2024 Ağustos Ayı Transfer Olacakların Paylaşım Alanı 🧿

Canım sen ona hiç takılma son adet tarihine uymuyor benim de ilk gebelikte uygulamada 6+2 gösteriyordu kontrole gittim 5+3 dedi normal dedi tüp bebek öldüğü için öyle transfer gününe göre ve tutunduğu güne göre değişir o birebir uyumlu cikmaz
Yok cnm zaten uyumlu değil adet tarihinden 1 gün sonrayi almisti dr baz kese günü. Simdi kalp atışı için gidince o gün söylediği günle de tutmadi
Arti olarak 2 gün onc3 baska dr a gitmistim onunla da ayni tutmadi bugün yani 2 gun önce 6+5,ti bugün yine 6+5 boyuda ayni çıktı günüde

Yok cnm zaten uyumlu değil adet tarihinden 1 gün sonrayi almisti dr baz kese günü. Simdi kalp atışı için gidince o gün söylediği günle de tutmadi
Arti olarak 2 gün onc3 baska dr a gitmistim onunla da ayni tutmadi bugün yani 2 gun önce 6+5,ti bugün yine 6+5 boyuda ayni çıktı günüde
Anladım canım ama bence takılma doktorun eğer normal diyorsa.Cihazdan cihaza fark ediyor bir de kaliteli ultrason cihazlarında ölçümler daha net oluyor ben kendi tüp bebek doktorumda kalp atışını görmeyi bırak dinlemistim bile ama devletteki ultrason cihazında bırak dinlemeyi görünmüyordu bile kalp atışı cihaz kalitesiz olduğu için. Onla da ilgili olabilir takılma

Evet cnm doğru söylüyorsun. Diğeriyle pek sey yapmadim zaten de. Hani ayni ultrason cihazinda 2 gün oynamasi beni bulandirdi açıkçası.
Anladım canım ama bence takılma doktorun eğer normal diyorsa.Cihazdan cihaza fark ediyor bir de kaliteli ultrason cihazlarında ölçümler daha net oluyor ben kendi tüp bebek doktorumda kalp atışını görmeyi bırak dinlemistim bile ama devletteki ultrason cihazında bırak dinlemeyi görünmüyordu bile kalp atışı cihaz kalitesiz olduğu için. Onla da ilgili olabilir takılma

Evet cnm doğru söylüyorsun. Diğeriyle pek sey yapmadim zaten de. Hani ayni ultrason cihazinda 2 gün oynamasi beni bulandirdi açıkçası.
Yok yok hiç takılma cihazdan cihaza bile farkediyor kalibrasyon farkı var doktorunun dediğini dikkate et sen sorun yok diyorsa yoktur

Kizlarr birsey sorcam size ben 2 gün önce baska bir Dr a gittim 6+5 di
Bugün tüp dr na gittim yine 6+5 dedi bende dedim 7 olmam gerekiyor dedim o kadar oynar dedi ama kese için tüp dr gittiğimdekiyle zaten Bugün de 7 olmam gerekiyordu ama 6+5 çıktı böyle birşey yaşayan var mi aranizda
İşte ben de onu yazdım. Normalde ilk söylediği ölçüme göre 7+1 olmam lazımdı dün. Ama dün ölçtüğünde 6+4 ve 5+6 çıktılar.Kendi hesabına göre 4 gün geriden geliyorum

Canım merhaba ben 6. Haftadayım. Yaklaşık 10 gündür az az lekelenmeler oluyor. Muayeneye gittim kanama alanını gösterdi. Birkaç gün sonra gittiğimde kesilmiş dedi ama benim lekeler hala devam ediyor öyle canım sıkılıyor ki. Prolutexi de günde 2den 3e çıkardı doktorum
Yaa geçmiş olsun lekeler korkutuyor insanı ama doktorlar yerini yapıyor bebek diyorlar benim çoğalırsa gideceğim ben de kanama alanı yoktu bende çünkü dört gün önce bakmıştık daha. Benim dozları değiştirmedi

