2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Öyle mi canım ben kendi mailimi takip ediyorum , doktora mı gider önce sormadım doktoruma
Genoks gelip hastanede mi aldı yoksa sen dışardan kendin mi iletişim kurdun? Eğer hastanedense hastaneye mail atarlar diye düşünüyorum gerçi faturayı sana atmış Genoks. Benim faturamı hastane kesti genoks değil. Kaç gün oldu kan vereli?

Hangi firmaya verdin? inşallah bir an önce hayırlı haberlerle gelir sonucun :) öncelikle o sağlıklı haberini almak hem de cinsiyeti %100 öğrenmek paha biçilemez bir duygu :)

Dışardan kendim iletişim kurdum , doktorumun da bilgilerini ilettim . Perşembe günü verdim , cuma günü numuneniz ulaştı mesajı aldım

Canım ben biraz ısrar ettim doktora :) tam 11+0 tahmin yapıldı ultrasonda ama çok erken olduğu için hatalı çıktı. Yine aynı gün gen testi için kan vermiştim 5 gün sonra doğru sonuç geldi.
Gen testinde cinsiyet belli oluyor mu?

Evet oluyor senin kanından dnasına bakıyorlar bebeğin böylece xx mi xy mi olduğu anlaşılıyor :)
Yaa o zaman çok heyecanlandım şimdi. Doktorum bana söylememişti bu testi yapacağını ama yaptırmış ve sonuçlarını bekliyorum şuan :)

kizlaaaaar cok sukuuur bugun stres panikten degil mutluluktan agliyorum bebisim gayet iyi ama extra doktor yogun kanamami yasiyosun dedi dedim yok kanama alanin gecen haftaya gore baya azalmis dedi ben basladim aglamaya burun kemigini gordum ama ense icin haftaya gel dedi ozaman netler ama bi sikinti yok gibi dedi 11 haftadayiz allahima bin sukuuur gercekten kendimi tutamiyorum herkese salak salak siritiyorum cinsiyet tahmininiz var mi daha cok erken ama dedim evet daha erken suan ne deswm seni heveslendiririm haftaya bi tik daha netler dedi ama pipi gormedim dedi

Kızlar normalde de hapşurunca sağ ve sol yumurtalıklarımda bişey şişiyomuş da patlayacakmış gibi hissediyodum anlık bir acı saplanıyordu cuma günki randevumda doktoruma kist mi var diye sordum ama baktı hiçbişey yok tertemiz dedi. Bu gece sırtüstü yatarken hapşurdum ve sağ tarafımda bişey patladı sanki o kadar acıdı ve o kadar korktum ki. Neden böyle oluyo sizce bi fikri olan var mı

Ay hadi hayırlı olsun canım ne güzel iyi haberler almana çok sevindim :)

kizlarcim 11. haftada cinsiyeti belli olan oldu mu yada cinsiyet tahmini yapildi mi 11de
Merhaba ben 10+6 da gitmiştim devlet hastanesine tahlil yapmak için. O zaman doktor kendi oğlana benziyor dedi ama çok erken olduğu için yanılma ihtimalinin yüksek olduğunu düşünüyorum.

Kabızlık sorunu yaşayan var mı? Ben birkaç kere çok kötü oldum yani bir saat falan aşırı kramp çektim doktorum magnezyuma başlattı bir haftadır içiyorum, o aşırı kramplar gitti çok az arada oluyor ama bu sefer de afedersiniz ishal yaptı ve de o bölgede hep bir sızı var bazen otururken aşırı rahatsız ediyor doktora da sürekli bu konuda yazmak istemiyorum

Bu sabah aynısını yaşadım hapşırdım sanki kasığıma şiş saplandı öyle bi acı sürekli yaşıyorum ve korkuyorum ya

gözün aydın canım Dr progestanı bıraktırdı mı devam edecek misin ?

canımm cok sukur cok cok sevindim ikimizde harika haberler almisiz cok sukur :)

hafif yasiyordum ben doktoruma sormadim ama kuru kayisi her sabah tukettim, her gun kefir ictim, yogurt bir kasa tukettim daha iyiyim sukur son 1 haftadir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…