2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Kızlar balık yiyor musunuz? Çok kokuyor bana deniz deniz böyle :S Bir de ben şekerli şeyler içiyorum ya böyle meyve suyu falan kola zaten normalde de sevmezdim ama aman onu yemiyim içmiyim diye dikkat edemiyorum.

Bende yiyemiyorum balık malesef hamile olduğumdan beri hiç yemedim. Ete bile yeni yeni başladım. Bende içiyorum bu arada hatta abur cubur da yiyorum 8 kilo aldım simdiden
Ben hamsi yiyorum bulursam doktor sardalya hamsi mezgit dedi sadece onun dışında balık yağı alıyorum ama mutlaka.

Evet canım panik atağım var malesef 2 yıl öncesine kadar ilaç kullanıyordum çocuk düşününce bıraktım iyiydim ama sanırım hamilelik tetikledi çok evhamlıyım bu beni çok yıpratıyor
Ya ben de geçen gün neredeyse geçiriyordum bende de kaygı bozukluğu var korkuyorum panik atak geçireceğim diye

Bennn ben kız oynamıyor ama bundan 2-3 hafta üst üste bişiler hissetmiştim pıt pıt diye sonra kesildi bekliyorum bakalım doktorum acele etme strese sokma kendini daha vakti var dedi :) 18+5im
Canim ben daha yeni hissetmeye başladım 19+5 bugün kontrolde rahatsız ettik baya sanırım resmen hissediyorum artım eşim bile hissetti hatta senin de yakında başlar :)

yaa bugunku ultrasonu 2 saat surdu ya bebegin ilk beyninden bakmaya basladik oyle ultrason yapiyo ya cok begendim gercekten hemen cikista randovumu aldim detayli icin sjsjsjsj
Canim ismi ne hocanın gözün aydın buarada daha d aguzel Haberler alacağız insallah

Evet ya anne babam geldiler bizdeler bir kaç gündür haldır haldır isim bakıyoruz ama daha herkesin sevindiği bir isim bulamadık annem sağolsun besliyor bizi 5 günde 1 kilo aldım oysaki hamilelik başından beri 1.5 kilo almıştım iyi gidiyorum diyordum .. yarasın kuzuma

Ben de öyleydim hiç düzgün beslenemedim bu zamana kadar iştahsızlık vardı, hazımsızlık hep var. Hala canım istemiyor ama biraz biraz zorlamaya başladım. En azından her gün haşlanmış yumurta ceviz peynir ve meyve yemeye çok dikkat ediyorum gerisi Allah kerim

Bugün kontrol için beklerken böyle kahverengimsi bir akıntı geldi , doktora söyledim alttan bakmak istedi , hiç hazır değildim ya çok canım acıdı ama neyse ki bir sorun yokmuş . Aylardır olmayan şey doktor öncesi oldu ay . Umarım bir daha olmaz da alttan bakmaz zorunda kalmazlar

ayh aldigini bilmem ama bu bi harikaydi gercekten ki kolay kolay doktor sevmem heleki cem hocadan sonra kimseyi begenmiyodum ama uzun uzun bakmasi bide muayneye boyle bakmasi cok hosuma gitti bide cok guzel acikladi valla
Ya bak şimdi sen böyle yazınca bi aklım takıldı ben zaten perinatolog takibindeyim benim hocam da iyi baya bugün gittiğimde ben zaten bunlara her gelişinde bakıyorum hatta 12. Haftada bile bunların hepsine baktım rahat ol dedi bi tane rapor gibi bir şey var iste yaşıyor olması gerekenler sanırım tek tek onların hepsine şunu gördüm bunu gördüm bu tamam diye baktı benimki kısa surdu ama 20 dk falan acaba her zaman gittiğim hoca olduğu için mi bu kadar çabuk baktı şimdi sen 2 saat tüm gün falan deyince kafam karıştı bi.

Kızlar adet sancısı gibi sancım var ya benim aynı öyle ağrıyor yaşayan var mı ?
Eveet ben bugün sabahtan beri vardı biraz geçmişti ama şu an yine var anlamadım niye 16+5 im ben de. Bi de üst karnım ve etrafı da çok ağrıyor benim acaba bebek yukarı çıkmaya çalışıyor onun ağrısı mı bilemedim

Kizlar selam 17 hafta oluyoruz yarin beni de listeye ekler misiniz ? 22 August ongorulen dogum tarihi NIPT test ile ogrendim 12.haftada Erkek olacak bebisimiz bin sukur yurtdisindayim burada cok uzerine dusmuyorlar sadece pregnacare kullaniyorum su an vitamin olarak ama sanirim ekstra baslamam gerekecek artik hepimizin saglikla gelsin bebisler erkek isim onerilerinizi de gormek isterim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…