2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
benim de kasık ağrılarım var bir de çikolata kistlerim var ondan mı yoksa bebekten çok ayırt edemiyorum ama mümkün olduğunca kendimi dinlememeye çalışıyorum. Allah hepimizin yardımcısı olsun inşallah.
Eşya konusunda ben de kendimi zor tutuyorum sadece ilk kalp atışını duyduğumda bir heves zıbın aldım bir tane şimdilik kendimi durduruyorum en azından cinsiyetini
Hepimiz bu süreci çok güzel geçirelim inşallah 🥰.

Ya kızlar ben bugün 13. Haftaya girdim. Daha önce ufak bir kanamam olduğu için progestan kullanmaya devam ediyorum. Sanki sürekli alt karnım ağrıyor gibi geliyor. Gaz mı acaba diyorum yoksa benim iyice piskolojim mi bozuldu :) normalinde hayatımı etkileyecek bir ağrım yok ama acaba ağrım varmı diye düşündüğümde bir sızlama hissediyorum sanki kasıklarımda. Hiç varmı kimsede bişey 😀
Bana doktor bıçak batması gibi olan sancılar normal dedi ama tabii uzun sürerse ve çok acitirsa problem olabilir. Ben de paranoyak oldum acaba çok mu agriyo kan geliyo mu falan diye sürekli kontrol ediyorum 🥲

kizlarcim 11. haftada cinsiyeti belli olan oldu mu yada cinsiyet tahmini yapildi mi 11de
Canım ben biraz ısrar ettim doktora :) tam 11+0 tahmin yapıldı ultrasonda ama çok erken olduğu için hatalı çıktı. Yine aynı gün gen testi için kan vermiştim 5 gün sonra doğru sonuç geldi.

Bana doktor bıçak batması gibi olan sancılar normal dedi ama tabii uzun sürerse ve çok acitirsa problem olabilir. Ben de paranoyak oldum acaba çok mu agriyo kan geliyo mu falan diye sürekli kontrol ediyorum 🥲
Bendee 😀😀 sürekli kontrol halindeyim. Biraz hareket etse filan kendini hissettirse mutlu olcam ama bekliyoruz işte büyüsün diye 😀

7+5'teyim sürekli peçeteyle kontrol halindeyim. Belki dedim bu haftalarda bitiyordur geldim topiğinize ama galiba analıkta anksiyete hali hiç bitmiyor. :halay:Hepimiz yavrularımızı sağlıkla alalım inşalllah :KK200::nazar:

Son düzenleme:
Evet ya, elimi karnıma koyunca bağırsak hareketlerimi hissetmek bile iyi geliyo şu an kafayı yedim :KK70:
Allah’ıma çok şükür yanlız değilmişim :halay: daha önce bir arkadaşım hamileydi ona kızıyordum yapma kendini strese sokuyorsun diye 😀 şimdi karşıma geçip benimle dalga geçiyor. Doktor günlerini iple değil halatla çekiyorum 😂😂😂

Sanki kontrol ettikçe de artıyor akıntı daha çok tahriş mi oluyo nedir
Muhtemelen evet kurudukça vücut kendini korumaya çalışıyor bize rahat ver diyor da olabilir fjksdj ya da o akıntıyı normal şartlarda külot ya da günlük ped çekecekti biz habire peçeteyle eşele Allah eşele görmeye zorluyor da olabiliriz :halay:

Bugun baska bir doktora gittm. Prof. Tsh dusuk olmasi mesele endoktrin doktoruna gitmelisin dedi ya her doktor farkli konusuo. Tsh b12 dusuk olan arkadslar naptnz acaba.

Kızlar benim yüzüm sivilcelendi hamilelikte hala lekeleri gitmedi lekeleniyor gibi geliyor böyle kalmasını istemiyorum kullandığınız önerdiğiniz bir ürün var mı zaten zor bir dönem aynaya baktıkca üzülmek istemiyorum:KK43::-):-):-)

kizlarcim 11. haftada cinsiyeti belli olan oldu mu yada cinsiyet tahmini yapildi mi 11de
Bugun doktora gittim. O normalde risk alip soylemem cok erken ama erkege benzio dedi. Ama yanlma payi her zamn var yeni olusuyor cinsiyet dedi.

palm angels palm angels canım senin genokstan sonucun faturayı ilettikleri aynı gün mü geldi ? Geçen hafta kan verdim , bugün maile fatura gelmiş . Acaba bugün mü çıkar sonuçlar sana sormak istedim 💕

palm angels palm angels canım senin genokstan sonucun faturayı ilettikleri aynı gün mü geldi ? Geçen hafta kan verdim , bugün maile fatura gelmiş . Acaba bugün mü çıkar sonuçlar sana sormak istedim 💕
Canım benim kan verdiğim gün hastane faturayı iletti anlaşmalılar sanırım. Cuma verdim çarşamba geldi senin de gelir o zaman doktoruna sordun mu benim doktora gitmişti rapor

Kızlar dün nifty test için kan verdim. Çok heyecanlıyım. Hem inşallah gelecek olan sağlıklı sonuçlar için hem de cinsiyetini öğrenmek için sabırsızlanıyorum. 12+2 de kontrolüm vardı ama cinsiyet tahmininde bulunamadı doktorumuz. Çok baktı ama pozisyonu uygun değildi. Burada cinsiyeti belli olanları görünce kalbim güm güm atıyor. ❤️

X