2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Ben de arada hissediyorum ama yook ya bebek değildir diyorum diğerlerinde 16 ve 20 de hissetmiştim bu çok erken oldu 3 ye hamileyim bende

Ben kullanıyorum canım. Yanlış hatırlamıyorsam 35. Haftaya kadar devam edeceğiz dedi.

Kızlar bizim de bugün kontrolümüz vardı 12+6 yım. Bugün o kadar hareketliydi ki inanamadım elleri kolları bacakları hiç durmuyordu miniğimin doktor baya bi baktı bacak arasını da gördük, yüzde 95 kıza benziyor dedi ama yüzde 5 yanılma payı bırakıyorum bir sonraki kontrolde kesinleşir zaten dedi. Ben de baktım hiç p*pi emaresi göremedik çin ve rus takviminde kız diyordu başından beri de eşimle hep kız hissettik, inşallah hayırlısıyla bir kızım oluyormuş

Stok yapma bence, kuzenim yapmıştı prima en pahalısından bebeğinin alerjisi oldu primaya, deneyip almamız gerekiyor bez olayını
Evet mama ve bez olayları öyle ya. Hangisinin iyi geleceğini bilemiyoruz baştan. Biz bez konusunda hiç sorun yaşamadık hep aynı devam ettik ama çok mama değiştirmiştik. En pahalısından denemeye başladık orta fiyatlıyı sevmişti sağolsun

Evet kuzenim de böyle dedi onu dinliyorum yoksa eşim bez stoğuna başlayalım demişti yok dedim ☺ inş benim bebiş de idareli olur ☺☺

Evet kuzenim de böyle dedi onu dinliyorum yoksa eşim bez stoğuna başlayalım demişti yok dedim ☺ inş benim bebiş de idareli olur ☺☺
Yenidoğanı zaten 1 paket anca kullanıyorlar kısa sürede de bedenler değişiyor bebeğe göre her numaradan alınırsa stok mantıklı ama aynı numaradan fazla fazla almak çok mantıklı gelmiyor elde kalıyor sonra

Bizim için çok erken zaten bence canım, 12.haftada hissedenler muhtemelen bebeği hissetmiyorlar, belki kese büyüdükçe damarlara falan baskı yapıyordur o hissediliyordur.
O hareketleri hissi biliyorum üçüncü gebelik benimde hissediyorum. Son bir haftadır çok hissetmedim ama öncesinde bariz hissettim. Gaz geziyor onu da anlıyorum birbirinden çok farklı

Yaaaa işte bunları bilmiyorum hiç çok haklısın, doğuma yakın senden bilgiler alırız artık ☺

Yaaaa işte bunları bilmiyorum hiç çok haklısın, doğuma yakın senden bilgiler alırız artık ☺
Her zaman yardımcı olmaya çalışırım buralardayım Ben çok fuzuli alışveriş yapan biri de olmadım ilk hamilelikte ne gerekliyse onu aldım hep mantıklı düşünüp, şimdi de oğlumdan kalanları kontrol edip cinsiyette netleşince ona göre alışverişe başlayacağım. Biraz erken de geliyor bana şu an için

Tam benim mantığım canım bu, yani öyle bebek arabasına beşiğine falan fahiş fiyatlar ödemek istemiyorum tabi herkesin bebişi özel ama buna gerek görmüyorum ben.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…