2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Kızlar ben devamlı üşütüyorum ya hep öksürük baş ağrısı titreme üşüme halsizlik hep öyle oluyorum ya iki gün iyiysem beş gün hasta oluyorum niye böyle ya

Erkek bence

Merhabalar ben de prilam kullanıyorum yatmadan 1 tane. Şimdi de üstüne hazımsızlık başladı gaviscon şurubu prilamla birlikte içsem sorun olur mu sizce?
Gavisconu yemeklerden sonra içebilirsiniz prilamı da yatmadan içmeye devam edersiniz. Ama hazımsızlık bağırsaktaysa gavisconun pek bi faydası olmaz.

zaten 3 aydir cok halsizim bide bogaz agrisibolunca işe sürünerek gidiyorum
Rapor alıp dinlenseniz keşke. Size de bebeğe de iyi gelir
Merhaba 14. Hafta yoğun kanama yaşayan var mı ? Çok endişeliyim
14. Hafta yoğun kanama beklenmez ama 9 ay yoğun kanama geçirip sağlıklı doğum yapanlar var. İnşallah iyi durumdasınızdır.

Canım nub paralel görünüyor kız bence

Ben kız hissediyorum zaten, 12+2 de sordum doktora daha belli olmaz dedi. İki hafta sonra kontrol var bakalım belki görür o zaman ☺

Bana çin kız dedi Rus erkek kan yenilme erkek dedi bende 12 haftada kız.dedi 16 da kesin bir şey dicem dedi ben de kız.diyorum hayırlısı olsun inşallah sağ salim kucaklarımiza alalım
Aminnnn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…