bu sefer yüzünü görür müyüm diye de heyecanım var 😍
Ben hiç bir test yaptırmadım sadece bu detaylı ya gidecsğim hakkımızda hayırlısı olsun ben ne zaman gitsem eli ağzında emer şekilde oldu hep son gittiğimde hereketli olmaya başlamış maşallah dedi kilom için biraz karnıma bastırıyordu doktor cihazi şimdi normal deydirmesi ile ben burdayım der gibi el ve ayakları ile vurmaya başladı keşke videoya alsaydım dedim o anı ama yaşarken duygusallıktan unuttum 🤣🤣🤣🤣 birde devlette gideceğim ben detaylı ya inşallah hayırla sonuçlanır

Kızlar selam bi gun içinde nasıl besleniyorsunuz 3 öğün mü yiyorsunuz neler yiyorsunuz ben sağlıklı beslencem diye kafaya çok takıyorum 😭
normal 3 ogun yiyorum, ama her sabah yumurtalı falan olmuyor kahvaltim alel acele ne bulursam :) ama 3 ara ogun yapıyorum mutlaka badem ceviz kuru incir kuru kayısı meyve vs

Ben hiç bir test yaptırmadım sadece bu detaylı ya gidecsğim hakkımızda hayırlısı olsun ben ne zaman gitsem eli ağzında emer şekilde oldu hep son gittiğimde hereketli olmaya başlamış maşallah dedi kilom için biraz karnıma bastırıyordu doktor cihazi şimdi normal deydirmesi ile ben burdayım der gibi el ve ayakları ile vurmaya başladı keşke videoya alsaydım dedim o anı ama yaşarken duygusallıktan unuttum 🤣🤣🤣🤣 birde devlette gideceğim ben detaylı ya inşallah hayırla sonuçlanır
Yaaa 😍 ne kadar güzel olsun hafızanda en azından o görüntüler 😍 inşallah güzel geçecek içini ferah tut🙏 benimkide ayak pozu veriyor 😂 en son gidişte rahatsız oldu herhalde küçük hanım tam tekme atarken yakalandı görüntüye 😂😂😂 gülmekten öldük ama asla yüzünü göstermiyor bakalım bizi neler bekliyor cuma günü 😍

Yaaa 😍 ne kadar güzel olsun hafızanda en azından o görüntüler 😍 inşallah güzel geçecek içini ferah tut🙏 benimkide ayak pozu veriyor 😂 en son gidişte rahatsız oldu herhalde küçük hanım tam tekme atarken yakalandı görüntüye 😂😂😂 gülmekten öldük ama asla yüzünü göstermiyor bakalım bizi neler bekliyor cuma günü 😍
Rabbim böyle yüzümü güldürmeyi daha çok nasip etsin inşallah 🌺 şekilden şekile giriyorlar kameraya yakalandıklsrını anlıyorlar sanırım o zaman 🤣

Magnezyum eksikliğinden canım magnezyum kullanmiyorsan doktorundan talep et yada dokunmuyorsa her gün maden suyu iç kramplarda çok etkili
Maden suyu içme alışkanlığım hiç yok sevmiyorum ama iyi gelecekse alışmaya çalışırım. Magnezyum vermedi doktorum, bir sonraki kontrolume daha üç hafta var ama gorusunce isteyeceğim teşekkür ederim canım ☺️

Benim kullandığım ilaçlar bunlar sizlerde ilaç kullanıyor musunuz kızlar ?

Eklentiler

• IMG20240326122038.jpg
    IMG20240326122038.jpg
    191 KB · Görüntüleme: 75
Maden suyu içme alışkanlığım hiç yok sevmiyorum ama iyi gelecekse alışmaya çalışırım. Magnezyum vermedi doktorum, bir sonraki kontrolume daha üç hafta var ama gorusunce isteyeceğim teşekkür ederim canım ☺️
Eğer telefonla ulaşabiliyorsan ulaş canım bende aynı durumdaydim hatta benim kramp bir gün sürdü hiç geçmeden yazdığımda hemen magnezyum içeren multivitamin başladı ve başlar başlamaz ağrıyı kesti.

X