2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Demir normal sınırlarda olsa da içmemiş gerekiyormuş öyle diyor uzmanlar. Doğumda kan kaybedecekmişiz zaten ve de bebeğe giden oksijen akışını mı sağlıyormuş öyle bir şey.

Kızlar ben de kullandım bir süre ama karaciğer enzimlerimi yükseltti doktorunuz en doğrusuna karar verir her şeyin fazlası da zarar dinleyin doktorunuzu ben de aynı sizin gibi düşünüyordum çok şükür bir şey olmadı insallah da olmaz bıraktıktan sonra düştü enzimlerim çok şükür. L lenos BraxtonHicksBaby

Doğru diyosun bi görmek lazım. Gerekirse zaten geri dönücez

Erkek bence

Merhabalar
12+5 haftalık hamileyim dün devler hastanesi perinatoloji de randevum vardı.Ikiz gebelik olduğu için 2'li tarama testi dogru sonuc vermeyecegi icin yapilmiyormus.Detayli ultrasonla bakıldı bebeklerinin hersey gayet iyi hatta cinsiyetini bile öğrendik.Fakat sevinmeye fırsat kalmadan birinde tek arter oldugunu bununda bebekte gelişim geriliği yapabileceği hatta trizomi 18 gibi genetik rahatsizliklara sebep olabileceğini söylediler.Fakat bu şekilde olup sağlıklı bebeklerinde dünyaya geldiği söylendi.Devletteki doktor ikiz gebelikte nipt testininde doğru sonuç vermeyeceğini söylüyor.Pazartesi günü perinatalog bir profosorden randevu aldık ama napicagimi bilmiyorum.Perisan oldum

Canım üzülme tek doktora bağlı kalmaman iyi olmuş bakalım prof ne diyecek umarım hersey yolundadır şimdiden kendini strese sokma olumlu düşün

Canım üzülme tek doktora bağlı kalmaman iyi olmuş bakalım prof ne diyecek umarım hersey yolundadır şimdiden kendini strese sokma olumlu düşün
Tek olumlu dusunmemi sağlayacak şey devletteki ultrason aletlerinin çok iyi olmaması umarım hayırlı haberler alırım tesekkurler

Ben de hesaplıyorum burdan da baktım kız çıkıyor çin rus kan yenileme hepsi kız doktorum erkek dedi 12. Haftada

İnşallah prof olan randevunuz güzel geçer hayırlı haberler alırsınız

Merhabaaa kızlar bizimde cinsiyetimiz belli oldu. Doktor kesin kesin Erkek dedi bu fotoğrafı verdi. Hatta kız doğarsa mesleği bırakırım dedi
2 Hafta sonrada kendi doktorumda kontrolumuz var bakalım oda erkek derse kesinleşmiş olur.
Fotoğrafı koydum erkek denilip kız çıkan anneler yorumlasın bakalım değişme ihtimali varmı

Merhaba hanımlarrr. Tecrübeli annelere bir sorum var. Bebisin ilk hareketlerini hangi haftada hissettiniz??
İlk başta karında kayan bir hareket hissedilir gaz sancısına benzer o nedenle herkes hissedemez özellikle ilk kez anne olacaklar hissedemez diyorlar ama aşırı merakla bekliyorum.

günaydın:)
ilk bebekse 20.haftada net olarak ayırt edersiniz bebek hareketi mi bağırsak hareketi mi.
18.haftadan itibaren yavaş yavaş hissediliyor aslında ama ilk bebek için acaba bebek hareketi mi demeyeceğiniz net hafta 20. hafta bence:)

O zaman daha 4 haftam varmış beklemeye devam teşekkürlerrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…