2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Merhaba arkadaşlar az önce kontrolden geldim cinsiyet tahmini yapabilecek varmı doktor göremedi kordon bacak arasında kapatmış tamamen ne desem yanlış olur dedi

Eklentiler

• IMG_20240216_110238.jpg
    63,6 KB · Görüntüleme: 116
Kızlar moralim çok bozuk öylesine tahlil verdik aç karnına crp yüksek idrarda enfeksiyon varmış ilaç aksef antibiyotik filan yazdı. Dr uma sordum kullan dedi ama antibiyotik hamilelikte çocuğa zarar verir mi sizce

Kızlar bende bişey sormaya geldim size ne zaman evde sil süpür işi yapmaya başladınız yada başladınız mı akşama misafirim var biraz evi toparlamak istiyorum kararız kaldım süpürge konusunda

Kızlar bende bişey sormaya geldim size ne zaman evde sil süpür işi yapmaya başladınız yada başladınız mı akşama misafirim var biraz evi toparlamak istiyorum kararız kaldım süpürge konusunda
Ben basladim canım 14 itibari ile süpürgem aşırı ağırdı ilk zamanlar asla kullanmadım şimdi her işi yapıyorum

Kızlar beslenmeler nasıl 16+4 üm iştah çok açık yaaa siz neler yiyorsunuz,
Benim iştahım hala açılmadı 16+0 bugün. Doktorum da kılo almamissin sen dedi bu gidişimde. Ama dengeli beslenmeye çalışıyorum protein karbonhidrat ve yoğurt türevleri ile desteklemeye çalışıyorum.

Mrb hanımlar ben de uzun zamandır yazdıklarınızı takip ediyorum. Bugün 14+6 haftalık olduk. Bir oğlumuz olacak. Eczacıyım ve ilaçla ilgili konularınız olursa yardımcı olmaya çalışırım:)
Merhaba canım magosit magnezyum takviyesi hamileikte kullanılır mı acaba doktorum magnorm vermsiti eczacı bunu vermiş aynı diye

Kızlar moralim çok bozuk öylesine tahlil verdik aç karnına crp yüksek idrarda enfeksiyon varmış ilaç aksef antibiyotik filan yazdı. Dr uma sordum kullan dedi ama antibiyotik hamilelikte çocuğa zarar verir mi sizce
İlk 3 ayda çok önermiyorlar ama mecburiyet durumunda doktor kontrolünde kullandiriyorlar canım korkma burda da antibiyotik kullananlar oldu. İnşallah hemen iyilesirsin

Seni dinledim ve bugün öğle yemeği sonrası tatlı birşey yedim ve daha ilk lokma sonrası karnımda bir baskı hissettim her isirikta içeriden birşey vurdu sankiii ay inanmıyorum hala bundan sonra birşey yerken çok daha dikkat ederim teşekkürler canım

12.haftadan sonra başladım ama süpürme silme yok. Robot süpürge süpürüyor. Zaten halı var, kaldırıp silmek mümkün değil.

Ya bende hissediyorum ama erken dedikleri için bebeğe yormuyorum hareketleri. Ama bazen çok net içimde birşey olduğunu hissediyorum anlayamadım

canım o buhardan.bende midemin duşta kötü olduğunu farkettim . Aynı şekilde havasız bir markette de kötü olmuştum . Şimdi duş alırken kapıyı aralık bırakıyorum . Tansiyonumuz düşüyor herhalde ( normalde hiç bulantı yaşamadım )

[/QUOTE]

Benim de idrarda var sanırım canım senin hangi testinin sonucuna göre dediler ben de benimkine bi bakayım

Tüp bebekle olduğu için çok dikkat ediyorum ama artık hafif işler yapıyorum ama süpürge herhalde doğuma kadar yapmam onun için robot aldım çok sevmediğim halde

Ben basladim canım 14 itibari ile süpürgem aşırı ağırdı ilk zamanlar asla kullanmadım şimdi her işi yapıyorum

12.haftadan sonra başladım ama süpürme silme yok. Robot süpürge süpürüyor. Zaten halı var, kaldırıp silmek mümkün değil.
Bende yavaştan başlayayım o zaman korkuyorum bişey olacak falan diye ondan tedirginim 13deyim bende

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…