2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Canım vücut hormonlara adapte olunca yavaş yavaş belirtiler geçiyormuş onu biliyorum da benim topladan 2 3 gün oldu bulantım bir daha da olması saçma geldi biraz ondan tedirgin oldum açıkçası. Benim de iştahım çok açık yiyorum valla güzel güzel.
Afiyet şifa olsun bebeğe🤲ben de güzel yiyorum

Kızlar dün itibariyle iğneleri bıraktım son hormon ilacımı da içtim. :) Şuan 16.haftaya kadar progestan fitil, 30.haftaya kadar coraspin ve vitaminler kaldı. Vücut gerçekten hormonlardan sonra rahatlıyor. Sizlerin de inşallah en kısa zamanda biter ilaçlarınız ve daha rahat bir hamilelik geçirirsiniz :))
Allah razı olsun darısı başınıza :)) 12+1 im bugün :)
12.ci haftaya kadar benimde haplarim devam sonra birakicam insallah bende canim🥰
Sadece kan sulandirici ignem Kalicak Cok sükürr🤲🏻🥰

Kızlar dün akşam kanamam oldu çok şiddetli değildi ağrım da olmadı sabahı bekledim doktoruma gittim. Kese altında hafif kanama Alanı olduğunu söyledi. bebeklerin kalp atışını gördüm bir sıkıntı yok dedi doktorum. Kanama hemen geçmez birkaç gün sürer dedi. Burda daha önce kanaması olan arkadaşlar okumuştum . Kanamanız ne zaman geçti ne kadar sürdü? Bu süreçte neler yaptınız? Çok endişeliyim yardımcı olur musunuz?

Estrofem ve prednolü 10.hafta bıraktık. duphaston ve progestan iğneyi 12.haftada bıraktık. İğneyi kalçadan vuruluyordum. Çok ağrı yapmaya başlayınca son üç haftayı karından vurdum. Gerçekten gün sayıyordum artık :110: İnşallah bir an önce geçer zaman sizde bırakırsınız :) Siz hangi ilaçları kullanıyorsunuz ne zaman bırakacakmışsınız doktorunuz bir şey söyledi mi?
Euthyrox tiroid ilacı gebelik süresince
Progestan iğne
Progestan fitil
Profraf hap
Zarzio iğne
Oksapar iğne
Coraspin 12 haftaya kadar 🤦‍♀️

Estrofem ve prednolü 10.hafta bıraktık. duphaston ve progestan iğneyi 12.haftada bıraktık. İğneyi kalçadan vuruluyordum. Çok ağrı yapmaya başlayınca son üç haftayı karından vurdum. Gerçekten gün sayıyordum artık :110: İnşallah bir an önce geçer zaman sizde bırakırsınız :) Siz hangi ilaçları kullanıyorsunuz ne zaman bırakacakmışsınız doktorunuz bir şey söyledi mi?

Estrofem de var😂unutmuşum onu

Kızlar dün akşam kanamam oldu çok şiddetli değildi ağrım da olmadı sabahı bekledim doktoruma gittim. Kese altında hafif kanama Alanı olduğunu söyledi. bebeklerin kalp atışını gördüm bir sıkıntı yok dedi doktorum. Kanama hemen geçmez birkaç gün sürer dedi. Burda daha önce kanaması olan arkadaşlar okumuştum . Kanamanız ne zaman geçti ne kadar sürdü? Bu süreçte neler yaptınız? Çok endişeliyim yardımcı olur musunuz?
Benim kanamam birkaç saat içerisinde 2 ped dolduracak kadar çoktu ve ultrasonda kesenin 3 katı kadar bir kanama alanı vardı..bir haftadır kanamam kahverengi ve az az devam ediyor bugün kontrole gittim..doktor çok az küçülme var dedi kanama alanında ama bebek gayet iyi çok şükür🤲🤲🤲istirahat vermişti kanama alanı geçene kadar istirahat edeceksin dedi..kanama kahverengi olduğu sürece ve parça gelmediği sürece korkma istirahat et dedi

X