2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Araştır canım ben bu tüp bebek sürecinde o kadar çok şey araştırdım ki sanırım bende bi bıkkınlık var doktorun dediği yere yaptırıcam direkt hastanede kan alacaklarmış zaten hiç bişeyle artık uğraşmak istemiyorum 😅
Ay valla ya ben de parasi yuzunden bi bakayim dedim bi yer buldum 25 diyo birisi 15 kaziklanmamak icin sjsnjsns

Ay valla ya ben de parasi yuzunden bi bakayim dedim bi yer buldum 25 diyo birisi 15 kaziklanmamak icin sjsnjsns
Ya doktor bana 15 bin olanın farkını anlattı birinde düşük risk yüksek risk diye geliyormuş sonuç biraz pahalı olan daha net sonuç veriyormuş mesela %99,9 oranı ile down yoktur diye net sonuç veriyormuş ama öteki düşük yüksek ifadesini kullanıyormuş bu arada bize 18 bin dedi fiyatı memorial hastanesi

İyi akşamlar kızlar, hafif kanamam var çoğalırsa acile gideceğim. Bu durumda acilde ultrasonla falan bakıyorlar mı sadece iğne yapıp gönderiyorlar mı?

Kızlar bide şey diyeceğim bu fetal dna ikiz bebeklerde de tek fiyat mı veriyoruz yoksa 2 bebeğe de ayrı fiyat mı bu konuda bilginiz var mı?

Kadın doğuma çıkarsan ultrason ile bakıyorlar canım kanamam var dersen onlar yönlendiriyor
Kadın doğum acile giderim canım. Şuan biraz kesildi gibi inşallah devam etmez. Çok korkuyorum. Peki acilde alttan mı bakıyorlar acaba benim doktorum bu zamana kadar hep karından bakmıştı.

Kızlar bide şey diyeceğim bu fetal dna ikiz bebeklerde de tek fiyat mı veriyoruz yoksa 2 bebeğe de ayrı fiyat mı bu konuda bilginiz var mı?
Tek fiyat bildiğim kadarıyla. Tek tüp kan alıp yapılan bir test zaten. Ama sadece kandan iki bebeği nasıl ayırıyorlar onu çok aklım almadı açıkçası😂

Ya doktor bana 15 bin olanın farkını anlattı birinde düşük risk yüksek risk diye geliyormuş sonuç biraz pahalı olan daha net sonuç veriyormuş mesela %99,9 oranı ile down yoktur diye net sonuç veriyormuş ama öteki düşük yüksek ifadesini kullanıyormuş bu arada bize 18 bin dedi fiyatı memorial hastanesi
Aa ben henuz hastanelerle gorusmedim lablara sordum ama simdi dedigin seye dikkat ederek bakayim bi sagol canim

Canim benim bildigim ikiz gebeliklerde cok onerilmiyor iki bebegin dnasini ayiramiyorlar galiba nerde okuduysam ikiz gebeliklerde onerilmez diyor

Yani benim araştırmalarım bu yönde.Gelen sonuçlar başka testlerle doğrulanlanmalı falan yazıyordu. Tanı koyulan hastalıkların tedavileri yok. Sonuç Down sendromu geldi diyelim aldırma gibi bi yola asla başvurmam. O yüzden kendi adıma test yaptırmayı düşünmüyorum ne kendimi ne bebeğimi strese sokmak istemiyorum.

X