2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Sağol canım bu doktoru benim doktorum da önermişti ama ben başka önerdiğinden almıştım bunuda arayacağım bir yarın daha erken olursa ona giderim.

Sağol canım bu doktoru benim doktorum da önermişti ama ben başka önerdiğinden almıştım bunuda arayacağım bir yarın daha erken olursa ona giderim.
ayh aldigini bilmem ama bu bi harikaydi gercekten ki kolay kolay doktor sevmem heleki cem hocadan sonra kimseyi begenmiyodum ama uzun uzun bakmasi bide muayneye boyle bakmasi cok hosuma gitti bide cok guzel acikladi valla

Gerçekten mi canım ? Oğlun kaç haftalık doğdu ?

Kızlar detaylı yazıyorum herkese cevap veremedim biraz ağladım Dr zaten geçen gittiğimde her iki rahim damarımda çentik (daralma ) olduğunu plesentaya yeterli kan gitmediğini bu yüzden kan sulandırıcı başlayacağım dedi. Gebelik tansiyonu preeklamsi riskin var demişti. Bu bebekte haftasına göre gelişim geriliği ve erken doğum riski yaratabilir demişti. Bugün gittiğimde bebeğim haftasıyla uyumlu çıktı 19 haftalık ancak amniyon sıvısında azalma gördü ekstra oksapar iğne başladı beslenmene tansiyona dikkat et suyun azalmaması için uğraşacağız dedi. Yarın da perinataloga gideceğim inş iyi haberler alırım nolur bebeğime dua edin

askisiii dort gozle guzel haberlerini bekliyorum bence anlik damar darligindan azaldi toparlar kacak olsa sankii daha fazla su azalir gibime geliyo miktar olarak ozaman bence doktorun onlemleri ve konusmasida farkli olur gibi aglama demek cok kolay ama guzel dusun guzel olsuuun yarin saat kacta randovun

Kızlar demir ilacı olarak ne kullanıyorsunuz beni haplar zorluyor diye ferrozinc şurup verdi ama tadı berbat ağzımdan gitmiyor. Hap olanı mı kullansam acaba

Kaçak var yada yok demedi onu yarın perinataloga soracağım ama rahim ağzın kapalı dedi kaçak olsa görürdü heralde ya ?
Kacak yoksa duzelir cnm fazla hareket etme bol bol su tuket Allah buyuktur. Peki sen camasirinda devamli islaklik goruyor musn.

P
inşallah hayırlı haber alırım dua edin nolur yarın 15.30 da randevum kaçak var demedi çok şükür yarın soracağım inşallah yoktur

Kacak yoksa duzelir cnm fazla hareket etme bol bol su tuket Allah buyuktur. Peki sen camasirinda devamli islaklik goruyor musn.
Devamlı değil ama bazen oluyor akıntıyla karışık acaba sızıntı mı var doktorum öyle bişeyden bahsetmedi ama yarın soracağım inşallah yoktur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…