Yok kanama alani yokta buraya kese icin gitmiştim kese için baktıkları ve bugün tutmuyor aynı yer ama tutmadi yani o kafami bulandırdı. Oynama yapabilir dedi o kadar ama kese icin gittim günle 2 gün attı
2-3 gün ve daha ileri haftalarda 1 haftaya kadar normal karşılanıyor..sonuçta imleci minicik oynatırsa doktor farklı çıkıyor o yüzden önemsenmiyor..kanama alanı olmasın da🤲

Sen ne kadar iyiysen oda o kadar iyi olucak büyücek insallah canim önce kendimizi rahatlatmamiz gerek. Hepimiz cok zor sartlar görerek yasayarak bu durumlara geldik bunun bilincindeyiz. Ama kendimize yapariz strese sikintiya girerek gerek yokki. Bak benim 6.ci denemem.. okadar yorgunum okadar bitkinimki say say bitmez yasadiklarim. Ki burda hepimiz ne yazikki öyleyiz. Bu bi imtihan sinav dünyasi ve insallah gecebilmeyi nasip edicek Rabbim🤲🏻💞🥰
Saglikli bi sekilde kucagimiza almayi nasip edicektir Rabbimm🙏🏻
Bende de garip bir sakinlik var..benim de 6.denemem ve ilk defa pozitif gördüm..doktorum kese görmeye değil direk kalp atışı görmeye çağırdı ve garip bir sakinlikle bekliyorum..bu da biraz tuhaf🤷‍♀️..insallah hepimiz sorunsuz gebelikler yaşarız ve bebeklerimizi alırız kucağımıza🤲🤲🤲

Canım merhaba ben 6. Haftadayım. Yaklaşık 10 gündür az az lekelenmeler oluyor. Muayeneye gittim kanama alanını gösterdi. Birkaç gün sonra gittiğimde kesilmiş dedi ama benim lekeler hala devam ediyor öyle canım sıkılıyor ki. Prolutexi de günde 2den 3e çıkardı doktorum
O kanama alanı yok olana kadar lekelenme devam eder canım önemli olan kesilmiş olması

Kizlar doktordan geliyorum kalp atisini duyduk sukurler olsun🧿 bu belirti isini de sordum bana hormonlar hep ayni duzeyde artmiyor bazen daha yavas artiyor o zamanlar belirtiler azabiliyor bunlar subjektif seyler takilma dedi. Cok mutluyuz allah isteyen herkese nasip etsin insallah cani gonulden diliyorum
İnşallah bende duyarım. Gözünüz aydın canım 🙏🏻❤️

Insallah canim benim inan insan ister istemez kendini kotuye alistiriyo dusunuyo ama sonuc iyi oluyo duyuyomussun iyi dusun iyi olsun ben inaniyorum hepimiz iyi devam edecegiz🧿🧿💘
Beni en iyi siz anlarsınız kalp atışını duymadan önce herkes acaba duyacak mıyım belirtim yok diyordu. İnsan tabi hem tedirgin hemde heyecanlı oluyor. İnşallah güzel olur ❤️🙏🏻

Insallah canim benim inan insan ister istemez kendini kotuye alistiriyo dusunuyo ama sonuc iyi oluyo duyuyomussun iyi dusun iyi olsun ben inaniyorum hepimiz iyi devam edecegiz🧿🧿💘
Benim de senin gibi yüksek başlamıştı ikiz olabilir demişti doktorum ama tek kese gördük bakalım neler olacak 😁

Bende de garip bir sakinlik var..benim de 6.denemem ve ilk defa pozitif gördüm..doktorum kese görmeye değil direk kalp atışı görmeye çağırdı ve garip bir sakinlikle bekliyorum..bu da biraz tuhaf🤷‍♀️..insallah hepimiz sorunsuz gebelikler yaşarız ve bebeklerimizi alırız kucağımıza🤲🤲🤲
Bende öyle canim cok sakinim. Icim okadar rahatki sebebsizce.🥰🤲🏻
Insallah bu kez saga saglim kucaklarimiza almak nasip olsun. Seninle ayni duygulari yasamisiz canim bu kez bizimle olur insallah cücüklerimiz🐣🐣💞

Sadece prolutex ki kullaniyorsun kalçadan olanı kullaniyor musun? Ben bulunduğum yerde prolutex bulmakta zorlanıyorum progestan dex muadili olanı kullanıyorum ama prolutex kadar etkili mi hiç bilemiyorum.

X