2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Çok çok değişikti hiç gaz gibi değildii zatençok şaşkınım ama

Ebebekte Philips tekrar indirime girmiş. Cam olmayan biberonlar stokta düşünen varsa fiyatlar iyi değerlendirin isterseniz

Kizlar sol bogazim şişti,namazda secdeye gidemiyorum bogazim ve basim agriyo,böyle bisi yasayan var mi,nasil bisey geciriyom anlamadim,bugin kadin dogumcuya soyledim,oda ihlamur iç ,antibiyotik vermeyi istemiyoruz bu aylarda dedi,tabi kadin dogumcu bogazima bakamazben yarin kulak burun bogaza gidiyim diyorum,en azindan ne derece bisey geciriyorum bileyim,bazen korkuyom bebege zarar verir mi bu durum

Kaçıncı haftasın canım bende aspirin kullanıyorum
13+3 6.haftadan beri kullanıyorum.
Belki kişiden kişiye değişir. Pat değil de minik minik pıt pıt ile başlıyor diye biliyorum, bende öyleydi. Pat pat lar 20.haftalarda güçlenince vurmaya başlıyor, sona doğru vurduğu yer kemiğe batıyor ağrıyor, parmaklarını aç kapa yaparak tırmaladığını bile hissederdim

Tam yerini bulmak zaman alabilir. Benim elim ayağım resmen yolculuklarda vs içimi rahatlatan bir ürün oldu.
yaa acaba ben yanlis mi buldum kendi damarim mi ki az once bi tekrar denedim alette nabiz yok gorundu ama arkadan arkadan ses geliyodu ben herhalde kendi damarimi falan buluyorum ya

Sizi çok iyi anlıyorum doktor rahat ol dese bile insan rahat edemiyor benim de 4. denememden sonra oldu

Ben de arada hissediyorum ama yook ya bebek değildir diyorum diğerlerinde 16 ve 20 de hissetmiştim bu çok erken oldu 3 ye hamileyim bende
Belki bu daha hareketli bir bebektir canım. Benim çocuklarım çok hareketli 3. De sanırım hareketli olacak baya 9+4de ultrasonda hareket ediyordu 10+0 da bildiğin eller kollar dans ediyor gibi baya oynuyordu ayaklarını havaya kaldırıp indiriyordu. 3 hareketli çocuk nasıl olacak bakalım

Cnm git mutlaka bogaz enfeksiyonu olabilir. Ben antibitotik kullandm doktorum enfeksiyon antibiyotikten daha skntili dedi

O hareketleri hissi biliyorum üçüncü gebelik benimde hissediyorum. Son bir haftadır çok hissetmedim ama öncesinde bariz hissettim. Gaz geziyor onu da anlıyorum birbirinden çok farklı
Demi birbirinden Farklı birde gazı falan bebek sansak başlarda çok sıkıntı çektim ama hep sol tarafım falan ağrıdı o zaman niye bebek hareketi diye düşünmedim çünkü cidden Farklı.

Hangi bezi kullanmayı düşünüyorsunuz acaba stok yaptınız mı arkadaşlar
Ben birinci oğlumda Prima kullandım fiytlar artınca başka beze geçemedim çünkü her bez alerji yaptı. Prima kullanan bence başka bez kullanamıyor. 2. De başlarda Sleepy kullandım çok sızdırma yaptı bizde ondan molfixi denedim mavi olanı onda sızma yaşamadım onunla devam ettim. 3. Ye de indirimde 1 ve 2 numara aldım. Çok fazla fazla almadım 2 sindende 2 paket aldım. 1 duruma göre kullanılıyor zayıfta doğsa 2 numaraya geçilir. Ama tombik doğarsa 1 numara 2 paket bile fazla gelebilir. Birde Sleepy 1 numarayla molfix 1 numara aynı boyutta değil. Sleepy küçük. Sleepy düşünenler 1 paketten fazla 1 numara almasın riske atmasın bence. Büyük her şekilde kullanılıyor ama küçük elinizde kalır

yaa acaba ben yanlis mi buldum kendi damarim mi ki az once bi tekrar denedim alette nabiz yok gorundu ama arkadan arkadan ses geliyodu ben herhalde kendi damarimi falan buluyorum ya
Hayır canım bebeği buldun. Kendi kalp atışın daha da az oluyor deneyebilirsin normalde 160 larda atmaz bizim kalbimiz . Hatta ben bazen bebekle kendi kalp atışımi aynı yerde alıyorum 250-260 civarı oluyor o zaman biraz daha deneyince bebisi buluyorum. 160-170 arası buluyorum hep kalp atışlarını

Burun kanamaları bu haftalarda normalmiş. Kan damarları genişliyormuş. Birden kusmalar da bana da oluyor. Aslına vücut kusmak için hazırlanıyor. Ağzımıza attığımız bir lokma bardağı taşıran son damla oluyor.

Kızlar bu hafta alt karnımda çok gerginlik var. Oraya dokunsam patlayacak gibi hissediyorum. Sizin de rahmin olduğu bölge sertleşti mi? 15. Haftadayım. Şimdiden bu kadar gergin olmasını beklemiyordum.

Ben de hep öyle okumuştum ama bu hayatımda ilk kez ve çok garip bi histi anlayamadım ben de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…