2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    238
Kızlar katlanabilir küvet kullanan oldumu daha mı mantıklı acaba kullanışlı mı hiç bilmiyorum. E -bebek te takım olarak gördüm fiyatı da iyi ama katlanan değil çok yer kaplar diye düşündüm.

7+5'teyim sürekli peçeteyle kontrol halindeyim. Belki dedim bu haftalarda bitiyordur geldim topiğinize ama galiba analıkta anksiyete hali hiç bitmiyor. Hepimiz yavrularımızı sağlıkla alalım inşalllah
bence doğumdan sonra da bitmeyecek gibi ama biz yine de sakin kalmaya çalışalım :)

Kızlar katlanabilir küvet kullanan oldumu daha mı mantıklı acaba kullanışlı mı hiç bilmiyorum. E -bebek te takım olarak gördüm fiyatı da iyi ama katlanan değil çok yer kaplar diye düşündüm.
Evet ben aldım daha kullanışlı katlanabilir küvet

Doktoruna sordun mu bence en net cevabı o verir

Ahh canım benim çok sevindim senin adına İnşallah benim de kanama alanım küçülmüştür bayadır bir şey yok ama tedirginim ister istemez

Canım ben biraz ısrar ettim doktora :) tam 11+0 tahmin yapıldı ultrasonda ama çok erken olduğu için hatalı çıktı. Yine aynı gün gen testi için kan vermiştim 5 gün sonra doğru sonuç geldi.
pipi gormedim dedi ama vallahi duymadim bile bana kanama alanin azalmis dedi ya alaaah sonrasi yok bende sjsjsjs

Benimde gaz ve kabızlık oluyor yarın kontrol var bakalım Dr soylucem birseyler önerecek mi

bendede oyle oluyo tarifin banada cuk anlik sonra birazda igne batiyo gibi oluyo geciyo

Merhaba ben 10+6 da gitmiştim devlet hastanesine tahlil yapmak için. O zaman doktor kendi oğlana benziyor dedi ama çok erken olduğu için yanılma ihtimalinin yüksek olduğunu düşünüyorum.
evet evet banada ne soylesem yalan olur suan cok cook erken seni yaniltip bi cinsiyete yoneltip hayal kurdurmak istemem dedi ama suan pipi gormuyorum dedi bu kendi doktorum degil ben 14unde gidicem kendi doktoruma bakalim o bi yorum yapicak mi saglikli olsunda cinsoyeti gr umurumda degil vallahi herkesin mutlaka bi hayali vardir benim o hayalim 6 haftamda bebegim oldu sandigimda bitti cok sukur ne olursa olsun varligina hepimiz bebeklerimizi saglikla alalim kucagimiza

Ya ben de dün geçti benim yazmıştım ama yok geçmemiş aynısı bana da oldu biraz önce hapsururken oradaki kaşlarımızı çok sıkıyorsun sanırım ondan oluyor.

Arkadaşlar benim de hapsurunca karnıma bıçak saplanmış gibi kramp giriyor. İki üç saniye sonra dağılıyor yavas yavas. Bazen çok şiddetli oluyor bağırıyorum bile ben. Ama doktor normal dedi. Rahim genisledigi için oluyormuş.
Ben de iki hafta onca çok şiddetli bir kanama yaşadım. Sanki su akar gibi bir anda kan akmaya başladı. Benim bebeğimin eşi rahim ağzına yakın yerleşmiş. Bu sebeple oluyormuş. Yukarı çıkana kadar da kanamalar devam edebilir dedi doktor.
Hamilelik ne kadar zormuş ya hiç böyle tahmin etmemiştim. Çok zorlanıyorum ben

gözün aydın canım Dr progestanı bıraktırdı mı devam edecek misin ?
yok yok devam ya ben progestani kolay kolay birakmam galiba sjsjsj o benim bi parcam oldu artik hersey devam dedi cok az kalmamis kan alani yine iyi bi boyutta ama en azindan suan evet bi oncekine gore azaldi diyebiliyoruz coook coooooook sukuuur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…