2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Tam benim mantığım canım bu, yani öyle bebek arabasına beşiğine falan fahiş fiyatlar ödemek istemiyorum tabi herkesin bebişi özel ama buna gerek görmüyorum ben.
Aynen öyle canım, bu devirde tüketim çılgınlığı biraz mantıksız. Bütçemi çocuğum adına borsada kağıt almaya ayırmak çok daha mantıklı geliyor. Biraz farklı kafa yapısındayım, tabi ki herkesin düşünce ve görüşüne saygım sonsuz

25-30 bin araba alacaksın 4 sene kullanıp vereceksin mantıksız geliyor bana 10-12 bine alırım bilemedim ikinci el alırım ben de senin gibi düşünüyorum canım aynen

Ben de kullanıyorum. Pıhtılaşma, damarda sorun vs problem yok. Plesenta görevini daha hızlı yapmaya başlasın diye aspirin olarak düşük dozda kullanıyorum. Dr um öyle söylemişti.

Cihazın kalitesine göre canım ama bulmuşsun gözün aydın zaten senin kalbin kadar net ses bekleme senin kalbin kadar güçlü değil daha minnoş

Cihazın kalitesine göre canım ama bulmuşsun gözün aydın zaten senin kalbin kadar net ses bekleme senin kalbin kadar güçlü değil daha minnoş
heh dimii boyle derinden derinden geliyo seninkinden aldim bende ama acaba dedim bulamadim mi once kalp atimi yok gosteriyo sonra nabzi gosteriyo derinden kalp atimlari geliyo canini sevdigim yaa

Kızlar bir şey sorucam ya aklıma takıldı ben az önce bir tane et attım ağzıma birden afedersiniz.kustum ve bir yandan da birden burnumdan kan geldi sıkıntı olurmu ki ya bende hazımsızlık var anca kusarak rahatlıyorum yoksa sabaha kadar kivraniyorum kabız olduğum için bu pazartesi kontrol var bende daha önce riskli gebelik olduğu için

Kızlar ben 15+1deyim bu akşam eşimle yan yana oturuyorduk sohbet ederken karnımda pat diye bir şey hissettim sanki biri yumrukladı gibi hatta ah dedim eşim konuşurken dokundu gibi sandım o değilmiş çok şaşkınım mümkün ya bebiş olabilir mü

Ayy ne guzel cok sevindm. Bazen alsam mi diyorm sonra turuyorm kendimi. Su an mesela kalbi atiyor mu die dusunuyorm. Hep bir evham dusuo ya

Olabilir canım bende 15+0ım(doktora göre 15+4'üm) tatlı yiyordum birden karnım da hareketlilik oldu gaz heralde dedim ama her yutuşum da aynısını yaşadım çok çok Güzeldi arada küçük kıpırtılar yine oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…