2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
Benim hocam da saydıklarının hepsine baktı da söylüyor tabi tek tek ama ne bileyim benimki kısa sürdü anlamadım ben bu işi her gittiğimde baktığı için sanırım.
once bildigi icindir belkide bilemedim hic bukadar uzun bakan olmadigi icin bisey diyemicem ama ben memnun kaldim sukur

Öncelikle herkese merhabalar hepimizin bebişlerimizi sağlıkla kucağımıza almayı Rabbim nasip etsin benim şöyle bir durumum var bu konuda yardımcı olursanız sevinirim
17. haftalık hamileyim bebeğimin cinsiyeti erkek hem özel hastaneye hem de devlet hastanesine kontrollerime gidiyorum gerekli tahlilleri devlette yaptırıyorum. Dün devlette bebekte bir şey olmadığını her şeyin normal olduğunu söylerken özel hastanede bebekte kafada kist ve böbrekte büyüme şüphesi gördü ikili tarama testi sonuçlarım iyiydi dün özeldeki doktor baktığında ikili tarama testinin sonucunu onu rahatlattı ama ben hala tedirginim bu durumu yaşayan anneler var mı? süreç nedir? konu ile ilgili bilgi verir misiniz ?ilk hamileliğim kaygı ve korku oldu bende

BU ARADA SAYFAYI TAM ÇÖZEMEDİM BENİ DE GRUBA ALIR MISINIZ ?

ikili test sonucuna bakınca rahatladığını belirtti detaylı ultrasonumuzu öne çektik inanın ilk anneliğin vermiş olduğu içgüdüyle kafama takmadan duramıyorum inşallah hiç bir şey olmaz

İnsallah canim merak ediyoruz 5 aydır hiç göstermedi cadı

kuzucum bendede vardi bu donem buyume atagiymis kat kat buyumeye basliyolarmis doktorum ondan dedi sen nasil olduun
şaşkınım yani garip bi ağrı, onun dışında antibiyotik devam ateşim yükselmiyor artık bugün okula geldim bakalım inşallah gün biter

şaşkınım yani garip bi ağrı, onun dışında antibiyotik devam ateşim yükselmiyor artık bugün okula geldim bakalım inşallah gün biter
Canım bende de sol kasıkta ağrı vardı batma da vardı sırf bunun için erkene almıştım randevuyu doktor normal dedi, şimdi de bel ağrım başladı haklısın korkuyoruz ama inşallah bişe yoktur

Canım bende de sol kasıkta ağrı vardı batma da vardı sırf bunun için erkene almıştım randevuyu doktor normal dedi, şimdi de bel ağrım başladı haklısın korkuyoruz ama inşallah bişe yoktur
galiba ben de öyle yapıcam bir tedirgin oldum gece falan da ağrıyınca inşallah normaldir o zaman sıkıntı yok tabi ki

Dogru diyorsun canım ben de öyle düşünüyorum ya aklımı karıştırmayacağım :)

Merhaba canım, kistler görülebiliyor ve çoğu geçici diye biliyorum. İlk gebelikte böbrekte büyüme görülmüştü bir sonraki kontrolde sorun yoktu. Anlayacağın süreç içerisinde geçici durumlar olabiliyor. Bir hafta sonra bence tekrar bir kontrole git

Selam canım , ikili testler , rahatlanacak ya da karalar bağlanacak testler değil , güven vermeyen testler . Önemli olan ense kalınlığı ve burun kemiği normal sınırlarda mıydı ? Böbrekte genişleme ve beyinde kist çok rastlanan durumlar . Kistler genelde kayboluyor . Böbrekte genişleme de hastane de bir kadında denk gelmiştim , doğunca bir süre devam etti demişti . Yani iki durumda sıkça rastlanan geçici olan şeyler

Kızlar toplam iki kilo almama rağmen doktor bana dün diyetisyene git dedi kiloyla alakası yok beslenme için git dedi randevu alcam şimdi

evet ikili tarama testinde her şeyin iyi olduğu söylendi özeldeki doktorumda raporun sonucuna baktı ve güzel dedi

inşallah tekrar kontrole gitmek daha doğru olabilir doğru söylüyorsunuz

Kızlar toplam iki kilo almama rağmen doktor bana dün diyetisyene git dedi kiloyla alakası yok beslenme için git dedi randevu alcam şimdi
Canim vardır doktorun bir bildiği al bakalım çok kilo almadığın için de oyle demiş olabilir besleyici bir diyet yazar belki diye.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…