2024 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    239
kızlar 6. haftadayım haftaiçi kese gördük içi dolu dedi doktor ama bu sabaha şiddetli bir kahverengi lekelenmeyle kalktım. gecen haftalarda yaşadım ama peceteye gelmişti sadece yarım gun şimdi nie böyle yoğun yaşadım bilmiyorum ne yapmam gerek

Benim 10 gündür devam ediyor. Kan gibi, kahverengi gibi, leke gibi. Gün içinde yoğunluğu değişiyor. Dr um bir problem yok dedi. 3 gün sonra tekrar gideceğim. Adet gibi, parçalı, cok yoğun değil ise korkma. Geçmiş olsun

Bana doktorum kanama vs olursa emzirmeyi bırakmak gerekebilir demişti Emzirme rahim kasılmasına neden olduğu için Sen devam ediyorsun sanırım

Grip oldum. Burnum akıyor . Boğazım yara gibi. Zor yutkunuyorum. Su bile içerken zorlanıyorum . Evde kızım hastaydı ondan bulaştı sanırım. Sirkeli su ile gargara yapıyorum. 12 hafta kritik dönem bir geçseydi hayırlısı ile..

Bana doktorum kanama vs olursa emzirmeyi bırakmak gerekebilir demişti Emzirme rahim kasılmasına neden olduğu için Sen devam ediyorsun sanırım
Geçen hafta 1 yaşına girdi. Meme meme diye dolanıyor, ağlayarak üstümü çekiyor. Hastaydı, meme haricinde bir şey almadı. Mecburen emzirdim. Yavaş yavaş azaltıyorum. Asıl kendi dr um peritanolog salı günü randevumda soracağım. Sen tamamen bıraktın mı istemiyor mu beben, cok küçük yahu, üzülüyorum kesmek zorunda olduğuma da.

Ben de fazla kilo ile gebe kaldım. 8+4 teyim şu an için kilomda artış yok ama son 1 haftadır sadece hamburger, patates, ekmek arası, makarna tarzı yiyebiliyorum sağlıklı şeyleri midem almıyor. Dün bir somon yemeyi denedim sanki bütün ev balık kokuyor gibi çok midem bulandı. Zaten stresli bir dönem bence kendinize fazla yüklenmeyin 12 haftanın sonunda belki biraz düzene sokabilirsiniz beslenmeyi. Şuan için yürüyüşle desteklemeyi düşünebilirsiniz.
Benim bulantım 7. Hafta gibi başladı 1,5 haftadır devam ediyor. Başta sadece sabah uyanınca ve dişimi fırçalayınca oluyordu. Şimdi sabah akşam sebepsizce her an bulanabiliyor. Hiç kusma olmadı. İlaç kullanmıyorum çubuk kraker ve naneli şeker kullanıyorum
Kızlar bugün gittim çok şükür kalp atışı duydum.net şekilde 7+5 çıktı adete göre 7+1 bugün
Hayırlı olsun sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah benim de ultrason sattan 2 gün önde gidiyor
İnşallah bu seviyelerde kalır. Çubuk krakerle kanka oldum ben ha bir de siyah zeytin güzel bastıyor mideyi
Çubuk kraker ve siyah zeytin yoldaşım oldu
Kızlar prillam mideme cok dokunuyor sizde de oluyor mu içmesem daha kötü oluyorum ne yapsam bilmiyorum yaşayan var mı
Prilam a başlayacak kadar kötü olmadım kullanmıyorum ben gaviscona başladım dün mide yanmam için biraz bulantımı da rahatlattı belki o tarz bir ilaca ihtiyacınız vardır hekiminize sorun isterseniz

Ağzımın içinde acı bi tat var bulantı hissi var nadiren öğürüyorum 1 kilo 200 gr zayıflamışım halsizlik çok lekelenmelerim vardı Protestan bir tane vaginal attım daha leke gelmedi bende ilacı kullanmiyrm daha akıntı rengine göre atarım

Kızlar afedersiniz ama ishal problemi yaşayan var mı? 7+0 ım bugün, bu haftalarda olabileceği yazıyor benim gibi olan var mı merak ettim

Kızlar merhaba iyi pazarlar dün 6+0 idik doktor kontrolü vardı kese yolk bebek gördü doktorum her şey gayet yolunda dedi kalp atışını izledik hatta karından baktı biraz kısa da dinletti. Sonra dün gece 1 de aniden kanamam oldu yatıyorum cok korkuyorum bir yemek kasigi kadar gibi bildiğiniz cok sulu sıvı kıvamda doktoruma yazdım henüz dönüş yok. Ara ara da peceteye geliyor boyle bir şey yaşayan hic oldu mu

Yaaa sizinde olmuş umarım bana da doktorum normal der cok endişeliyim

Canım ben yaşamadım ama iki doktora muayene oldum . İkisi de lekelenme , kahverengi pembe akıntılar olabilir , olursa endişe etmeyin , kırmızı olursa kontrole gelirsiniz demişti .

Benim de kanamam oldu iki kez farklı günlerde progestan fitil kullanıyorum. Muayene olun mutlaka. Doktorunuz fitil e başlatacaktır büyük ihtimalle. Korkmayın fazla hareket etmeyin sadece.

arkadaslar herkese merhaba butun annisler saglikla kucaginiza alin bebislerinizi benide gruba ekleyebilirmisiniz rica etseem

Merhabalar herkese :)
9+3deyiim bir sonraki doktor kontrolüm neredeyse 2 buçuk hafta sonra. Her gün kendime acaba her şey yolunda mı sorusunu sormaktan alıkoyamıyorum.
Benim gibi hisseden var mı ?
Bende aynı durumdayim canım daha dün gittim mesela kontrole ama 3 hafta sonunda gittim ultrasonda görene kadar saniyeler geçmek bilmedi. Bir sonraki kontrolümde 3 hafta sonra ve 3 hafta yine nasıl geçecek diye kendi kendimi yiyorum. Bu süreçte hobi ve kendine zaman ayırmak iyi geliyor. Başka şeylere odaklanmak belirtileri yaşamaya odaklanmak en güzeli

Merhabalar herkese :)
9+3deyiim bir sonraki doktor kontrolüm neredeyse 2 buçuk hafta sonra. Her gün kendime acaba her şey yolunda mı sorusunu sormaktan alıkoyamıyorum.
Benim gibi hisseden var mı ?
Ben de öyleyim,her sabah uyanıp burada mısın diyorum,sonra mide bulantısı oluyor ve rahatlıyorum . Annelik endişeli olma hali işte

Canım ben yaşamadım ama iki doktora muayene oldum . İkisi de lekelenme , kahverengi pembe akıntılar olabilir , olursa endişe etmeyin , kırmızı olursa kontrole gelirsiniz demişti .
Cok teşekkürler canım yarın kontrole gideceğim doktoruma yazdım yerleşme kanamasıdır ama yarın gelin bakalim dedi Progestan fitil basladitti bugun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…